Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

bende aranıza yeni katıldım.hepımız ıcın en hayırlısı neyse o olsun.butun yazdıklarınızı okudum ınanın zaman zaman agladım ve sevındım.bnm ılk denemem ıns son olur.cunku cok abartıyor ve stres yapıorum kendıme:KK43:igeneden bıle korkan bırı olarak kısaca.yarın sabah kontrole gıdıcem 9.günüm bakalım ne olucak.en son gıttıgımde yumurtaların durumları ıcın ıyı dedı cem bey.sızlerın bılgılerınıze ıhtıyacım var zaman zaman bana yardımcı olursanız sevınırım.baslangıcta oldugum ve bılgım az oldugu ıcın bana soylıcenız ve nasıhat edıcenız seyler vardır ıns.sımdıden tsk ederım arkadaslar

Canim umarim tedavin hayirli olur ve olumlu sonuc alirsin. Bende temmuz sonu gibi tup bebege baslayacagim İnsallah. Buradaki olumlu sonuclar hepimize umut oluyor. Senden de olumlu sonuc gelir İnsallah. Sizin sorun neydi? Bugune kadar neler yapildi anlatirsan sevinirim.

Arkadaşlar suan tedavi sürecinde olanlar durumlarını bildirebilir mi?
birbirimizden haberimiz olsun, topik boşa gitmesin :)

Arkadaşlar suan tedavi sürecinde olanlar durumlarını bildirebilir mi?
birbirimizden haberimiz olsun, topik boşa gitmesin :)

Canım merhaba,

ben bu hafta ilaçlara başlamayı planlıyordum.Hatta ilaçlar falan da hazır ama bir türlü regl olmadım.Stresten falan gecikti sanırım.Beklemedeyim. Başladıgımda yazarım insallah..

bugun kontrole gıttım ve ılacım 150 den 225 e cıktı.cumartesı tekrar kontrol.2 tane 13,1 tane 11,1 tanede 10 varmıs yumurtalar.ıyı dedıler ama artırıldı derecesı ıgnenın .bakaalım cumartesı ne olacak?bızde sperm azlıgı sorun.ıns hersey yolunda gıder.hafıf agrım var kasıklarda ıgenelerden dolayı.bıraz gergın ve duygusalım :KK61:

Canim umarim tedavin hayirli olur ve olumlu sonuc alirsin. Bende temmuz sonu gibi tup bebege baslayacagim İnsallah. Buradaki olumlu sonuclar hepimize umut oluyor. Senden de olumlu sonuc gelir İnsallah. Sizin sorun neydi? Bugune kadar neler yapildi anlatirsan sevinirim.
tesekkur ederım ıns.bızde sperm azlıgı var.ılk denememız ıns son olur:)herkesınde.

bugun kontrole gıttım ve ılacım 150 den 225 e cıktı.cumartesı tekrar kontrol.2 tane 13,1 tane 11,1 tanede 10 varmıs yumurtalar.ıyı dedıler ama artırıldı derecesı ıgnenın .bakaalım cumartesı ne olacak?bızde sperm azlıgı sorun.ıns hersey yolunda gıder.hafıf agrım var kasıklarda ıgenelerden dolayı.bıraz gergın ve duygusalım :KK61:

Duygusallık bende de var, kesinlikle düzenim bozuldu, dengem sastı. bu değerler ilacın kacıncı günü için cıktı cnm?
Ben PKO luyum o yüzden az dozda basladık ilaca ve 14. gün 1 yumurta ve 14mm. Bizim tüp bebek değil o yüzden tek yumurta bizim istediğimiz sonuc. Bana sans dileyin :KK17:
Benimde de tüm dualarım siz arkadaslarımla birlikte. Bu olayı yasamayan bilemez ve anlamaz...

Duygusallık bende de var, kesinlikle düzenim bozuldu, dengem sastı. bu değerler ilacın kacıncı günü için cıktı cnm?
Ben PKO luyum o yüzden az dozda basladık ilaca ve 14. gün 1 yumurta ve 14mm. Bizim tüp bebek değil o yüzden tek yumurta bizim istediğimiz sonuc. Bana sans dileyin :KK17:
Benimde de tüm dualarım siz arkadaslarımla birlikte. Bu olayı yasamayan bilemez ve anlamaz...

8. günüydü.bılmıorum pekte anlamıorum yardımcı olursanız fıkırlerınızle sevınırım:18:yarında kontrolum var sabah hayırlısı ıns ıyı haberler olur.senınde sansın bol olsun:13:

bugun kontrolde ıyı sonuclar aldım sukur ılacı kestım gece 11 30 da ovıtrrellem vurulcak.pazartesi toplama yapılcak.KORKUYORUM bu toplama ıslemınden.toplamadan sonra yapmam gereken seyler varmı acaba?

canım inşlh bebişin gelir anne olursun....toplamadan hiç korkma saten uyutuyolar...sonrada kandini oyalamak ve rahatlamak için bişiyler yap kafanı dağıt....umarım her şey yolunda gider

Arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olur insallah. Bu arada ihtiyacı olanlar varsa, elimde 3 kutu gonal-f 5 kutu citrotide, bir de ovitrelle çatlatma iğnesi var.

