Çatlaklar Fraksiyonel Lazerle Çatlak Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar merhaba bu tedaviyi yaptıranlar sonuşlarınız noldu merak ediyorum çok.lütfen bilgilendirirseniz sevinirim bende kışın yaptırmayı düşünüyorum.:KK68:

Herkese merhaba,

Ben yeni üye oldum, sabah mesaj yazmıştım ama göremiyorum şimdi. O yüzden yeniden yazayım dedim. Ben fraksiyonel lazer tedavisi yaptırdım. Toplam üç seans çok acılı bir işlem, ilk önce kabuk bağlıyor sonra o kabukların dökülmesini bekliyorsunuz ve sonra kahverengi lekeler ortaya çıkıyor. Ama gecici bir durum tabi bu. yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiyem iyice araştırıp bir merkeze gitmeleri.

Arkadaşlar merhaba,
Salı günü itibari ile Fraksiyonel Lazer CO2 - Karboksiterapi-Lenf Drenaj üçlüsünden oluşan tedavime başlıyorum. Sizleri gelişmelerden haberdar ederim buradan. Baya bir uzun sürecek gerçi ama umarım iyi sonuçlar olur da sizlere de umut olurum:)))
Sevgilerrrr

Merhaba,

Tam olarak nasıl bir tedavi bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler

Sanırım bana sordunuz, bahsettiğim üçlü işte, nasıl olduklarını yaptırınca anlayacağım ve paylaşacağım zaten buradan da...Şu an sadece teoride biliyorum:))

merhaba arkadaşlar bende bir merkezde quantum ve lpg cihazına giriyorum selülit için ama benimde çatlaklarım var ve banafraksionel lazer önerdiler seansı 750tl ama ben okuduklarımdan sonra cesaretimi yitirdim lütfen yaptırıp sonuç alanlar yazsın

tedaviye başlamadan önce fotoğrafı ve sonrasını görebilme şansımız olsa iyi olurdu, çatlakların ne derece iyileşebildiğini görmek için

arkadaşlar yarın fraksionel lazerde çatlak için gittiğim merkezde ilk seansta sonuç alırsın demişlerdi bende ücretsiz deneme seansı istedim sonuç alırsam yaptırıcam dedim kabul ettiler yarın yaptırıyorum sonuçlarını yazarım bence herkes parayı vermeden önce deneme istesin çünkü her vücut farklı tepki veriyor

Arkadaşlar merhaba,
Salı günü itibari ile Fraksiyonel Lazer CO2 - Karboksiterapi-Lenf Drenaj üçlüsünden oluşan tedavime başlıyorum. Sizleri gelişmelerden haberdar ederim buradan. Baya bir uzun sürecek gerçi ama umarım iyi sonuçlar olur da sizlere de umut olurum:)))
Sevgilerrrr

Selam,
bende 6 ay gittim ama bence gitme derim,

Arkadaşlar merhaba,
Sevgilerrrr

Selam,
bende 6 ay gittim ama bence gitme derim, sonuç sıfır! paranı çöğe atmış olursun,umutların yokolur,ama sen bilirsin tabi..

Arkadaşlar merhaba,
Sevgilerrrr

Selam,
bende 6 ay gittim ama bence gitme derim, sonuç sıfır! paranı çöpe atmış olursun,umutların yokolur,ama sen bilirsin tabi..

Selam,
bende 6 ay gittim ama bence gitme derim, sonuç sıfır! paranı çöpe atmış olursun,umutların yokolur,ama sen bilirsin tabi..
Sonuç alamamana gerçekten üzüldüm Semender, ben de bayadır giremiyordum ancak bende epey ilerleme var, yapıları ciddi anlamda değişti, 3.seansı dün oldum, 4.seans sonrası sonuçları paylaşırım sizlerle yine.
Herkese iyi pazarlarrrr:)

Sonuç alamamana gerçekten üzüldüm Semender, ben de bayadır giremiyordum ancak bende epey ilerleme var, yapıları ciddi anlamda değişti, 3.seansı dün oldum, 4.seans sonrası sonuçları paylaşırım sizlerle yine.

tia sen fraksiyonel co2 lazeri çatlakların için için mi yaptırın dın ben yüzüm için düşünüyorum yüzümde hafif sivilce izleri ve lekelr var memnum demişsinde öneriyomusn emin değilimm memnun olmadığınıda sölemeyenler var çok kararsız kaldımm:KK43:((

canım sen hangi hastanede yaptırıyosun bilgi verebilir misin?

