Bel, Boyun (Ftk )olan Arkadalara

Merhaba nazlı hanım.. ben yeni üyeyim ..yıllardır bel ve boyun fıtığı çekiyorum..doktorlar ikisinede ameliyat diyor ama ben cesaret edip olmadım..tavsiyenizi okudum ve denemek istiyorum..yalnız ada soğanının bir miktarı varmı ne kadar soğanla yapılacak bu ilaç.. birde ne kadar süre kullanılması gerekiyor..cevap verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar bu karışımı deneyen varmı:uhm:
bende 3 yıldır bel fıtığı var Dr ameliyat diyo ama ben korkuyorum
biryıldır ikinci çoçuğu istiyoruz ama olmuyor acaba belfıtığından olabilirmi? dr olur dedi ama olmuyor.
bende bukarışımı denemek istiyorum deneyen varsa
deneyimlerini bizimle paylaşırmı?:enbuyukkk:

Merhaba öncelikle melisasen teşekkür ediyorum patria deneyipte sonuç alan arkadaşımız melisa cvp yazdı ama bizde çok kulanan var hiç yara olmadı çok şükür hepsi dimdi ayakta:hooray:

Merhaba nazlı hanım.. ben yeni üyeyim ..yıllardır bel ve boyun fıtığı çekiyorum..doktorlar ikisinede ameliyat diyor ama ben cesaret edip olmadım..tavsiyenizi okudum ve denemek istiyorum..yalnız ada soğanının bir miktarı varmı ne kadar soğanla yapılacak bu ilaç.. birde ne kadar süre kullanılması gerekiyor..cevap verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Adasoğanı bir tane cnm yapılışını en başta anlattım miktarda dahil birtane adasoğanını kabuklarını eldivenle soyup rondada çekiyorsun bir kavanoza koyuyorsun ve üzerini 1-2 parmak geçecek kadar zeytinyağı ekliyorsun bu karışımı 20 gün güneş almayan bir yerde tutuyorsun zaten fıtık olan noktaya sürüldüğünde hafif kaşıntıyla ağrıyı almaya başlıyor eşim 2 haftaya yakın kullandı deride hafif kızarıklık ve bıraktı bıraktığında ağrı sızı kalmamıştı

Teşekkür ederim nazlı hanım.. mutlaka deneyeceğim ve sonucuda yine burada sizlere yazacağım..sağolun...

belinde 2 fıtıkla dolaşan biri olarak düzelmesi için ne duyuyorsam uygulamaya çalışıyorum. çünkü artık bu ağrılara dayanamıyorum. havalar soğudu iyice azdı sanki teşekkürler

Benim kardeşimde de var bu hastalık. Boyunda düzleşme Fibromiyalji yani. Deneyen arkadaşlardan yalnızca biri cevap yazmış. O da yara olduğnu söylemiş.

Nazlı arkadaşım senden ricam bu yöntemin hassas tenli insanlar için tehlike oluşturup oluşturmadığına emin misin? Çünkü kardeşim çok beyaz ve hasaas bir tene sahip. Hatta ellerinde ve ayaklarında egzema rahatsızlığı vardı. Bunun yanında boyun fıtığı da son derece kötü. Yani bu karışım her bünyeye uygun mu? Bu tedavi yöntemini uygulayan bir uzman var mı hali hazırda? Çünkü açıkçası korkuyorum, zaten alerjik bünyeye sahip birine bu karışımı kullanmaya bir taraftan da iyileşsin istiyorum.:çok üzgünüm:

Benim kardeşimde de var bu hastalık. Boyunda düzleşme Fibromiyalji yani. Deneyen arkadaşlardan yalnızca biri cevap yazmış. O da yara olduğnu söylemiş.