canım inşlh bebişin gelir anne olursun....toplamadan hiç korkma saten uyutuyolar...sonrada kandini oyalamak ve rahatlamak için bişiyler yap kafanı dağıt....umarım her şey yolunda gider

tsk ederım Allah razı olsun su an basımın agrısından ınanın aglıorum catlatma ıgnesının tesırımı bılmem ama dayanamıyorum:KK43:yarın ıcınde yapacak bıse yok mecbur katlanacam ıns emeklerımız bosa gıtmez bana dua edın:KK58:

tsk ederım Allah razı olsun su an basımın agrısından ınanın aglıorum catlatma ıgnesının tesırımı bılmem ama dayanamıyorum:KK43:yarın ıcınde yapacak bıse yok mecbur katlanacam ıns emeklerımız bosa gıtmez bana dua edın:KK58:[/QUOTE

kelebekgs, canım kafanı rahatlatmaya çalış. Çünkü stres te cok öenmli. Olumlu düşün, Allahın izniyle herşey yolunda gidecek güzel haberlerini buradan alacağız. Orda ortam güzel, benyatmadım ama hep gördüğüm dsanki çiftler geliyo otele giriş yaptırıyo, sende öyle düşün. hayatında olacak en güzel şey için bi adım. düşünki çaresi var ve sen deneyebiliyorsun. o yüzden eşinle otele giriyormus gibi git yat, en güzel şekilde de agrısız sızısız bitsin işlemlerin. Şöyle düşün Türkiyeni,n en iyi ekiplerinden birinin elindesin. Kalbim ve dualarım seninle :21:

kelebekgs, canım kafanı rahatlatmaya çalış. Çünkü stres te cok öenmli. Olumlu düşün, Allahın izniyle herşey yolunda gidecek güzel haberlerini buradan alacağız. Orda ortam güzel, benyatmadım ama hep gördüğüm dsanki çiftler geliyo otele giriş yaptırıyo, sende öyle düşün. hayatında olacak en güzel şey için bi adım. düşünki çaresi var ve sen deneyebiliyorsun. o yüzden eşinle otele giriyormus gibi git yat, en güzel şekilde de agrısız sızısız bitsin işlemlerin. Şöyle düşün Türkiyeni,n en iyi ekiplerinden birinin elindesin. Kalbim ve dualarım seninle :21:[/QUOTE]

cok cokk tesk ederım cnm.anca kendıme gelebıldım agrılarım var hala ama cogu gectı beterın beterı var dıyıp oturuyorum.karnımdakı baskı ve belımde agrılarım var.ılac verdıler onları kullanıorum.demın tel geldı 15 yumurta toplanmıs ve 12 si ıyı durumda persembe haber verecekler transfer ıcın hayırlısı artık

mrb canım ...ben alabilirim..ama nasıl olcak..sen nerdesin haberleşelim olurmu....

Canım ben edirnedeyim. Eğer istanbuldaysan, İstanbula geldiğimizde buzdolabında getirebilirim ilaçları.Ne zaman ihtiyacın oldugunu söylersen ona göre ayarlamaya calısırım.Ama dilerim ilaçlara ihtiyacın kalmasın..

cok cokk tesk ederım cnm.anca kendıme gelebıldım agrılarım var hala ama cogu gectı beterın beterı var dıyıp oturuyorum.karnımdakı baskı ve belımde agrılarım var.ılac verdıler onları kullanıorum.demın tel geldı 15 yumurta toplanmıs ve 12 si ıyı durumda persembe haber verecekler transfer ıcın hayırlısı artık[/QUOTE]

Canim hayirlisi olsun canim ben hepimiz icin dua ediyorum. Bende temmuzda tedaviye baslayacagim. Yumurta toplama sonrasinda cok mu agri oluyo zor bi islemmi ve ne ilaci kullaniyorsun detayli anlatirsan sevinirim. Guzel haberler alirsin InsAllah.

Sevgili kelebekgs hic cevap vermedin nedir durum
Merak ettim.InsAllah yarin hersey yolunda gider ve sizin icin yeni bir hayat baslar. Dua edicem bu gece hem sana hem kendime.

herkeze selam yarın sabahtan dondurulmuşlar için cem beyde tedavimize başlıyoruz yarın orda olacak olan var mıı PİKOCU sanırım sen de 20 sinde gidecektinn

cok cokk tesk ederım cnm.anca kendıme gelebıldım agrılarım var hala ama cogu gectı beterın beterı var dıyıp oturuyorum.karnımdakı baskı ve belımde agrılarım var.ılac verdıler onları kullanıorum.demın tel geldı 15 yumurta toplanmıs ve 12 si ıyı durumda persembe haber verecekler transfer ıcın hayırlısı artık

Canim hayirlisi olsun canim ben hepimiz icin dua ediyorum. Bende temmuzda tedaviye baslayacagim. Yumurta toplama sonrasinda cok mu agri oluyo zor bi islemmi ve ne ilaci kullaniyorsun detayli anlatirsan sevinirim. Guzel haberler alirsin InsAllah.[/QUOTE]

korktugum kadar degıldı ınan.dun ayaklandım ben anca emın ol ben cok pımprırıklıyım ve canım az:nazar:esımle bekledık bı sure sonra serum verdıler ve hızlı bı sekılde ıslem odasına aldılar kolumdan ıgne ılacını verdıler 2 dk ıcınde etraf karardı heycan yaptım tabı ama.kendıme geldıgımde hafıf donuyodu etraf azcık agladım ama cok agrım yoktu.odaya cıkardılar 3 ssat dınlendım eve geldım 3 gun yattım ben nazlandım bırazda acıkcası:KK61:dayanılmıcak bıse yok emın ol.ılaclarım esrofem sabah aksam,tamol agrı kesıcı ve progestan fitil yani yarında transefere gıdıcem bana sans dıleee

X