Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
o kabarma yandığı için olmasın?

yağı sürekli uygulayacakmıyız?
yoksa bir süre sonra kalınlaşıp öylemi kalacak?

ilk denedigim zaman cok sevinmistim goruntu superdi fakat zaman zaman surerek anladımki malesef gecici bir sure dolgunlastırıyo ve kızartıyo kesin bir cozum degil.hatta yarım saat icinde eski haline donuyo.devamlı surmek de sakıncalı diye dusunuyorum:1no2:

ben bi umut her gece sürüyorum ama nemlendiriciyle karıştırıyorum o zaman çok fazla tahriş etmiyo

Tarçın yağı ve zencefil yağını kullandığınız parlatıcının içine karıştırıp bir de öyle deneyin canlarım :) Etkisi 3 saat kadar sürüyor ama daha etkili bir şey için şu eczanelerde satılan cake mansoon dudak dolgunlaştırıcı diye bir ürün var, 6 ayda 1, 1 hafta kullanıyorumve ürün zaten 2 sene yetiyor heeh sonuç mükemmel :) tavsiye ederim

yaww dudakLarım zatenn sLikonLu gbii:KK70: bn aLmıyımm

yapanLar inş. etkisini görrsünüzz :p

Tarçın yağı ve zencefil yağını kullandığınız parlatıcının içine karıştırıp bir de öyle deneyin canlarım :) Etkisi 3 saat kadar sürüyor ama daha etkili bir şey için şu eczanelerde satılan cake mansoon dudak dolgunlaştırıcı diye bir ürün var, 6 ayda 1, 1 hafta kullanıyorumve ürün zaten 2 sene yetiyor heeh sonuç mükemmel :) tavsiye ederim

Meraba Swordfish ilk defa senden duyuyorum bu ürünü internetten de baktım ama bulamadım fiyatı ne kadar, dolgunluk kalıcı mı oluyor biraz daha bilgi verebilirsen sevinirim.

Meraba Swordfish ilk defa senden duyuyorum bu ürünü internetten de baktım ama bulamadım fiyatı ne kadar, dolgunluk kalıcı mı oluyor biraz daha bilgi verebilirsen sevinirim.

Ben en son 69 liraya almıştım ama şu an 40 lira yani kampanyada o yüzden yedek aldım,monsoon likit olarak yazarsanız google a bu ürün çıkıyor ama netten değil normal eczaneden bakın çünkü benim en son 40 liraya aldığım ürüm 120 lira nette.Bu arada ürünü 1 hafta kullanıyorsunuz başta dudakları kurutuyor gibi oluyor ama 1 hafta kullandıktan sonra normal kendi parlarıcı veya bakım ürününüzü kullandığınızda bir bakıyorsunuz dudaklar kabarmaya başlıyor heheh ben çok memnun kaldım kızlar, 6 ayda bir hafta kullanıyorum çok güzel oluyor :) ha isteyen devamlı kullanabilir tabii ama abartmanında gereği yok :):lepi:

Ayy bunu öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkürler Swordfish işalla bulabilirim burda:1hug:

kuzen söyledi bende aldım merakımdan -tatlicadiarzu- kısa süre etkili oluyomuş sanırım ama olsun şişeyi elimden düşürmem artık etkisi geçtikçe sürerim ben kafamçokkarıştı

tarcin yagi kullandim bugun ay kullanmaz olaydim o ne ya iki gozumden yas firladi acidan.zavalli dudaklar acidan sisiyor daha acisi dinmeden dudak eski haline geldi..sahsen hic tavsiye etmiyorum

sakın mansoon u almayın ben ilk çıktığı zaman almıştım hiçbi işe yaramıyo ben denedim bisürü para wermiştim taa ne zaman ama yok almayın sakın. geçen sene kolajen yaptırmıştım dudaklara bana 8 ay kadar kalcak dediler sora vücut onu kendiliinden eritcek dedi doktor ama noldu 2 ay zor dayandı :) biliosunuz silikon zaten yasak dudaklar için başka bi doktorla konuştum en güzeli vücuttan yağ aldırarak yapmakmış ama oda ilk yaptırdıın zamanki kadar kalmıomuş zaman geçtikçe ama yağın kalanı kalıomuş dudakta eriomuş ama geriye kalan kalıomuş:)

kızlar anladığım kadarıyla bu tarçın yağı baya keskin bir yağ ve direkt olarak dudağa uygulanınca tahriş ediyor,yazdıklarınıza göre.