Nazlı arkadaşım senden ricam bu yöntemin hassas tenli insanlar için tehlike oluşturup oluşturmadığına emin misin? Çünkü kardeşim çok beyaz ve hasaas bir tene sahip. Hatta ellerinde ve ayaklarında egzema rahatsızlığı vardı. Bunun yanında boyun fıtığı da son derece kötü. Yani bu karışım her bünyeye uygun mu? Bu tedavi yöntemini uygulayan bir uzman var mı hali hazırda? Çünkü açıkçası korkuyorum, zaten alerjik bünyeye sahip birine bu karışımı kullanmaya bir taraftan da iyileşsin istiyorum.:çok üzgünüm:

Merhaba canım
Ben inanın hafif kızarıklık dışında tüm arkadaşlarım dahilinde hiç karşılaşmadım böyle bir durumla..Kızarıklığın sebebide hastalığın oradaki yoğunluğu ve geçmesiymiş..Sizlere tavsiyem ince bir tabaka halinde sürün..Uzman sormuşsunuz var mı diye evet kullanan dr arkadaşlarım var bunu öğrendiğim arkadaşımız ise çok fazla kişiyi iyileştirdiğini söylüyor..Kendim denemesen inanın yazmazdım..Hiç bir arkadaşıma zarar gelmesini istemem kimseyi riske atmam..Çok şükür dediğim gibide ağır tahriş vs biz karşılaşmadık yazan arkadaşımda geçtiğini söylüyor hem tahrişin hem ağrıların..Uygulama yapan varsa yazıları bekliyorum..Ve sizler için tekrar tekrar sorup duruyorum sorun yok cvbını alıyorum umarım işinize sizlerinde yarar

Evet Arkadaşlar Yapan Arkadaşlar Varsa Lütfen Yazsinlar Durum Nedir Birçok Insan Malesef Bu Dertten Muzdarip

Merhaba canım
Ben inanın hafif kızarıklık dışında tüm arkadaşlarım dahilinde hiç karşılaşmadım böyle bir durumla..Kızarıklığın sebebide hastalığın oradaki yoğunluğu ve geçmesiymiş..Sizlere tavsiyem ince bir tabaka halinde sürün..Uzman sormuşsunuz var mı diye evet kullanan dr arkadaşlarım var bunu öğrendiğim arkadaşımız ise çok fazla kişiyi iyileştirdiğini söylüyor..Kendim denemesen inanın yazmazdım..Hiç bir arkadaşıma zarar gelmesini istemem kimseyi riske atmam..Çok şükür dediğim gibide ağır tahriş vs biz karşılaşmadık yazan arkadaşımda geçtiğini söylüyor hem tahrişin hem ağrıların..Uygulama yapan varsa yazıları bekliyorum..Ve sizler için tekrar tekrar sorup duruyorum sorun yok cvbını alıyorum umarım işinize sizlerinde yarar

Teşekkürler Nazlı, inşallah bize de faydası dokunur

eşimde bel fıtığı bende ise bel ve boyun fıtığı var ve yıllardır ikimizde çekiyoruz ben deneyeceğim inşallah faydasınıda görürüm diğer arkadaşlarada geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum allah herkese acil şifalar versin inşallaha.s.

bende de bel fıtıgı var.hemde çok ciddi seviyede, dr hemen ameliyat dedi ama olmadım tabii...ilk zamanlar çok ağrım vardı iğne ilaç kullandım fizik tedaviye gittim verdiği egzersizleri yaptım.bol bol istirahat ettim,ağır işler yapmadım(bu arada kilo aldım tabii) şu an agrım yok sadece bacağımda uyuşukluk devam ediyor sizce bende yapmalımıyım bu ilacı?yapacaksam nereye uygulamalıyım? belimemi uyuşuk bacagımamı?bu ilaç bel fıtığını tamamen iyileştiriyormu yoksa sadece agrı ve uyuşmayımı alıyor?
şimdi çok bir problemim kalmadı ama ileriyi düşünüyorum,yaşım ilerledikçe daha kötü olmak istemiyorum sizce yağmalımıyım bu ilacı?

bende de bel fıtıgı var.hemde çok ciddi seviyede, dr hemen ameliyat dedi ama olmadım tabii...ilk zamanlar çok ağrım vardı iğne ilaç kullandım fizik tedaviye gittim verdiği egzersizleri yaptım.bol bol istirahat ettim,ağır işler yapmadım(bu arada kilo aldım tabii) şu an agrım yok sadece bacağımda uyuşukluk devam ediyor sizce bende yapmalımıyım bu ilacı?yapacaksam nereye uygulamalıyım? belimemi uyuşuk bacagımamı?bu ilaç bel fıtığını tamamen iyileştiriyormu yoksa sadece agrı ve uyuşmayımı alıyor?
şimdi çok bir problemim kalmadı ama ileriyi düşünüyorum,yaşım ilerledikçe daha kötü olmak istemiyorum sizce yağmalımıyım bu ilacı?

