Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

muzoya çok baktırdım çook sevimli,esprili birisi.mesleğini yaşını adını herşeyini söyler bir de onun arkadaşı var seda hanım o da çok detaylı bakar.bir de vedat abimiz var o da acayip takır takır sayar.bu 3 kişi benim en iyi gördüklerim. birkaç isim daha var ama en iyilerini söyledim

Benim antalya tanıdığım faruk bey diye her dediği çıkan bir falcı var. Önceleri söylediklerinin çıkacağına hiç inanmamıştım. Sonra söyledikleri tekrer teker çıktı. Çalıştığı yerden ayrıldığı için uzun süre kendisini göremedim. Geçenlerde yolda rastladım ve numarasını aldım. Gitmek isteyenler olursa diye paylaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim antalya tanıdığım faruk bey diye her dediği çıkan bir falcı var. Önceleri söylediklerinin çıkacağına hiç inanmamıştım. Sonra söyledikleri tekrer teker çıktı. Çalıştığı yerden ayrıldığı için uzun süre kendisini göremedim. Geçenlerde yolda rastladım ve numarasını aldım. Gitmek isteyenler olursa diye paylaşıyorum.
Siz o musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce Antalya ya gezmek için gitmiştik. Arkadaşım oradaki bi yakınından iyi bir falcı olduğunu duymuştu. O kişiden rica ettik bizi götürdü. Pazar günü olduğu için kadın bize bakmak istemedi. Tek o gün eviyle ilgilenebiliyormuş, haliyle tatil gününde bakmak istemedi ve bizi tersledi bi güzel. :KK53: ısrar ettik Ankaradan geldik ve bi kaç saat sonra da ayrılacağız antalyadan diyince gidin biraz dolaşın ortalığı toparlayım dedi :KK52: Böyle değişik bi mahalleydi çok gelişmemiş bölge olarak şöyle tarif edeyim öğretmenevi lokali vardı çok yakınında. Falcının ismi Fatma. Gerçekten güzel baktı fakat kısa kesti. Zorlama bi fal oldu yani. Hayatımdaki çok özel şeyleri bildi ve isim harflerini o kadar güzel veriyorki resmen isim çıkıyor ortaya..
Merhaba, geçen yıllarda yorumları okudum. Antalyadayım ama kimseden numarasını bulamadım.Rica etsem ışıkların arka sokağında oturan falcı Fatma hanımın telefonunu verebilirmisiniz

Bana da yollayabilir misiniz ikisinin de numarasını acaba? Arkadaslarimla gidicez ama guvenilir bir yer ariyoruz
Merhaba, geçen yıllarda yorumları okudum. Antalyadayım ama kimseden numarasını bulamadım.Rica etsem ışıkların arka sokağında oturan falcı Fatma hanımın telefonunu verebilirmisiniz

Antalyadan görüşerek veya fotoğrafla falınızı çekip fal baktırmak isteyen bayanlara bende bakıyorum kart, kahve,bilye,zar ve güvenmek amaclıda instagram hesabımı verebilirim ordan ulaşmak isteyenler yazabilir.

kizlar merhaba açikcasi ben cafelerde fal bakan insanlara inanmam arkadasa biri fal bakti gokçe hnm konnyaaltinda:KK14:bir araba var burda on kaporta yaniyor adamda sinirli sinirli bakiyor dedi.arkadasin babasinin arabasinin on kaporta alev almis benzinlikte yarim saat sonra babasi geldi surati bes karis anlatti benim gozeerimden yas geelcekti kprkudan sonra bi baskasinin da ameliyat tarihi belli oldugu halde olmayacagini evlerine ates dusecegini soyledi kadinin kizinin kanserr oldugu ortaya çikti oyle boyle degil.ben Korktugum için baktiramiyorum ama isteyene numara verebilirim hala bakiyorsa tabii ozelden yazabilirsiniz

Merhaba size yazabilmek icin üye oldum. Lütfen bana da verir misiniz telefon numarasini?

X