şimdi ben de şöyle bir plan yaptım;

a. jolie de dudaklarını sıcak suyla ıslatılmış bir bezle yarım dakika kadar ovalıyormuş.

bende doğal sünger var,sabahları onu sıcak suyla ıslatıp dudaklarımı ovalıcam
sonra küçük bi kapta bal ve zeytinyağını karıştırcam ( s. dumankaya yöntemi ) ve fırçayla dudaklarıma uygulucam.

daha sonra da krem sürcem.dudak için bi krem yapmayı düşünüyorum ama tarçın yağını tek kullanıp tahriş etmektense bişeylerle karıştırıp uygulayayım dedim.bi de piyasadaki dudak ürünleri içinde de tarçın ve zencefil var deniyor.buna göre;

vazelin,bepanten,vicks,tarçın yağı,bal,zeytinyağı,e vitamini ve toz olarak da tarçın ve zencefil.

bunları karıştırıp bi krem yapıcam ama tarçın yağını öyle çok koymucam tahriş etmesin diye.

tabi gün içinde de kalem egzersizi.

nasıl yani derseniz cevap veremem bilmiyorum sadece yapıp denicem işte :)))))))))
delikafadulden

Son düzenleme:
dudağını dolgunlaştırmak isteyen hatunlar,
nurgül yeşilçay ın eğreti gelin filmini izlemişsinizdir, o filmde dudaklarına viks kullanmış, gayette hoştu dudakları izleyen varsa bilir. normalde o kadar güzel değil o kadının dudakları. ama yakar söyleyim. :tomato: zaten yanmadan dudaklar şişmez, ya da dolgunlaştıcı rujlar kullancaksınız

sakın mansoon u almayın ben ilk çıktığı zaman almıştım hiçbi işe yaramıyo ben denedim bisürü para wermiştim taa ne zaman ama yok almayın sakın. geçen sene kolajen yaptırmıştım dudaklara bana 8 ay kadar kalcak dediler sora vücut onu kendiliinden eritcek dedi doktor ama noldu 2 ay zor dayandı :) biliosunuz silikon zaten yasak dudaklar için başka bi doktorla konuştum en güzeli vücuttan yağ aldırarak yapmakmış ama oda ilk yaptırdıın zamanki kadar kalmıomuş zaman geçtikçe ama yağın kalanı kalıomuş dudakta eriomuş ama geriye kalan kalıomuş:)

Hayatım bak kolajen dolgusu normal insanlarda 6-8 ay arasında dayanır ama sende 2 ay dayanmış bir dolgu bile işe yaramıyorsa bu ürünü kabahatli bulma lütfen demekki sana uygun değil aynı şekilde vucuttan alınan yağ dokusuda sende işe yaramayacaktır ki zaten o kolajen dolgudan daha az dayanıyor demekki dudak dokun çok az...Ben senelerdir mansoon kullanıyorum ve çok memnunum hiç dediğin gibi işe yaramaz bir ürün değil dudaklarımın o ince halinden eser yok tanıdığım bütün manken kızlarda enjeksiyon yaptırmak yerine bu ürünü kullanıyorlar ve memnunlar bende zaten onlardan öğrenip denemiştim ve ısrarla tavsiye ediyorum...

ben tarçın deniycem d.dolgnlastırıcılar ömür boyu degil sonçta bi süre soora onların etkiside sönüo

X