Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak Sac Uzatır mı?

canlarım ya size bişey sorcam...ablam yapmak istiyo bu sarımsaklı şampuanı...fakat şeyi anlamadık biz saç ıslakken mi sürüyoruz bunu yani köpürtüp mü sarıyoruz yoksa öyle kuru saça mı?..

kızlar yok mu burda olup bana acil cevap vericek biri....çok giremiyorum foruma ben:KK43::uhm:

canlarım ya size bişey sorcam...ablam yapmak istiyo bu sarımsaklı şampuanı...fakat şeyi anlamadık biz saç ıslakken mi sürüyoruz bunu yani köpürtüp mü sarıyoruz yoksa öyle kuru saça mı?..

sacini yikiyacak, once islaticak sonra sampuani dokucek sonra bi guzel ovaliyacak =)

kızlar ablam yaptı saçlarına inanılmaz feci kokuyo buram buram yarın da bi iş görüşmesi var ne yapsak dindiremedik kokuyu...çok felaket kokuyo...

her yapanda yanma oldu mu kızlar ablam yaptı da hiçbir şekilde yanma olmadı diyor...biz mi bişeyi eksik yaptık acep...???:çok üzgünüm:

Bende yanma ve kasinma oldu direk. Kokunun tamamen gitmesi icin saci tamamen kurutmaniz gerek, hala biraz koku kalmissa saciniza biraz parfum SIKIN.

Bende hic koku kalmadi, sizinkisinde neden gitmedigini anlayamadim.

ya bendede bı yanma felan olmadıııı hıcbı etkısı olmadı ayrıca :KK43: ne parlama ne saglamlık hıssı hıc bısı yok..bıde öncesınde sarımsaklı zeytınyagı surmustum kafama...
sac derım esek derırı gıbı oldu sanırım bu kdr cok sey sure sure etkı etmıo artık lülülülülülü

merhabalar bayanlar. uzun saçlı günler dilerim...
ben bu konu başlığındaki her sayfayı tek tek okudum. ancak bilgiler çok dağınık. uygulayan bir arkadaş bana kaç ml şampuana ve şampuanın bitkisel olup olmadığına dair bilgi verebilir mi? ayrıca elma sirkesi yerine üzüm kullanan var mı? aynı işlevi görür mü? bilgi verirseniz sevinirim.

sarımsak daha cok sac cıkartmada etkılı dıye bılıyorum sacı oylee asırı uzatacagnı sanmıyorum

Ya Saç Erisine Nasi Sürüyonuz Sarimsaği Ortadan Kesip Ben Yapamam

Bende Haftada 2 Kere Düzenli Bakim Yapiyom Saçlarim Hizli Uzuyo Parliyo Ve Yumuşuyo Ama Ben Yeni Saçlar Istiyom Seyrek çünki

sarımsağı döv iyice sonrada cezvenin icinde 2 cay bardağı suyla kaynat ılıyınca sacının diplerine sür iyi gelir saçları gürleştiriyo :teytey::teytey:

mafoldumbensarımsağı döv ,saçlarına sürde bunun kokusu bir şişe şampuanla dahi geçmez gibi geliyo..hayatımızın geri kalanını yalnız başımıza geçirmiyelim. mafoldumben

kızlar ben saclarımın uzamamasındann sikayetciyim gecen birinden sarımsak sac uzatıyo diye duydum.bu konuda bilgisi olanlar lütfen mesajlarınızı bekliyorum.yada entelke haricinde sac uzatan bir bitki yada karısım.lütfen yardımlarınızı bekliyorum.:çiçek: :uhm:

evt sarımsak uzatıyo ama kokusuna dayanabilecegini pek sanmıyorum zira les qibi kokuyor ve yıkamaklada gecmiyor.. :eek:klava::eek:klava:

mafoldumbensarımsağı döv ,saçlarına sürde bunun kokusu bir şişe şampuanla dahi geçmez gibi geliyo..hayatımızın geri kalanını yalnız başımıza geçirmiyelim. mafoldumben

banyoya yalnız giriosan sorun yoksositososito
şöyle ki saç kuruyunca hiç koku kalmıyor, ama ilginçtir ki her ıslattığında sarmısak kokusu alıosun. 1 aydır banyoda şampuan kokusu duymuyorum ben, hep sarmısak. denizde bile sarmısak kokuodu kafamfisfisfis şimdi dibinde az kalan şampuanıma da sarmısak ve sarmısak yağı koydum, artık 30 yaşıma kadar güzel kokular yok bana banyoda:1closedeyes:

cnm sarımsalı,yoğurtlu kızartmagibi kokmaktansa bırak saçların dağınık kalsın ama denizde kokması fena değil en azından kimse yaklaşamıyacağından rahat,rahat geniş bir alanda yüzersin:umursamaz:

oooffffffff o sarımsak yagıı nasıl bsy yaaaaaa burnumun kemıgı kırıldıgı gbıı anemmlerdende bı ton laf yedım =)) ırençç otesı kokuo yaa diş sarımsakk daha ınsaflı valla.. nezmaan gder yaa off:sinifsinif:bırdee bu kavrulmus sarımsak falan nasıl ıse yarıyomu yaa

Son düzenleme:
yahuuu 15gun olmustr sarrımsak yapalı sacım ıslanınca hala sarımsak tarlası gıbı kokuomm :KK43:(
sefgılımle bulusamadımmm 15gundurr,cocuk sarımsak yemekten bıle nefret edıo kokusundandaa

X