Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

falci gokçenin numarasini yolladim cnm.bu arada pink Senin msjini almadim tekrar yolla lutfen.bu Arada tekrar baktirdim guzel seyler soyledi umarim çikar.simdiki zamani da tamamen bildi zaten

Ben de alabilir miyim falci Gökce nin tlfonunu rica etsem? simdiden tesekkürler

akliniz varsa gokceye gitmeyin !!! 3 arkadasim baktirdi sacmaladi kadin burada oven sahis onun yatalak oldugunu koyde yasadigini soylemisti alakasi yok ne zaman arasan disarida (evden cikamiyor demisti) ve de oven kisi millete ozel mesaj atmaya baslamis iki kisi bana sorunca dank etti ben reklamci diye sikayet ettim artik konulara yazmayi birakti herkese ozel msj atiyo aman dikkat edin msj sayisi cok olunca reklam yapmiyor saniyoruz bu cok yanlis !

tskrler

OO cok ilginc bende heveslendim simdi yarin Antalyadayim ztn cafede ayni mahalledeyiz :KK70::KK34: ama internetim olur mu bilmem olursa yazarim cok enteresan bisiy cidden sok edici :KK53: Annen bile sasirdiysaa bisi demiyorum artik :)

Yahu buradaki insanlarin yorum sekillerinden bile tavsiye edenlerin o falcinin kendisi olabileceginden neredeyse emin oluyorum. Ayrica buradaki herkese tavsiyemdir... randevu alirken akilli telefondan olmayan bir numaradan arayin... ya da size ait olmayan bir sabit tlfondan arayin. cünki verdiginiz numaradan kim oldugunuz sosyal hesaplarinizdan rahatlikla görülebilir.

kızlar gerçekten hem iyi fal bakan hem de işinin ehli biri yok mu eşimle ayrılmak üzereyiz.Ben bekarken Şehri diye bir byana gidiyordum memnundum ama telini kaybettim maalesef.Eğer reklam olmadan dediğim gibi hem fal hem işlem yapabilecek tanıdığınız biri varsa Antalyada lütfen mesaj atın

Cözdün mü durumunu?

Fal ve falcılık diye birşey yoktur. FAL nacizane bazı insanların,hisleri kuvvetli olduğundan hislerini kullanmasıdır.Fincan kart bahanedir.Sadece iletişim aracıdır.Benim işim mantık ve doğruluk üzerine çok abartı ve sahtelik olmadan 13 yıldır bütün müşterilerimle diyalog halindeyim Konum olarak yerimiz çok uygun mekanımızı görmeniz için saygı ve sevgiyle davet diyorum

Sen falci fatos falan degilsin. Uydurma, sikayet ettim.

Yahu buradaki insanlarin yorum sekillerinden bile tavsiye edenlerin o falcinin kendisi olabileceginden neredeyse emin oluyorum. Ayrica buradaki herkese tavsiyemdir... randevu alirken akilli telefondan olmayan bir numaradan arayin... ya da size ait olmayan bir sabit tlfondan arayin. cünki verdiginiz numaradan kim oldugunuz sosyal hesaplarinizdan rahatlikla görülebilir.
Kaç yillik üyeyim falci isem araştirip bulsunlar ? Bi yorum yazmişiz diye falci mi oluyoruz

merhaba arkadaslar bılmıyorum herkes benım gıbı mı ama ben gercekten fal delısıyım bırı vardı mardınde oda yaslandı epeyce bakmıyor ama 3 yıldır tanıdım bır abla var antalyada konyaaltında oturuyor herkese bakmıyor cınlerı varmıs kadın cok ıyı bılıyo ya ne dedıyse cıktı ılk ınanmadım anladı ınanmıyorsan gıt dedı mınnetıde yok ama ıyı bır abla parayla bakıyor ama obur sallayanlara cok param gıtmıstı bu ıyı ısteyen olursa yardımcı olurum bosuna cafelere gıtmeyın hepsı palavracı ben cok gezdım ıcın az cok bılıyorum ayrıca kısmet falanda acıyormus ........

bende fal baktıran bırı olarak buraya yazma ihtiyacı duydum.antalyada 2 falcı tanıdım hakıkaten guzel fal bakan,biri cezaevinin orda fatma hanım,biride konyaaltı caddesinde hüsniye hanım öncelikle tavsiye ederim.burda bircok yorumları okudum,önce iyi fal bakıyor dediklerine sonra kötü fal bakıyor demişler .bırakın bu camur atmaları taslamaları ,siz acaba kendi işinizde ne kadar iyisiniz,kimse kimseye silah zoruyla fal baktırmıyor.meyve veren agaç taslanır.

ilk oncelikle merhabalar , ben selin.. antalyaya yeni taşındım falcı bulamadım sizinde yazılarınızı okudum..Bu ışıklarda gittiginiz falcı ne kadara bakıyor? ve telefonunu verebilirmisiniz rica etsem? en yakın zamanda cevap bekliyorum
Merhaba numarayı bana da verebilir misiniz

X