Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Mrb arkadaşlar bi sorum olcak sizlere ben bu ay yumurta takibi yaptirdm ve doktor yumurtamin catlamadigini aoyledi adetnnde gel ilac baslariz dedi ve ben birsey konuaamadn ciktm doktordan çünkü cok uzulmustum simdi akilama takilanlar bu ay hic mi sansm yok yano baska yymurralrm catlama ihtimali yok mu ve ilac ne olacak asi vuracakmi bunlari bilmek isriyorm ama soramadm işte bi adetme 10gun var kasiklarm ccok agriyr heralde yumurtalarm büyüdü diyemi kafayi yicwm ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bana catlatma ignesi vermedi kendiliginden catlar dedi ama olusan 5 yumurtadan yalnizca biri catladi.Ilaci kullanacaksin doktor yumurtalari kontrol edecek catlamayacak gibiyse igne verir.Zaten onceki kontrolde catlamadiysa sanirim catlatma ignesi verir sana doktorun.Bu ay sansin yok diye bir seyde yok Rabbim ol dedikten sonra olur.

Tebrik ederm cnm seni ben bu ay regl oldm ve bugun doktora gittm doktr bakti ve kist hala duruyor dedi iki gün sonra yine gel bakalim dedi böyle ilac baslayMam dedi hayirlisi diyip döndüm geldim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kizlar. benim 8 aydir istememe ragmen bebegim.olmuyor. kistim.fln yok ama esimin degerleri biraz dusuk cikti. bu ay drye gittim. seraphone mi ne ondan verdi bide farma verdi. 12. Gunde catlatma ignesi yaptik. 3 gun ustuste iliski dedi. 15 gun sonrada kan testi yap dedi. begun 8. Gun. karnim reg olacak gibi agrio ya. hayirlisi olsun tabide bilmiorum ne olacak

Merhaba kızlar bende iki ay önce klomen kullandım 1 tane yumurta oldu Dr igneyi vurdu ama o ay olmadı erken geldi adetim şimdi ara verdim 5 ağustosta tekrar başka bir Dr randevusu aldım hakkımızda hayırlısı bu mübarek günlerde Rabbim bizlerede yaşatsin ınsaallah güzel duyguyu . Ben klomen den önce hsg çekildim tüpler açık çıktı eşim üroloji de gtti bir sorun yok denildi sperm testine kadın doğum Dr da normal dedi ama bakalım kısmet ne zamna sa

Slm Arkadaslar oncelikle iyi bayramlar herkeze ben de buay klomen kullaniyorum bugun ikinci gunum klomende adetimin 5. Gunu basladim igne olmiyacagim benim merak ettigim konu klomen bittikten sonra ne zaman yumurta catlar iliski ne zaman olmali bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen bu arada benim 3.cocugu istiyorumm 1oglum 1de kizim var oglu kendiliginden oldu kizimdada 8 ay korunmadigim halde olmadi klomenle ikinci defada hamile kaldim ve kizim dogdu simdi yine klomene ihtiyacim var anladigim kadariyla ama o zaman igne kullanmistim simdi Ne zaman iliski olmali sizceebirde bu ay avulasyon testlerindende kullanacagim klomen etkilemez heralde sonucu yumurtanin ne zaman catlayacagini gosterir heralde ne dersiniz

ilk kez bu ay bende klomen kullandım. sabah akşam bır tane. 3. gun başladım. 5 gun gun sonra bittiginde kasıklarımda karnımda batmalar acılar oldu. biraz farklı idi. 11. gun dr gittim. ama tatil oldugu için nöbetci dr vardi. üç yumurta oluştugunu söyledi. 11 mm dedi . ancak ben bu ölçümün yanlış oldugunu düşünuyorum. bunun sonucun ise 15 gun sonra ögrenırım sanırım. Çunku 14 gun ciddi şekılde agrılarım oldu. gaz var gibi ama yok. batmalar vs vardi. normalde bu tür agrılar olmazdı bende. ilaç kullandıktan sonra oldu. şimdi gunlerın geçmesını beklıyorum. sonucu mutlaka buraya yazacagım.

ilk kez bu ay bende klomen kullandım. sabah akşam bır tane. 3. gun başladım. 5 gun gun sonra bittiginde kasıklarımda karnımda batmalar acılar oldu. biraz farklı idi. 11. gun dr gittim. ama tatil oldugu için nöbetci dr vardi. üç yumurta oluştugunu söyledi. 11 mm dedi . ancak ben bu ölçümün yanlış oldugunu düşünuyorum. bunun sonucun ise 15 gun sonra ögrenırım sanırım. Çunku 14 gun ciddi şekılde agrılarım oldu. gaz var gibi ama yok. batmalar vs vardi. normalde bu tür agrılar olmazdı bende. ilaç kullandıktan sonra oldu. şimdi gunlerın geçmesını beklıyorum. sonucu mutlaka buraya yazacagım.

