Kontakt Lens Arkadaşlar lütfen yardım, fx eyes marka lens

yeni fxeyes siparişi verdim,kendi sitesinden,çok ingilizce bilgisine sahip olmanoza gerek yok buşekilde alırsanız uygun fiyat olur almak isteyenler için,diğer türlü aracılarla 500-600tl daha fazla ücret ödüyorsunuz emin olabilirsiniz tecrübe ettim ve birçok kişide aynı şekilde cesaret edemediği için 600tl daha fazla ödeyerek aracı vasıtası ile sipariş veriyor,benim fikrim hiç gerek yok abartılacak bir detayda yok,fxeyes.com sitesine üye olup beğendiğiniz lensin pupili dia ve bc değerini yazıp altına rengi kaç ton koyultmak istediğinizi yazıp gönderiyorsunuz paypal aracılığı ile ödeme olduğu için zaten güvenli,bundan sonraki süreçte maille haberleşip istediğinizi sorup cevap alıyorsunuz,okadar ilgililer ki sizi memnun etmek için aşırı bir çaba sarfediyor zaten,ingilizce anlamam diyede endişe etmeyin google translate ile çeviri yapıp mailleşebilirsiniz,kısacası gözünüzde büyüttüğünüz şey aslında çok basit:) ben ikinci siparişimi verdim buşekilde,çokta güzel anlaştık mailleştik karşı tarafla,zaten çok profesyoneller,ilk önce bende aracı ile almayı düşündüm baktım 600tl fazladan param gidicek yani normalde 1000tl alıcak olduğum lensi 1600 gibi birşeye gelicek kendi siparişimi kendim verdim, iletişimdede hiç bir sorunla veya siparişimle ilgili hiçbir hata ile karşılaşmadım,buarada siparişten sonra 5 hafta değil 63- yada 72 günde yani 2 aya yakın bir zamanda geliyor lensler,içerisine fatura konulmamasını notunuzda rica ederseniz gümrükte sorun yaşamazdınız aksi takdirde gümrük cezası keserler mebla yüksek olduğu için,sipariş vermek isteyipte tereddüt eden varsa yardımcı olurum herzaman,nereye ne yazılacak bc dia pupil vs gibi sipariş sayfasında.

yeni fxeyes siparişi verdim,kendi sitesinden,çok ingilizce bilgisine sahip olmanoza gerek yok buşekilde alırsanız uygun fiyat olur almak isteyenler için,diğer türlü aracılarla 500-600tl daha fazla ücret ödüyorsunuz emin olabilirsiniz tecrübe ettim ve birçok kişide aynı şekilde cesaret edemediği için 600tl daha fazla ödeyerek aracı vasıtası ile sipariş veriyor,benim fikrim hiç gerek yok abartılacak bir detayda yok,fxeyes.com sitesine üye olup beğendiğiniz lensin pupili dia ve bc değerini yazıp altına rengi kaç ton koyultmak istediğinizi yazıp gönderiyorsunuz paypal aracılığı ile ödeme olduğu için zaten güvenli,bundan sonraki süreçte maille haberleşip istediğinizi sorup cevap alıyorsunuz,okadar ilgililer ki sizi memnun etmek için aşırı bir çaba sarfediyor zaten,ingilizce anlamam diyede endişe etmeyin google translate ile çeviri yapıp mailleşebilirsiniz,kısacası gözünüzde büyüttüğünüz şey aslında çok basit:) ben ikinci siparişimi verdim buşekilde,çokta güzel anlaştık mailleştik karşı tarafla,zaten çok profesyoneller,ilk önce bende aracı ile almayı düşündüm baktım 600tl fazladan param gidicek yani normalde 1000tl alıcak olduğum lensi 1600 gibi birşeye gelicek kendi siparişimi kendim verdim, iletişimdede hiç bir sorunla veya siparişimle ilgili hiçbir hata ile karşılaşmadım,buarada siparişten sonra 5 hafta değil 63- yada 72 günde yani 2 aya yakın bir zamanda geliyor lensler,içerisine fatura konulmamasını notunuzda rica ederseniz gümrükte sorun yaşamazdınız aksi takdirde gümrük cezası keserler mebla yüksek olduğu için,sipariş vermek isteyipte tereddüt eden varsa yardımcı olurum herzaman,nereye ne yazılacak bc dia pupil vs gibi sipariş sayfasında.
canım cok acıklayıcı bir yazı olmus gercekten aracılar nekadar cok fark alıyorlarmıs ya cok sasırdım ben fxeyesleri 1600 1700 civarı sanıyordum 1000 liraymıs kendimiz alınca ozaman direkt almak cok mantıklı.ikinci rengine ne karar verdin peki:)hangisini siparis verdin:)gelince hemen fotoraflarını bekliyorumm:):)

