Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kızlarrrrr:sm_cool: internette bir dudak dolgunlaştırıcı buldumm.15 gün kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk saglıyormuş ne kadar doru bilemem tabibenneyaptımki ..ben link eklemeyi bilmiyorum ama kısslar yaa.:çok üzgünüm: ama yazısı kısa zaten yazıyım bari.
DİOR LİP MAXİMİZER...
kolajen bileşimiyle düzenli kullanımda 15 günde kalıcı dolgunluk saglayan,
sürer sürmez ferah bir his veren,
ayrıca dudak kuruma ve kırışıklıgını önleyen,
ultra-gelişmiş dudak ürünü.fiyatı 29 dolar.
bir tane daha var kızlar:
LİP FUSİON XL
en iyi dudak dolgunlaştırıcılarından olan ürün,ameliyat etkisi veriyor :1shok:
üzerinde yıllarca arastırma yapan bu ürün ödüllü bir ürün,
özel içerikleri ile inanılmaz dolgun dudaklar yapıyor. fiyatı 50 dolar.
ne dersiniz kızlar denemeye deger mi ?

kızlarrrrr:sm_cool: internette bir dudak dolgunlaştırıcı buldumm.15 gün kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk saglıyormuş ne kadar doru bilemem tabibenneyaptımki ..ben link eklemeyi bilmiyorum ama kısslar yaa.:çok üzgünüm: ama yazısı kısa zaten yazıyım bari.
DİOR LİP MAXİMİZER...
kolajen bileşimiyle düzenli kullanımda 15 günde kalıcı dolgunluk saglayan,
sürer sürmez ferah bir his veren,
ayrıca dudak kuruma ve kırışıklıgını önleyen,
ultra-gelişmiş dudak ürünü.fiyatı 29 dolar.
bir tane daha var kızlar:
LİP FUSİON XL
en iyi dudak dolgunlaştırıcılarından olan ürün,ameliyat etkisi veriyor :1shok:
üzerinde yıllarca arastırma yapan bu ürün ödüllü bir ürün,
özel içerikleri ile inanılmaz dolgun dudaklar yapıyor. fiyatı 50 dolar.
ne dersiniz kızlar denemeye deger mi ?
bence kesinlikle değer tabi yazılanlar doğruysa yani gerçekten işe yarıyorsa hemen alırım..nerde satılıyormuş bşlen varmı

ben kullanmıştım o ürünü ama adı lipfusion du sanırım ya yada lipojendi tam olarak hatırlıyamıyorum..eczaneden almıştım 40 ytl ye..15 gün boyunca günde 3 kez sürülmesi gerekiyordu parlatıcı şeklinde birşeydi ama hiç bir işe yaramadı..uzun zamandır tarçın yağını kullanmıyorum..sizleri bilmiyorum ama tarçın yağı bende uzun vadede dolgunluk etkisi gösteriyor fakat zarar veriyor dudaklarıma maalesef..zarar vermese zaten dlgunlaştırıcı aramama gerek kalmıcak..

kızlar bende sizin önerilerinizle tarçın yagı aldım dudaklarım kalın herkes jolie der bana :) ama bn daha sert ve dolgun olmasnı istiyorum herneyse tarçın yagı sizinde dedgnz gbi çok uzun sürmeyen bi his ve dolgnluk verdi dudaklarıma gerçekten etkili ama çok kısa sürüo düzenli olarak kalem egzersizine başladım tarçın yagı kadar etkli bnce ama bepanthen alıcam en kısa zamanda ve gece yatmadan önce tarçınyagıyla berabr sürücem bakalm jolieye geçicekmi dudaklarım :) en azından zaman zaman yaparım kalem egzersizini düzenli yapmanızı öneririm arkdaslar...

birde internette okumuştum dudaklarnızın güzel görunmesi için haftada 1 soyun dudaklarınızı ama fazla zarar vermeden ..

arkidişlerim yumuşak bir fırcayla dudaklarınızı fırcalarsanız dudaklarınız dolgun ve kırmızı gozukuyor deneyın bence ....