Sanırım biz aynı dönemde kullanmışız klomeni bat 14 Ağustos ben de beklemedeyim. İnşallah olmuştur.ben de yazıcam buraya....

Slm Arkadaslar oncelikle iyi bayramlar herkeze ben de buay klomen kullaniyorum bugun ikinci gunum klomende adetimin 5. Gunu basladim igne olmiyacagim benim merak ettigim konu klomen bittikten sonra ne zaman yumurta catlar iliski ne zaman olmali bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen bu arada benim 3.cocugu istiyorumm 1oglum 1de kizim var oglu kendiliginden oldu kizimdada 8 ay korunmadigim halde olmadi klomenle ikinci defada hamile kaldim ve kizim dogdu simdi yine klomene ihtiyacim var anladigim kadariyla ama o zaman igne kullanmistim simdi Ne zaman iliski olmali sizceebirde bu ay avulasyon testlerindende kullanacagim klomen etkilemez heralde sonucu yumurtanin ne zaman catlayacagini gosterir heralde ne dersiniz

bende senin gibi 3. istiyorum 2 kızım var ilki 1 yıl sonra 2. klomenle oldu .bugün regl oldum yarın randevum var yum yoksa bende başlayacam bu ay klomene ..bi kaybım var oda klomen ve çat. iğnesiyle oldu ama gariptir ilaçla dernerken olmadı 3 ay ilaçları bıraktım o ay kendiliğnden oldu ama kaybettim şimdi tekrar deneyecem bakalım yaş oldu 38 :KK14::KK14::KK14: normal yolla olsun bekleyemem artık :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Selam kızlar. 8 aydır bebek için yanıp tutuşan biriyim ve en Sonunda Doktora gittim. Şuan Reglimi bekliyorum 3.günü Gidip Hormon Tahlili Verip Klomene Başlıyacakmışız. Varmı Burda KLOMENLE İLK AY HAMİLE KALAN Arkadaşlar ?

Selam kızlar. 8 aydır bebek için yanıp tutuşan biriyim ve en Sonunda Doktora gittim. Şuan Reglimi bekliyorum 3.günü Gidip Hormon Tahlili Verip Klomene Başlıyacakmışız. Varmı Burda KLOMENLE İLK AY HAMİLE KALAN Arkadaşlar ?
evet canım kullandığım ilk ay hamile kalmıştım ama düştü :KK43:

Selam kızlar 19 yasindayim 1 senelik evliyim 8.ayimiz bitti cocuk icin.. yarın sabah doktorum çağırdı regl 3. Günü gel hormon testi yaptıralim ve yumurta geliştirici ve kalite artırıcı bişiler yazalım dedi ama ne olduğunu söylemedi ilaç mi ignemi anlamadım. Siz böyle tedavi gordunuzmu

Selam kızlar 19 yasindayim 1 senelik evliyim 8.ayimiz bitti cocuk icin.. yarın sabah doktorum çağırdı regl 3. Günü gel hormon testi yaptıralim ve yumurta geliştirici ve kalite artırıcı bişiler yazalım dedi ama ne olduğunu söylemedi ilaç mi ignemi anlamadım. Siz böyle tedavi gordunuzmu
Benn bennn.cnm dr klomen gibi yumurta geliştirici bi ilaç verir sanırım bununla birlikte yumurtalarını takib eder.bende bu ay klomen kullandım.yarın dr bakıcak etkili olmuşmu olmamışmı.

Benn bennn.cnm dr klomen gibi yumurta geliştirici bi ilaç verir sanırım bununla birlikte yumurtalarını takib eder.bende bu ay klomen kullandım.yarın dr bakıcak etkili olmuşmu olmamışmı.

Klomen e başladım canım 3.gundeyim perşembe yumurta takibine çağırdı inşallah yumoslarimiz olmuştur :KK70:

X