Evet benide bir arkadaşım uyardı ve çok şaşırdım,ki 1000tl zaten küçük bir meblağ değilken 600tl kimseye sadece aracı olduğu için veremem:) sitesinde fiyatları yazıyor zaten dolar kuruna göre hesaplanıyor birde ayriyeten %10 indirim kuponu kodu var onu söylemeyi unutmuşum yazıda,sitede yazıyor o kod ve o kodu girip indirim sağlanıyor,kargo ücreti 49$,benim elstra indirim hakkım vardı birinci siparişimden dolayı,hepsi kargo dahil 1100Tl ödedim paypal ile.ben lime green dizayn ettiriyorum şuan çok tatlı bir su yeşili,kısacası çok endişe etmeye gözünde siparişi kimsenin büyütmesine gerek yok çok basit aslında,ve paypalla güvenli,aracıya vereceğim parayla başka bir ihtiyacımı alırım:) resimde gönderdim istediğim rengi maille kendilerine alttaki fotodaki gibi.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 427
  • image.jpg
    image.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 328
  • image.jpg
    image.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 359
Evet benide bir arkadaşım uyardı ve çok şaşırdım,ki 1000tl zaten küçük bir meblağ değilken 600tl kimseye sadece aracı olduğu için veremem:) sitesinde fiyatları yazıyor zaten dolar kuruna göre hesaplanıyor birde ayriyeten %10 indirim kuponu kodu var onu söylemeyi unutmuşum yazıda,sitede yazıyor o kod ve o kodu girip indirim sağlanıyor,kargo ücreti 49$,benim elstra indirim hakkım vardı birinci siparişimden dolayı,hepsi kargo dahil 1100Tl ödedim paypal ile.ben lime green dizayn ettiriyorum şuan çok tatlı bir su yeşili,kısacası çok endişe etmeye gözünde siparişi kimsenin büyütmesine gerek yok çok basit aslında,ve paypalla güvenli,aracıya vereceğim parayla başka bir ihtiyacımı alırım:) resimde gönderdim istediğim rengi maille kendilerine alttaki fotodaki gibi.
ayy harika bir renk bu ya bu resimdeki gercekten lens mi inanamadım cok doğal gercek göz gibi.siz öncekini aracıdan mı almıstınız?600 tl neredeyse bir tane daha fxeyes fiyatı

Evet çok tatlı rengi ve çok doğal,daha öncekini aracıdan almak üzereydim arkadaşım uyardı sağolsun,aracıya sorduğumda emin olmak için,1600 tl gibi bir fiyat çıktı,sonuçta sitesinde belli fiyatlar sabit yani,kargo ücretide belli 49$, tamam kar etsin ama insanlar üzerinden 600tl bayada fazla yani benim vicdanım rahat etmez yapamazdım açıkcası,tanıdığımız biri aslında aracı zaten,herkesin tanıdığı,muhtemelen sizinde ismini duyduğunuz biri:) insanlar gözünde büyüttüğü için yurtdışı vs cesaret edemiyorlar,çok fazla param olsa bile sokağa atıcak param yok malesef:) oyüzden fxeyes kendi sayfasından kendi siparişimi kendim veririm:)

