Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

merhaba derin bende antalyada yaşıyorum sana CVp gelmemiş ama baktırdın mı fal hiç ??
buldun mu güzel falcı benimlede paylaşırmısın

Ben Antalyalı degilim fakat 10 yıl evvel bir falcı duymustum orada Isıklarda imis kadin. Ve kadının baktıklarının cıktıgını gordum hatta tesaduf by hafta sonu Antalya ya gidecegim keske kadinin adresini bulabilsem.

Ben Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce Antalya ya gezmek için gitmiştik. Arkadaşım oradaki bi yakınından iyi bir falcı olduğunu duymuştu. O kişiden rica ettik bizi götürdü. Pazar günü olduğu için kadın bize bakmak istemedi. Tek o gün eviyle ilgilenebiliyormuş, haliyle tatil gününde bakmak istemedi ve bizi tersledi bi güzel. :KK53: ısrar ettik Ankaradan geldik ve bi kaç saat sonra da ayrılacağız antalyadan diyince gidin biraz dolaşın ortalığı toparlayım dedi :KK52: Böyle değişik bi mahalleydi çok gelişmemiş bölge olarak şöyle tarif edeyim öğretmenevi lokali vardı çok yakınında. Falcının ismi Fatma. Gerçekten güzel baktı fakat kısa kesti. Zorlama bi fal oldu yani. Hayatımdaki çok özel şeyleri bildi ve isim harflerini o kadar güzel veriyorki resmen isim çıkıyor ortaya..

Son düzenleme:
Ben Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce Antalya ya gezmek için gitmiştik. Arkadaşım oradaki bi yakınından iyi bir falcı olduğunu duymuştu. O kişiden rica ettik bizi götürdü. Pazar günü olduğu için kadın bize bakmak istemedi. Tek o gün eviyle ilgilenebiliyormuş, haliyle tatil gününde bakmak istemedi ve bizi tersledi bi güzel. :KK53: ısrar ettik Ankaradan geldik ve bi kaç saat sonra da ayrılacağız antalyadan diyince gidin biraz dolaşın ortalığı toparlayım dedi :KK52: Böyle değişik bi mahalleydi çok gelişmemiş bölge olarak şöyle tarif edeyim öğretmenevi lokali vardı çok yakınında. Falcının ismi Fatma. Gerçekten güzel baktı fakat kısa kesti. Zorlama bi fal oldu yani. Hayatımdaki çok özel şeyleri bildi ve isim harflerini o kadar güzel veriyorki resmen isim çıkıyor ortaya..

Herhalde belirttiğin yer Isıklar mah. Bende duymustum bu falcıyı. Ben yarın gidiyorum Antalyaya gunibirlik bir is icin bana tam adresi verebilirmisin. Seneler evvel duymustum orada oturan bir kadını sanırım aynı kisi senin gittiginle.

canım o öğretmenevi lokalinin arkasındaki 2. sokaktı yanılmıyorsam böyle dar bi sokaktı. Telini yollayım sana özelden..

Son düzenleme:
ben antalyaya sık sık giderim...en son gittiğimde fokur cafe var dedeman otelinin oralara yakın orda uğur bey vardı tarot falı bakıyor...ben memnun kaldım birsürü şeyi bildi 40 tl ama değdi doğrusu...salı günü tekrar gidiyorum acaba fatma hanımın numarasını bana da gönderirmisiniz bide ona gitsem hazır kalacağım ev de ışıklardayken kaçmaz bu fırsat...

Ya biz de Antalya'da doğru düzgün falcı bulamadık. Gerçekten iyi bir falcı yok mu yahu :2:

Arkadaşlar Güllükte bir iş bankası var işbankasının yanında petrol ofisi petrol ofisinin hemen arkasında hem kahve hem tarot ikisine birden bakıyor ayrı bakmıyo numarası 0xxxxxxxxxxx randevu alın selmin benim adım beni tanır zaten dediğim gibi ben beş yıldır her hafta giderimismi serap bikaç falcı daha var seraptan randevu alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
fatma hanımın telefonunu banada yollayabilirmisiniz lütfennnn.. çok acillllll:KK43:((((((((((

X