Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
benim de annem cok küçükken sıcak kaşıkla bişeyler yapardı dudaklarıma hatırlamıyorum ama hastayken.. o zman da şişerdi. acıdan heralde :)

benim de annem cok küçükken sıcak kaşıkla bişeyler yapardı dudaklarıma hatırlamıyorum ama hastayken.. o zman da şişerdi. acıdan heralde :)

sırnaşık şeyuçuk çıkmasın diye annemde yapardı bana
hey gidi günler hey

Süzgün, cani aciyan arkadaslarin yazilarini okuyunca öyle bir yorum yaptim, eksik gedik yazdim belki affola.
Aslinda aklima baska seyler de gelmisti, mesela bayanin birinin cildi cok kurumus ve bunu bulasik süngeriyle kazimis:roflol:, baska birinin dislerindeki sariliklar cogalinca camsir suyuyla gargar yapmis,:roflol: buna benzer seyler iste.
Bir de benim gülme damarim tutunca, tutmayin beni.
Kimse alinmasin lütfen...

nerden okudun bunları bana da söylede bende b iraz güliym valla hangi forumda

vicks üzerine tarçın yağını bilmem ama tarçın yağı üzerine bepanthen kremini kesinlikle tavsiye etmem..sabah kalktığınızda şoka girmek istemiyorsanız tabi :))

:)))) ay kıyamam ben sana yaaa.diyemedinmi dudaklarımı şişirecağim diye.:)))))))))))))))))

benim çok ince dudaklarım kalıcı bişey bulmak lazım ama neeeeeeeeee :1shok:

hanimaga dudağımın yanağımın şeklinde değişiklik olmuyor diyosun ama, amacın ne bilmiyorum ben şahsen olmayan bişeyi istemiyorum yanak demişsin de.. ben hep aynı halimde kalmak istiyorum.. inşallah bu konuyla ilgili bütün forumu okumuşsundur... o yüzden kesin kanılara varma...

ayrıca herkes istediğini yapsın bırakın yaa.. bence insanın yüzünde onu tanımayacağınız kadar bi değişiklik yapılmıyorsa, problem yok demektir..

evet tatlım kullanıyorum 5 gün oldu başlayalı.ama ben doğum kontrol hapıda kullanıyorum.doldu içi eskisinden daha iyi gözüküyo.henüz beden olarak deişmedi bişey ama fark var.küç ten deil ama haptan dolayı.küçü düzenli kullanıyorum.sonuç söylemek içn erken daha.ama bişey olursa yazarım sana mutlaka.bu arada sen adaçayı içiyomusun??

ikoş hangi doğum kontrol hapını kullanıyosun?ve neden?

merhaba arkadaslar yeniyim aranizda, vix de kulanabilirsiniz oda dolgunlasdiriyor fakat tabiki bir saat sonra sünüyor tekrar nurgül yesilcay vix kulaniyormus.. saygilar...

canım dudağı kabartıyo dolgunlaştırmıyosırnaşık şey
geberdim ben daa önce..yakan herşey dudağı şişirir.
geçici bi sonuç olduu gibi acıyo da.
ben eczanede dolgunlaştırıcı doğal parlatıcı denedim. yandıkça şişti yandıkça şişti. ama sora geri iniyosırnaşık şey
saçmalık bööle şelere itibar etmeyin zarar veriyormuş dudağa..

aynenn:roflol:tarçın yağını ilk suyla açmadan sürdüm direkk allahımm oda ne birde cildim hassas zatenn dudağımın üstü altı resmen kıpkırmısı oldu yandımm:eek:ciyeeeakkk
iki dudağım oluyordu nerdeysee zor kurtuldumsırnaşık şey

ya napcaz başka bi çözüm var mıııııııııııı lütfenn cevap veriinnnnnnnnn

tşk ederim canım deniycem ben bir de gazetede bişi okudum ilgilenenlere duyurulur zencefil ve tarçın karıştırın birazda su ilave edin vr dudaklarınıza sürünn

kızlar ben bi şey denedimm ve gerçektn işe yaradı hemde geçici diil gün içinde ve akşam yatrken dudağıma önce bephanten sürüorum üstünede vicks ve gerçekten dolgunlaştı hemde dün sürdüğüm halde hala dolgunlarr tavsiye ederim

X