Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
avene aldım.la roche denemek itedim ama numune bulamadım.avene buldum denedim..çevremdekilerin haberi yokken cildin düzelmiş dediler.çok hoşuma gitti...ama ilk fırsatta la roche numunesi bulursam onu da denicem..zaten bu iki ürün kullanılıyo gibi..yani forumda baktım da aven ile la roche arasında galiba çoğunluk bilmiyorumkismile

ben de yagli ciltler icin nemlendirici ariyorum, la roche ile avene arasinda kaldim, ama arastirdigim kadariyla la roche dan cok fazla kisi memnun, avene den o kadar memnuniyet yok, gerci ben la roche testeri bulamadim, avene tester aldim simdilik onu deniyorum. bi kac gun deneyecegim bakalim.

bende la roche tester bulamadım.avene bi eczane verdi.küçücük tüp 5 ml bir hafta gitti nerdeyse :)nemlendirici de öyle..ama arkadaşlarım düzeldi dedi geçen..ama kimseye dememiştim yeni bi ürün deniyorum die :)

önce la roche kullanmıştım sonra kampanya var daha ekonomik oluyo diye avene aldım.hiç memnun kalmadım ne yazık ki,jeli bitiremeden gittim yine la roche aldım.bence çok daha iyi aveneden...

ben akneli cildim olduğu için la roche posay effaclar H kullandım çok iyi geldi berraklaştı cildim.
ama başka bir doktor avene önerdi kararsız kaldım avene kullananlar daha az memnun kalmış ben yinede biğimden şaşmıyacağım laroche alacağım...

Kızlar La Roche'un yüz için olan güneş koruyucusunu aldım bugün.Kıvamı süt gibi yani o alıştığımız krem kıvamı değil.Normalinde böyle midir merak ettim? Bide yüzüme sürer sürmez emdi ve sanki yüzüme hiç krem sürmemişim gibi hissetmemi sağladı.Eee daha ne istiyorsun diyorsanız akannehir alışkın olmadığım için psikolojik olarak rahat edemedim.Sanki cildiem nüfuz etmemiş ve korumayacakmış gibi geldibilmiyorumkismile

Kullananlara sorum kıvamı süt gibi midir?Yani aldığımda bir bozukluk mu var.?
Ve cilde nüfuzu ve etkisiyle ilgili neler dersiniz?

La Roche'n Tolerian nemlendiricisini ve temizleme jelini kullanıyorum çok memnunum.Aveninde güneş kremini ki ikiside benzer kalieli ürünler.Ama en kalitelisi kesinlikle DDF.Fiyatları yüksek ürünlerin ama inanılmaz kalite ürünler

Kızlar La Roche'un yüz için olan güneş koruyucusunu aldım bugün.Kıvamı süt gibi yani o alıştığımız krem kıvamı değil.Normalinde böyle midir merak ettim? Bide yüzüme sürer sürmez emdi ve sanki yüzüme hiç krem sürmemişim gibi hissetmemi sağladı.Eee daha ne istiyorsun diyorsanız akannehir alışkın olmadığım için psikolojik olarak rahat edemedim.Sanki cildiem nüfuz etmemiş ve korumayacakmış gibi geldibilmiyorumkismile

Kullananlara sorum kıvamı süt gibi midir?Yani aldığımda bir bozukluk mu var.?
Ve cilde nüfuzu ve etkisiyle ilgili neler dersiniz?

Bende de tolerian nemlendiricisi var o da aynen öyle, ben de ilk kullandığımda aynı sizinki gibi düşünmüştüm ama alıştım memnunum:)

Banada doktorum roche'un effeclar yüz temizleme jelini verdi fakat aşırı kuruttu sivilceli olan yerlerimi...

Aslında benim cildim karma,effeclar seriside yağlı ciltler için ondan bu kadar sorun yarattı galiba...

Yarın danışacağım doktoruma,resmen suratım acıyor ya o derece yani...

