Bebek arabası ve ana kucağı (oto koltuğu) tavsiyeleriniz

esma 5 değil 7 kg araba kılıfı çıkıp yıkanabilir falan filan :) bende pazarlamacı gibi oldum baksana yaww :))
pperisi evt ön bariyer yok ama emniyet kemeri olduğu için kendini atma gibi sorun olmaz ha aklıma geldi sanırım 2010 modeli bunuda ilk defa jokerde gördüm için ön bariyeri vardı liteway de renk çok güzeldi vişne vişneçürüğü pembe li baya güzeldi kızlar için sanırım ye ni çıkardıkları takılıp çıkan bariyeri var
nurtopu aldın mııı hayırlı olsun benimkide surf rengide hoş. Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin ikizlerini

teşekkürler yağmurcn..umarım bariyerli olandan bulurum erkek rengi olsun tabi :)

gönülçelen ben de dediğin yerden gittim aldım 2 tane liteway bugün
surf ve fuego olanları
teşekkürler

canım güle güle kullansın bebişlerin. sen daha uyguna almışsın 20 tl kazıkladılar beni demek ki:)))) ama 2 tane aldığın için olabilir. ben önümüzdeki ay da gideceğim oraya çok şık şeyler vardı.

yağmurcn ben araba ve oto koltuğu almıcam sağolsun ablam o dertten kurtardı beni kendisininkileri verdi seninkinin aynısı bencede hem hafif araba oda önceki ağır diye değiştirmişti arabasını benim kızıma kısmetmiş :))))

Ben tavsiye üzerine be safe marka isofix bağlantılı koltuk ve pusetini aldım :KK43: puset 2 ay sonra arızalandı sonra servise gönderdik. 30 iş günü geçmesine rağmen bu ( bu süre sonunda yenisi ile değişim yada para iadesi yapmak zorundalar kanunen ) hala norveçten parça getireceklerini söyleyerek oyalamaya taktikleri yapıyorlar.1.5 aydır bekliyoruz ne yeni ürün nede para iadesinden söz eden var. Çoktan ikinci puseti almak zorunda kaldık. Kısacası be safe alanların hizmet ve müşteri memnuniyetine hiç önem verilmediğini bilmesi lazım.

Merhaba,

Chicco liteway pusetleri tek tek alıp birleştirme aparatı ile birleştirmemiz mümkün olur mu?
Deneyen ya da bu sekilde kullanan var mı?

Tşkler.

X