kızlar bende sizin önerilerinizle tarçın yagı aldım dudaklarım kalın herkes jolie der bana :) ama bn daha sert ve dolgun olmasnı istiyorum herneyse tarçın yagı sizinde dedgnz gbi çok uzun sürmeyen bi his ve dolgnluk verdi dudaklarıma gerçekten etkili ama çok kısa sürüo düzenli olarak kalem egzersizine başladım tarçın yagı kadar etkli bnce ama bepanthen alıcam en kısa zamanda ve gece yatmadan önce tarçınyagıyla berabr sürücem bakalm jolieye geçicekmi dudaklarım :) en azından zaman zaman yaparım kalem egzersizini düzenli yapmanızı öneririm arkdaslar...

canım sakın deneme tarçın yağı ve bepantheni aynı anda..ben yaptım sabah kaltığımda annem çarpıldığımı sanmıştı..:roflol:

ya bi denemek istiyorum.. buarada bepanten merhem olanımı sürüosun cnm?
uhm.gif

ben elimdeki bepantheni attım o geceden sonra..zaten dudaklarım için almıştım..sanırı merhen olanıyd tam oarak hatırlayamıyorum ama mavili beyazlı idi sanırım tüpü..ama hiç tavsiye etmem..gerçekten çok feci olmuştu dudaklarım acayip dolgunlaşmıştı kardeşimde ördeğe benzetmişti beni okadar vahimdi yani .:)

ya bide anlamadıgım zaten dudaklarınızın dolgun olmasını istemıomusunz aşırı dolgnlaştrıo diosnz ama kullanmya tövbe ediosnuz niyeki?

valla iyi sormuşsun hakikaten hem dolgunlaşsın diye yapıyorsunuz hem de dolgunlaştı diye tövbe ediyorsunuz buradan bir sonuç çıkarmak gerekirse nacizane fikrim şudur kiii : Allah herkese yakışacağı gibi dudak veriyor demekki size dolgun dudak yakışmayacakmış .... saygılarımla....

kızlarr tarçın yagı yaktıgı için kullanamamış arkadaslar ondan öyle yazıyolarr.okumadınız sanırım o sayfaları..

iyide o tarçın yagı tek kullandıgında zarar verio tut ki zaten 10 dkda gçio bepanthenle koruması lazm ama tavsiye etmemelernn sebebine çok dolgunlaştrıo yazmşlar 2 yukarıyı okursan anlarsın bence! ama neyseki benm kalın dudak problemm yok angelina gibiyim çk şükür ama fazla mal göz çkarmaz
girlhahawq2.gif

kızlar merhaba...bende denedim tarçın yagını ama hiçbir işe yaramadı :1no2: rujumun içine kattım yakıyor çok ama şişirmedi hiç neden kiiii:sm_confused: tek başına mı kullansam acaba.bir fikir verir misiniz?

geçenlerde bir yerde okumuştum fakat nerede okuduğumu tam olarak hatırlamıyorum ..tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş akşam yatarken sürüyormuşsun ve bir yanma ve karıncalanma hissi veriyormuş...çok merak ettim ve bugün aldım ve eve geldiğimde hemen sürdüm..inanaın işe yarıyyor..accayip derecede yaktı dudaklarımı ve sanki uyuşturdu fakat inanın dolgunlaştırdı..fakat acayip yakıyor..akşam yatarkende sürücem ben etkisini farkettim.sanki dudak dolgunlaştırıcı ürünler olur ya sürdüğün zaman hemen etkisini gösterenler onlar gibi...fakat ucuz olanı..aranızda bunu kullanana daha önce keşfeden var mı?inanaın ben sonucuna çok şaşırdım..

bende bullandım bu eziyete değmez sadece acı olduğu sürece dolgun acı bibeer sürsende dolgunlaşır zatenkaydirigubbakcemile3şişiren şey yandığı için başka bir numarası yok ve şuan dudaklarım okadar kuruduki çatlak çatlak oldu gülemiyorum bile kesinlikle uzak durunÇok üzgünüm çoook

X