Vücut Kremleri Tüy sarartıcı kremin kullanımı nasıl?

Vücut kremleri, losyonlar

aysecolluoglu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
1.094
15
vivet tüy sarartıcı krem aldım ama kullanımını bilmiyorum içinde iki tane krem çıkıyor onaldan birinden bir ölçek diğerinden iki ölçek karıştırcakmışız ama ölçek olarak neyi baz alacağız, neye göre ölçek, acil cevaplarınızı bekliyorum

ya göz kararı koy işte
birinden koy
göz kararı o dediğini de daha fazla koy
oluyo merak etme
yani gr falan önemli değil

göz kararı yapıcaksın canım çok basit aslında büyük tüpten iki ölçek küçükten bi ölçek koyucaksın şöyle bi kısın sık kutuya onun la aynı dercede de iki kere sık üzerine sonra karıştır hazır oluyo zatenyerimseniben

ya kızlar kolumda ve bacagımda denedıl bacagım yandı yıkadım tuylerle bırlıkte bacagımın o bolgesınınde rengı acılmıs, kolumdada aynı sekılde derı rengımıde degıstırmıs normal mı bu?

konuyu acan ark acaba bu tuy sarartıcı kremden memnunmusunuz oleysew bende alıcam kollarıma kullnmak ıstıyorum malum yaz gelıcek yaza kadar ıyı bı krem ya da bu kullndıgınız kremı almak ıstıyorum bılgı verırısenız sevınırım

asla ve asla onaylamıyorum benim su anda lazere gidişimin ana sebebi kendisidr.bi erkek gibi tüylenmeme sebep olmuştur asla KULLANMAYIN KIZLAR ASLA!!!!:KK50:

tüy sarartıcı kremi göbek üst bölgem için kullanmıştım ama olmadı ,2 ayrı markayı üzerinde yazan gibi yaptım ikiside tutmadı ,çok siyah tüylerde uygun değil yazıyordu galiba ondan oldu ..valla ben pek bir faydasını görmedim ..

Ben çok eskiden yapmıştım bi kere, bir de bu sene yaptım denize rahat gireyim diye. Ama korkmuyo da değilim tüylerin çoğalmasından. İki kereden bir şey olmaz heralde diye düşündüm yaptım gitti. Umarım daha kara olmaz tüylerim.

Kızlar ben kollarımı almaya üşendiğimde sesu ile sarartıyorum benimkiler erkek gibi olmadı ama tüyleri uzatıyor malesef.Bi süre sonra dibi gelmiş saç gibi oluyor ama tüylerimin boyu belirgin bi şekilde uzamıyor çünkü bi yerden okumuştum kol tüyleri dipten uzarken uçlarından dökülürmüş

ya kızlar kolumda ve bacagımda denedıl bacagım yandı yıkadım tuylerle bırlıkte bacagımın o bolgesınınde rengı acılmıs, kolumdada aynı sekılde derı rengımıde degıstırmıs normal mı bu?
o geçici birşey geçiyor hemen en geç yarım saat çokda bkletme cildinde tüy dökücüyü arkada yazan süreye uy sonuçta kimyasal olmazsa tekrar yap daha iyi fazla bekletme

X