Kızlar ben de 2 seans yaptırabildim... Canım çok yandı??? Resmen yandım... Durumda çok iç açısı olmadı açıkcası...

Merhaba hanımlar, 17 yaşımda geçirdiğim bir hastalık yüzünden kullandığım kortizonlarla bir ayda tam 30 kilo aldım ve doğal olarak çatlaklarım oluştu. Şu an 25 yaşında olduğum için çatlaklar 7-8 senelik. O kadar çok kafama takıyorum ki 4 senedir tatile çıkmıyorum. Yazın sürekli uzun pantolonlar ve kapalı giysiler giyiyorum.

Fraksiyonel CO2 tedavisini duyunca bir umut ışığı oluştu. Tamamen yok olmasını geçtim, hiç yoktan biraz da olsa görünürlükleri azalsa ona da şükredecceğim. Fakat burada yazılanları okuyunca bir hayli umudum kırıldı. Kimisinde işe yararken kimisinde yaramamış. Hala öğrenci olduğum için para temini konusunda sıkıntılarım var. Çok kararsızım şu an. O kadar parayı çöpe atabilecek lüksüm yok. Sizce denemeli miyim? Lütfen yardımcı olun.

2011 nisanda yazmıstım en son doktorla gorusmemin ardından sizlere bilgi vermiştim.sonrasında fırsatım olmadı yazmaya simdi konuya baktım.mart ayında doktorla gorustukten sonra yaptırmaya karar verdım bacak ici,dizler,basen bölgesi,kol altı gibi alanlarımda vardı çatlaklar.3.seansım yaza denk geldiği icin yapmadık 2 seans yaptırabildim.sonuc mucize olmadı ama cok mutluyum.makine bence daha gelisecek birkaç sene icinde ve daha iyi sonuclar alabilecegiz.ben de bekliyorum ve bir sonraki uygulamayı da yaptıracagım.
herkes aynı sonucu beklemesin ve her bölgede aynı etkiyi yaratmıyor.lekelenme hassas ciltlerde ve bolgelerde cok oluyor kol altımdakinin gecmesi 8 ay surdu diyebilirim.riskli bir iş oldugunu dusunuyorum lekelenme buyuk bir sorun olabilir.cızgı cızgı cırkın bır goruntuyle 1 yıla yakın yasamanız gerekebilir.
ancak ben sonucundan cok memnunum.bikini giyerken cok rahatsız olurdum neden bende bu kadar yogun var diye uzulurdum ama simdi herkes kadar catlagım var.bayagı hafifledi goruntuleri.
hızlı uzamaktan ve bir donem kilo alıp vermekten olusan catlaklarım vardı.dogumlarda olan catlaklar sanırım daha genis ve derin oluyor.biraz daha zor sanırım onların gecmesi.3seans tamamlansaydı belki daha iyi sonuc alabilirdm diye dusunuyorum.belimde olan birkaç derin catlak daha az iyileşti cunku.

ozet olarak; evet ucuz bir şey değil,acıyor,leke riski var.ama sonuctan memnun kalma sansınız da yuksek.belki bir bölgeye sabırla deneme yaptırabilirsiniz ve iyileşme surecini izleyebilirsiniz.

-bircok subesi olan bir hastanede yaptırdım cogunuz tahmin ediyorsunuzdur hangisi oldugunu.ve co2 fraksiyonel lazerdi yaptırdıgım.doktorun cok fark edecegini dusunmuyorum gozleri iyi gören ve yuksek lazer seviyelerine cıkmak gibi bir hata yapmayacak doktorunuz olması yeterli :)

Son düzenleme:
X