Ama tabiki bu ürüne güvenim sonsuz,cildinize uygun olanı doktor önerisiyle kullanırsanız başarılı sonuçlar alırsınız.

cilde uygun olması bence de önemli..karma ise cildin kuru bölgede ters etki yapar..

ben de birkaç gün önce effaclar serisinin toniğini aldım.(mavi ambalaj,37 tl) aşırı uçucu içindeki alkolden kaynaklı zaten uçucu olması gerekiyor da abartı geldi bana. yüzümü bi kere silemeden pamuk kuruyor. etkisini göremedim henüz çok yeni. o yüzden almayı düşünenleri yanlış yönlendirmek istemem. herhangi bir kuruma-yanma olmadı o konuda memnunum. yüz yıkama jelim bitince bu serinin jeli almayı planlıyorum. dermokozmetik olması nedeniyle bence de tercih edilmeli.

la roche nin güneş kremini 1 yıldır kullanıyorum ac 30 olanını çok memnunum losyon kıvamında olduğu için hem parlama yapmıyor hemde güzel görünüyor.zaten cilt dr um vermişti.nemlendiricisini de kullanıyorum çok kaliteli benim cildime uydu diyeyim.tavsiye ederim çünkü çok ürün denedim memnun kalmadım..

Karmadan yağlıya dönük cildim için kullandığım effaclar duo, Toleriane Fluide nemlendiriciden çook memnunum ancak temizleyici olarak fazla kurutmasın amacı ile aldığım Toleriane Gel Mousse yüz yıkama jelinden hiç memnun kalmadım. Ayrıca Bioderma Sebium H2O yu da kesinlikle tavsiye edebilirim. Şimdide
Exfoliac denemelerine başladım sonuçları bildiririm.

Bende effaclar je, duo, antiheios 30 güneş kremi kullanıyorum 4 aydır ama jeli birdaha almıcam yüzümü çok hassaslaştırdı, tolerine jel düşünüyodum bende neden memnun kalmadın acaba merak ettim. benim yanaklarım kuru t bölgesi yağlı acaba tolerine crem temziliyici daha mı iyi???

Bende effaclar je, duo, antiheios 30 güneş kremi kullanıyorum 4 aydır ama jeli birdaha almıcam yüzümü çok hassaslaştırdı, tolerine jel düşünüyodum bende neden memnun kalmadın acaba merak ettim. benim yanaklarım kuru t bölgesi yağlı acaba tolerine crem temziliyici daha mı iyi???

effecler jel benim de cildimi aşırı kurutup gerdi, bendi tolerine i düşünmüştüm, o da mı kötüymüş:KK43: Hangisini alsak acaba:KK43:

Temizlemiyormuş yapış yapışmış gibi hissettim ben. Şampuan gibi bir yapısı var. Ben sevemedim ama belki sizde işe yarar.

bende yaklasık 10 aydır la roche kullanıyorum. roaccutane tedavısınden sonra basladım kullanmaya. effaclar serısının yuz yıkama jelını, tonıgını ve effaclar k yı kullanıyorum. effaclar k muhtesem bır urun ben bole bsy gormedım, tek gecerım:nazar: herkese de gonul rahatlıgıyla tavsıye edıyorum. avenenın urunlerıne gelınce de sadece gunes koruyucusunu kullanıyorum ama bır an once bıtmesı ıcn dua edıyorum gunes koruyucusunda da la roche a gecmek ıstıyorum. avenenın kremı yogurt gıbı almayın derım...

effaclar k nasıö kullanıyorsunuz arkadaslar ben bugun aldımeczanedekı kadın sabah aksam nemlendırıcı gıbı sur dedı ama bı zararı olurmu kı kullanana varsa yardımcı olabılırmı

effaclar k nasıö kullanıyorsunuz arkadaslar ben bugun aldımeczanedekı kadın sabah aksam nemlendırıcı gıbı sur dedı ama bı zararı olurmu kı kullanana varsa yardımcı olabılırmı
Akşam yatmadan önce yüzünü temizledikten sonra temiz cildine uygulayabilirsin. Açıkçası ben gündüz dışarı çıkacaksam eğer kullanmıyorum micro soyucu özellikli olduğu için.
Ama keşke effaclar duo alsaydın. O daha güzel hatta mükemmel. Değiştirme imkanın varsa değiştir derim. Effaclar k benim cildimi fazla gerdi ve kuruttu. Duo resmen süper ötesi.

la roche posay effaclar h kullanıyorum memnunum.güneş kremi losyon olanını kullanıyordum ama krem mi losyon güneş koruyucusu mu hangisi daha iyi sivilce yapmaz kararsız kaldım...

X