Canım fıtığın olduğu bölgeye sürüyorsun ..Sonrasında uyuşukluğun fıtığın verdiği tüm etkiler ağrılar vs azalmaya başlıyor bir süre sonrada tamamen geçiyor...Eşimde sizin gibi hareketlerede devam etti şuan hiçbirşey yapmıyor bu karışımı sürdükten sonra ağrısı tamamen geçti şimdide kolunda kaslarda problem varmış araba kullanırken oluyormuş genelde onun için sürecek.. Bel fıtığını tamaen iyileştiriyormu demişsin bizler bunu kullandıktan sonra doktorlar ne yaptınız diye sordu sürekli yaklaşık 3 yıl önce eşim sürmüştü hala birşey yok çok ileri derecede olan arkadaşlarım arada sürmeyi tercih ettiler oda ağrı vs olmasın korktukları için..Umarım biran önce iyileşirsiniz Şeniz​

Merhaba nazlıcım
ben izmirde oturuyorum adasoğanını annemin bel fıtığı için kullanmak istiyorum nereden bulabileceğim hakkında bir fikrin var mı?
bir de sürüp ne kadar bekleteceğiz?sonra yıkayacak mıyız?kaç tane soğan kullanacağız?bilgi verirsen çok sevindirirsinyerimseniben

Merhaba nazlıcım
ben izmirde oturuyorum adasoğanını annemin bel fıtığı için kullanmak istiyorum nereden bulabileceğim hakkında bir fikrin var mı?
bir de sürüp ne kadar bekleteceğiz?sonra yıkayacak mıyız?kaç tane soğan kullanacağız?bilgi verirsen çok sevindirirsinyerimseniben

tatlım bende yaptığım için biliyorum ada soğanını aktarlardan bulabilirsin. bulman biraz zor oluyor ama ben 3. dükkanda bulabildim ancak.ayrıca ilacı yaptım bende bel fıtığı var inan ağrlarım azaldı üstelik şimdiye kadar 1 kez kullanmıştım 1 hafta oldu.akşam ikinci kez sürdüm gayet iyiyim. Allah tazı olsun formülü veren arkadaştan ben bu dertten kurtuldum ya herkese kendi ellerimle yapıp dağıtacağım umarım sizlerede iyi gelir

bir kullanımda ne kadar sürülecek?sürüp üstünü kapatıp bekletecekmiyiz?bekleteceksek ne kadar?bir de kaç soğanla yapılıyor?bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Merhaba nazlıcım

Merhaba Canım msjlara geç cvp yazdığım için çok üzgünüm malum bir düğünümüz vardı onun için koşturup duruyordukyerimseniben
Hemen cvp vereyim nereden bulabiliyorum ben Urla civarlarında bir yerde çıkıyor İzmirde bazı aktarlar satıyormuş ben oradan hiç almadım direk sipariş ettiğimiz yerden geliyor...Bir kaç kavanoz siparişim var gelecek diye bekliyorum
Genelde minicik bir kavanoz 2 hafta kullanımda yetiyor gece yatarken sürüyordu eşim sabah kalkar kalkmaz yıkıyordu ....sadece fıtık olan bölgeye sürüyoruz ...

Merhaba nazlıcım

Bu arada Sizde İzmirde oturuyormuşsunuz elime geçince isterseniz size bir şekilde ulaştırabilirim inanın geliş zamanını bende bilmiyorum bekliyorum ama elimden geleni yaparım:asigim:

Nerden sipariş verdin anlamadım ki?CADIARZU

Urladan cnm Urla hastanesi var biliyorsundur denizin ortasında kemik vs ortapedi için ona yakın bir adadan geliyor... Eskiden hapishane olan minik bir ada var onun belli yerinde çıkıyormuş eniştemler tekneyle açılıyorlar arkadaşları toplayıp geliyor..Şuanda öss sınavı olduğu için gidemediler malum enişte dershane öğretmeni ve çok yoğun şu aralar o yüzdende bekliyorum bendea.s.

X