Mide bulantılarınız ne zaman başladı sevgili anne adayları?

5.haftanın bitiminde başladı ve tam anlamıyla hayatımı kabusa çevirdi günde 4-5 bazen 6 dan fazla çıkartıyordum ve su bile içemiyordum malesef 12. haftaya girmemle ciddi bir azalma oldu artık sabah bulatılarım ve gün içerisinde aç kaldıkça olan bulantılarım kaldı ve şükrediyorum inş. o kabus dolu günlere dönmem ve bulantısı olanlara acil şifalar

merhaba arkadaşlar
benimde 6. haftada başladı bulantım hemde ne bulantı,aferdersiniz 1 yudum su hemen dışarı çıkarıyordum.artık dayanamayacak hale geldim ve hastaneye gittik,tahliller vesayre
sonuç olarak açlık sınırının altına düşmüşüm ve kandaki keton yükselmiş yani su içemediğim için böbrekler görevini yapamadığından dolayı,hemen hastaneye yatışımı yaptılar 2 gece 3 gün kaldım serumlar ilaçlar bulantım kesilmişti hastahanede fakat taburcu olunca tekrar başladı ve şuanda 16+2 hamileyim hala bulantım devam ediyor ama sabahları mutlaka o acı safrayı çıkartıyorum.

sürekli kusmak insanın sinirlerini de bozar arkadaşlar ya.zaten bir halsizlik var o iyice halsizleştirir benim arkadaşlarımdan hergün doktora gidip kolunda serumla döneneler olmuştu.o düzeye gelmez inşallah arkadaşlar.ya derlerya annenein fedakarlıkları bitmez diye işte şimdiden başladı

Benim regl gunum gecikti midemde bulaniyor ama regl olacam dyemi bulaniyor yoksa hamilemiyin bilmiyorum.. test aldim sabah yapacam.

7. haftada başladı benim bulantı ve çıkarmalar şuan 11. haftadayım 3 kilo verdim ne yersem çıkıyor günde bazen 10 defa bile çıkardığım oluyordu kasıklarım ağrıyordu artık çok kötü mide bulantısı üç dört gündür biraz azaldı istifar ama hala devam ediyor bakalım ne zaman rahatlayacam hayırlısı artık bebekler sağlıklı olsun da katlanırız sabırla artık:)

5. Haftamda başladı ve şiddetli bir şekilde başladı 14. Haftaya kadar devam etti aynı düzende 14. Haftadan sonra azaldı :)

Merhaba atkadaşlar Benim bat a 6 7 gün var 2 3 gündür özellikle de bugün mide bulantılarım başladı acaba bu kadar erken mide bulantısı hamilelik belirtisi olabilir mi yardımcı olan olursa sevinirim

7 haftalik hamileyim 5+5 gunlukken basladi ama asiri degil cikarmiyorum ins seninde rahat gecer

4+3 um bende daha cok erken oglumda cok bulanmisti ama kacinci haftada basladi unutmusum. Dilerim bunda bulanmaz 3 kilo vermistim cok zor zamanlardi.

X