Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

Tuğdemsu haberleşelim bizde tedaviye başlıycaz muhtemelen aynı tarihlerde olur...Reglimi bekliyoruz..Bende ataşehir cem beye gidiyorum hemde akapunktur yaptırıyorum..Bu cem beyde 2.denemem

slm arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum sizler gibi bende tüp bebek yaptırıcam daha önce 1 denememiz oldu olumlu sonuç alamadık bende cem beyin hastasıyım acıbademden ayrılmış memorıal hastanesinin misafirhanesi varmı biliyormusunuz bizim içi,n kalacak yer sorunda hataydan gidicez

Selam kızlar inşallah tedavilerinizden güzel sonuçlar alır, Sağlıkla bebişlerinize kavuşursunuz.

efsa Okmeydanında misafirhanesi vardı geceliği 125 Euro biz çok beğendik çok ilgililer ve konfor iyiydi. Ataşehirde varmı bilmiyorum. Genelde misafirhane pahalı olduğu için merkeze yakın yerlerde daha ekonomik oteller bulup oralarda kalan arkadaşlar var sanırım.

istanbulun yabancısı olduğumuz için kalacak yeri halledemedik daha pekte bilgim yok yardımcı olduğun için teşekkürler

aslında iyi olur cnm sevinirim gerçi çok uçuk fiyatlı olmasa iyi olur oralardan birinin yardımcı olması benim için iyi olur tekrar teşekkürler cnm

Efsa Burdan çok marka,yada otel gibi isimleri vermek doğru olmadığından özelden msj attım sana..

Selam kızlar bende efsa gibi ilk kez tüp bebek deneyeceğim ve Adana 'dan geleceğiz tedavi olmak için.Gerçi ben Cem bey memorial imi tercih edim yoksa acıbadem Tayfun bağışımı karar veremedim.Sizler Cem beyden memnunsunuz anladığım kadarı ile.Bana da bilgi verebilirmisiniz erkek infertilitesinde miyi Cem bey yoksa kadından kaynaklı infertilitede mi?Gerçi ben aralık ayı gibi başlamayı düşünüyorum ama en azından bilgi toplayım bu süreçte.Birde Efsa bana da kalacağınız yer konusunda bilgi verirsen sevinirim.Belki bizde tercih edebiliriz uygun fiyatlı ve kalıtelı bır yerse eğer.Şimdiden sagolun kızlar.

Ben Tayfun beyi tanımıyorum..Cem beyin iyi olduğunu duydum..Ve kendisine gittim..1 denemem tutmadı erkek inferil.idi sorunumuz..Herşey çok iyi olmasına rağmen ( Yumurta kalitesi,rezervi ve blostasit aşaması ) şimdi 2.ciyide cem beyde deniycem ama tabi 3.için merkez değiştiririm...2.ciyide burda deniyim

herasles genelde cem beyin bu konuda iyi bir doktor olduğunu hatta bir çok hastası ilk denemede başarıyı yakaladığını söylüyor bu doktoru bende senin gibi çok araştırdım doktorumun tavsiyesi üzerine gittim memnunda kaldım umarım 1 kerede başarıyı yakalarsın

herasles genelde cem beyin bu konuda iyi bir doktor olduğunu hatta bir çok hastası ilk denemede başarıyı yakaladığını söylüyor bu doktoru bende senin gibi çok araştırdım doktorumun tavsiyesi üzerine gittim memnunda kaldım umarım 1 kerede başarıyı yakalarsın

Anladım canım çok sagol cevap için bu forumda bir arkadaşım daha var oda bebeğini büyütüyor şuan.Erkek infetilitesiymiş onların sorunu da.Ama başarmışlar valla benimde kafama yattı gibi Cem bey.Bir mani çıkmazsa aralık gibi başlamayı düşünüyorum bende.Adana dan gıdecegımız ıcın bızde ıyıce arastıralım deıdık.Hepımız ıcın hayırlı olur ınsallah...

amin cnm umudunu kaybetmemek ve inanmak çok önemli morelini yüksek tut umarım 2.sine gerek kalmaz başarılar sana sanırım benimkide aralık ocak gibi olucak bizimde sorunumuz aynı

esmereldacım özelden msj attım demiştin sanırım gelmemiş yeniden deneyebilirsen sevinirim

Ozel msj yazma hakkim yokmus sistem uyari veriyor 50 tane konu hakkinda mail atarsan boyle bir hakkin oluyormus sen atabiliyorsun ozelden msj at ona cevap atarim

Slm zarpdeniz başlamadınmı tedaviye daha.İnş olumlu sonuçlanır tedaviniz ya.En son msj attığımda hamileydim biliyorsun ama maalesef artık yok:KK43: kalbi durdu ve kürtaj oldum.Bu 2. kürtaj oldu:KK43: Artık iyice korkmuş durumdayım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

merhaba arkadaşlar,nasip olursa eğer bende aralık ocak gibi cem bey'de aşılama düşünüyorum,muayane ücreti aşılama masrafı v.s hakkında bilgi verir misiniz?
Sanırım hastanede sadece özel sigorta geçerli?

Slm ESMERALDA, mesajın için teşekkür ederim. Aynı hastane ve aynı doktor olup haberleşmek iyi oldu gerçekten. Birde bende duydum akapunktur tedavisinin tüp bebekte faydası olduğunu sen nerde yaptırıyorsun.birde ücret konusunda bilgi verebilir misin?herkese bol şans:)

benimde hakkım yokmuş malesef Çok üzgünüm çoook esmerelda benim için cem beyle görüşmeyi düşünüyordun kalacak yeri sorucaktın ne oldu görüşebildinmi

slm Turkuaz, Ben de memorial ataşehir Cem beyle tedaviye başlıcam yakında. Hastanede özel sigorta geçerli, biz tüp bebek deneyeceğiz. Toplam yaklaşık 5000 tl,ilaçlar bu fiyata dahil. Hastana bana çok yakın. gelecek haftasonu ufak br operasyon olacam rahimde polip var onu aldıracam,tüp bebek olacağı için şansı düşürmeyelim dedik. Senin öğrenmek istediklerini danışabilirim.Burdan haberleşiriz.

X