Evet çok tatlı rengi ve çok doğal,daha öncekini aracıdan almak üzereydim arkadaşım uyardı sağolsun,aracıya sorduğumda emin olmak için,1600 tl gibi bir fiyat çıktı,sonuçta sitesinde belli fiyatlar sabit yani,kargo ücretide belli 49$, tamam kar etsin ama insanlar üzerinden 600tl bayada fazla yani benim vicdanım rahat etmez yapamazdım açıkcası,tanıdığımız biri aslında aracı zaten,herkesin tanıdığı,muhtemelen sizinde ismini duyduğunuz biri:) insanlar gözünde büyüttüğü için yurtdışı vs cesaret edemiyorlar,çok fazla param olsa bile sokağa atıcak param yok malesef:) oyüzden fxeyes kendi sayfasından kendi siparişimi kendim veririm:)
evet anladım canım kim olduğunu:) ben soloticalarımı da ondan almıyorum internetten alıyorum int den alındığında bir sorun cıktığında hemen geri alıyorlar değistiriyorlar her türlü gsranti var böyle bir imkan varken koskoca optik sitesi varken neden sahıstan alayım ki:)bir sorun cıktığında kimle muhattap olunacak sahıslardan alındığında değisim vs yapılmıyor sorun olduğında.güle güle kullan canım insallah memnun kalırsın bu sefer gelince resimleri bekliyoruz

merhaba foxx rengının kastı megan foxx la mı alakalı acaba :) cok yakısmıs ayrıca ve toplam malıyetı ne kadar oldu hersey dahıl
Merhaba ne kadar çok yakışmış bir defada tonu herşeyi ayarlanmış şekilde geldi Gül'e Gül'e kullan canım

fxeyes formuna enter yaparak gir ordaki talimatları doldur dr reçetesi istiyor ama önemli dgl sen göz çapını yaz örnegin benim diametrem 14.2 basecurve 8.6 pupil size 3.5 her normal göz artı yirmibeştir sonra sııgın der yani satın al adresini tam olarak yaz istbul kodunu isteyecek oturdugun bölgenin posta koduna interneten bak kartan parayı peşin çekiyolar ama lensler fevkaladenin fevk ben light blue grey kulanıyorum orjinali çok açıktı grey rengi daha fazlaydı geri gönderip koyultum çogunluk baby blue az grey yaptırdım herzaman mavi grey renge bayılırım okadar memnun kaldımki geçen ikki ay öncede fxeyes adriana lens sipariş verdim bu ayın 22 sinde kargoliyacaklarmış bir haftada yol aybaşında burda oda mavi grey bi renk bende mavi hastalıgı var fxeyes kulandıgımdan beri başka marka lens kulanamıyorum sana bi tavsiyede bulunim fxeyes lenslerden sipariş verdigin zaman çok açık tonarda olan lensleri en fazla 2 ton koyult çok açık gelir zombi gibi olursun özel talimat bölümünde belirt ne istersen ne arzularsan kusursuz yapıyolar mükemel çalışma sistemleri var lensler parasına degiyor örnegin benim lensim light blue greydi baby blue grey yaptırdım ve tam bir bebek mavisi geldi yok böyle renk gösteriş konfor her açıdan rahat

8.4 EGRİDE DOĞAL BİR LENS MARKASI BULAMIYORUM fxeyes DE VARMIDIR??

Merhaba..fxeyes lensleri kendi internet sitelerinden siparis verebiliyorsunuz.yanliz gelmeleri 5 hafta falan aliyormus sanirim.bir de soloticalari temin eden arzu hanimdan da siparis verebiliyoruz.o da yine onlardan aliyor ama o daha cok aldigi icin daha iyi iletisim kurabiliyor.bir de istediginiz rengi yolluyorsunuz aynisini yapip gonderiyorlar.ben de cok istiyorum ama cesaret edemiyorum:KK43: keske kendi fxeyesini satan bir kisi bulsam:KK43:
Merhaba
Merhaba bende fxeyes lesn aldım fakat henüz teslim edilmedi , yabamcı forumlarda firma hakkında olumsuz şeyler yazıyor çok teredüüte kaldım, sen gün ılığında gözlerinin resminş çekip yolladın mı
merhaba memnun kaldınız mı renginden. Bide her rengin altına 2 ton koyu olsun diye not düşüyormusunuz. Adriana fox mesela. Sanki ideal gibi renk koyulugu ama gercegi nasıl bilemem

X