Tüpleri tıkalı olanlar koşun koşun....

konu sahibi malesefki ortada yok cevap yazsa bize umut olacak..

ya kızlar çooookkkkk üzgünüm 3 gün önce aşırı karın ağrısyla acile gittim sabaha kadar kıvrandım leke gelmeye başladı dr düşük dedi inanamadım çokkkk üzüldüm yattım bi kaç gündür hiç nete falan girmedim dün kadın doığumcuya gittim ultrason kan tahlili falan kendiliğinden düşüyor kan değerim bebişim gitti sizin anlayacağınız ama toparlanayım otlarımı yeniden içicem inşallahhh çenemi tuttamadım herkese yaydım etrafımda annem ondan oldu diyor bilmiyorum artık allah hayırlısını versin...

ya kızlar çooookkkkk üzgünüm 3 gün önce aşırı karın ağrısyla acile gittim sabaha kadar kıvrandım leke gelmeye başladı dr düşük dedi inanamadım çokkkk üzüldüm yattım bi kaç gündür hiç nete falan girmedim dün kadın doığumcuya gittim ultrason kan tahlili falan kendiliğinden düşüyor kan değerim bebişim gitti sizin anlayacağınız ama toparlanayım otlarımı yeniden içicem inşallahhh çenemi tuttamadım herkese yaydım etrafımda annem ondan oldu diyor bilmiyorum artık allah hayırlısını versin...

canım çook üzüldüm inanki ne diyecegimi bilmiyorum çok geçmiş olsun sana kendine iyi bak ben şuan içmeye devam ediyorum bolca wc. gidiyorum:)))bagırsakları çok iyi çalıştırıyor bitkiler sevgiyle kal

ayy inşallahh düşmez cnm yaa allah yardımcın olsun:Saruboceq:

canım geçmiş olsuın inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınn

selam kızlar, benim de iki tüp tıkalı olmasına rağmen hem de doğal yollarla kendiliğimden hamile kaldım. herhangi bir kür filan uygulamadan. bol bol allaha sığındım. dün kalp atışını duyduk. 6 haftalık şu an. inşallah allah da size böyle bir mucize verir.

selam kızlar, benim de iki tüp tıkalı olmasına rağmen hem de doğal yollarla kendiliğimden hamile kaldım. herhangi bir kür filan uygulamadan. bol bol allaha sığındım. dün kalp atışını duyduk. 6 haftalık şu an. inşallah allah da size böyle bir mucize verir.

allah kucagına almayı nasip etsin tebrikler iki tüp tıkalı dedin ama nasıl oldu acaba olacaksa oluyor demekki yaş kaçtı

arkadaşlar falcılık dinimizde yoktur gidipte bildi dogru söyledi demek şirke sokar yani büyük günahtır.Allah evlat verecekse bişeyi vesile zaten kılar.hayırlı saglıklı evlat ALLAHdan dileyelim falcılara gidip günaha girmeyelim.lokman hekimi bende duydum bergamadaydı degilmi?yoksa başka yerdedemi var?Allah tüm isteyenlere hayırlısıyla ve saglıkla versin amin.

Katılıyorum canım bence falcıları aklınızdan dahi geçirmeyin şirke girmenize sebep olur bu da ALLAH ın en büyük günah dediği bi hataya düşersiniz Rabbimizin zoruna gidecek şeylerle meşgul olmayalım
BAKSANIZA FALCI DA NE UYANIK YANİ KARDEŞİMİZİN Bİ SIKINTSI OLUP TA YANINA GELDİĞİNİN BİLİNCİNDE YA O AN AKLINA Bİ CİNLİK GELİYO DİREK ŞİFALI Bİ BİTKİ KULLANMAYA YÖNLENDİRİYO NE UYANIK GERÇİ DEDİĞİ TUTMASA NE KAYBEDECEK Kİ DEĞİL Mİ FALCI SONUÇTA ATMASYON BU İŞİ İYİ ÖĞRENMİŞLER ..
Amacım üzerime düşen görevi yerine getirmek valla kimse alınmasın herkes bildiğiyle amel etmek zorunda ...
RABBİM TÜM BEBEK İSTEYENLERE EN ACİLİNDEN ŞİFALAR VERSİN YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN ...
AMİN .

bende başladım benimde iki tüpte tıkalıydı ameliyat oldum ama 3 senedir tık yokk artık tekrar tıkanmış olması çok büyük olasılık bunlarda iyi gelir inşallahh bugün adetimin ilk günü ve başladımm ama bodur mahnut otu çok acı yaaaaaaaaa melisa otu süper ama çok hoşuma gittii sakinleştirdi benii ayrıcaa sakinleşmekte önemli bu işlerde:ecrin_bebek: neyse inaşşallah faydasını görürümm inaşşalahhhhhhhhh
canım uzun zaman olmuş ama bi gelişme oldu mu denedinmi bu bitkileri

bende başladım benimde iki tüpte tıkalıydı ameliyat oldum ama 3 senedir tık yokk artık tekrar tıkanmış olması çok büyük olasılık bunlarda iyi gelir inşallahh bugün adetimin ilk günü ve başladımm ama bodur mahnut otu çok acı yaaaaaaaaa melisa otu süper ama çok hoşuma gittii sakinleştirdi benii ayrıcaa sakinleşmekte önemli bu işlerde:ecrin_bebek: neyse inaşşallah faydasını görürümm inaşşalahhhhhhhhh

Bekar birininde tupleri tıkalı olabilir mi?

Arkadaslar merhaba bende tupleri kapali biri olarak gece gunduz internette arastirma yaptim nasil acilir diye ama hicbisi bulamadim.benim gibi arastiran cok kisi oldugunu dusundugum icin onlara da yardimci olmak adina yaziyorum.3 sene once rahim filmi cektirdim iki tupum de kapali cikti.bir umut tupler acilir diye laporoskopi oldum ama yine acilmadi.3 tup bebek denedim.biri tuttu ama 3 aylikken kalbi durdu.derken bi arkadasim ECOMAR CEVAT BAYRAK doktoru onerdi.yeni teknolojilerle tupler aciliyo egerki hasarli degilse dedi.cevat beye doktor sitesinden yazdim bana dedi ki rahim filmi raporunu ve laporoskopi sonucunu yolla dedi.ertesi gun yine aradilar cevat bey ben tupleri acarim istanbula gel dedi.o aksam bindim otobuse gittim.son care onu da deneyeyim dedim.ve kendisi ozellikle ilgilendi.doktorlarin tüpun acilmaz dedigini cevat bey yapti.sol tüpum acildi.sağ tup acilmadi.mutluluktan agladim..evet belki yine tedavi gormem gerekecek ama şunu biliyorum ki artik dogal yolla hamile kalma şansim var..tupleriniz kapali cikti ise hic düşunmeyin bi de cevat bey denesin.650 tl verdim.ama gozumde degil..insallh da dogal yolla hamile kalirim..

X