Lazer Epilasyon Sarı Tüyleri Gören Lazer Aleti Var Mi??

Bende iz kaldığı için yaptıramıyorum işte..:1no2:
(ööff! bu kısa mesaj tantanası ne yaaa)

Merhaba arkadaşlar, cevabım geciktiği için üzgünüm. 2. seansı da geride bıraktım. Dediğim gibi 29 Ekim de gidemedim 3 gün rötar yaptım. 10 gün kadar da sonuç beklemem gerekti. Lafı uzatmadan yazıyorum:
1- İnce tüyler de dökülme gözleyemedim. Yani sadece bıyık ve kaş arasında dökülenlerle kaldım.
2- Bıyık ve kaş arasında ilk seansta dökülenlerin yerine yenileri henüz çıkmadı
3- Yanaktaki inceler dökülmüyolar ama incelip kırılıyolar. İstediğim sonuç bu olmasa da "acaba kökler zarar gördü de ucu besleyemiyo mu" diye düşünmekteyim (ümit fakirin ekmeği ye frida ye)
4- Bu seansta ışınları biraz daha yoğun verdiler, bu da yüzümde 15-20 dakika kadar kızarma diyemem de bi pembeleşmeye sebep oldu
5- 1. seans da ücret olarak 100$ almışlardı ama bu seansta 50$ aldılar.Uygulamaları böyleymiş. Bi tam bi yarım. 5. seanstan sonra da hem seans araları uzatılacak hem de hep yarım tarife uygulanacakmış.
6- Cildim yine seans sonrası ışıldıyodu. Ha bu konuya bi not düşmem gerekiyo; seanstan sonra lekelerim zor farkedilir hale geliyolar ama bi dahaki seansa doğru yavaş yavaş beliriyolar yine.
7- Hani demiştim ya işlemle tüyler sararıyo diye... Ben ergenlik dönemimde çeşitli kimyasallarla da sarartırdım tüylerimi. O zamanlar sararan tüylerim sertleşir ve bi zaman sonra kökten uca doğru tekrar eski rengine dönerdi. Bu işlem sonrası tüyler sararırken sertleşme olmuyor ve o eski renge dönmeyi de gözlemlemedim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Aklınıza takılan bişey olursa seve seve cevaplarım. Bu arada asıl sonucu yani "tamam mı devam mı yı" 3. seans sonrası söylicek ordaki uzman. 2 gitti kaldı 1 bence bi seans daha gitmemi bekleyin kararınızı ona göre verin. Ben 3. seans sonucunu da buradan paylaşıcam. Kobaylığa devam yani. Sevgiler

Sağol fridacım. Merakla bekliyorum ahberilerini. Tek sorum sen sadece yüz bölcesine gidiyosun galiba, ben genital ve koltukaltı düşünüyorum. Senin yüzündeki tüylerde bile değişiklik oluyosa bende hayde hayde olur.. Yinede 3. seansını bekliyorum canım.
Bide bize makineyi anlatırmısın biraz. Fotoepilasyon mu yoksa şu soğuk hava üfleyenlerden mi?

Merhaba arkadaşlar, cevabım geciktiği için üzgünüm. 2. seansı da geride bıraktım. Dediğim gibi 29 Ekim de gidemedim 3 gün rötar yaptım. 10 gün kadar da sonuç beklemem gerekti. Lafı uzatmadan yazıyorum:
1- İnce tüyler de dökülme gözleyemedim. Yani sadece bıyık ve kaş arasında dökülenlerle kaldım.
2- Bıyık ve kaş arasında ilk seansta dökülenlerin yerine yenileri henüz çıkmadı
3- Yanaktaki inceler dökülmüyolar ama incelip kırılıyolar. İstediğim sonuç bu olmasa da "acaba kökler zarar gördü de ucu besleyemiyo mu" diye düşünmekteyim (ümit fakirin ekmeği ye frida ye)
4- Bu seansta ışınları biraz daha yoğun verdiler, bu da yüzümde 15-20 dakika kadar kızarma diyemem de bi pembeleşmeye sebep oldu
5- 1. seans da ücret olarak 100$ almışlardı ama bu seansta 50$ aldılar.Uygulamaları böyleymiş. Bi tam bi yarım. 5. seanstan sonra da hem seans araları uzatılacak hem de hep yarım tarife uygulanacakmış.
6- Cildim yine seans sonrası ışıldıyodu. Ha bu konuya bi not düşmem gerekiyo; seanstan sonra lekelerim zor farkedilir hale geliyolar ama bi dahaki seansa doğru yavaş yavaş beliriyolar yine.
7- Hani demiştim ya işlemle tüyler sararıyo diye... Ben ergenlik dönemimde çeşitli kimyasallarla da sarartırdım tüylerimi. O zamanlar sararan tüylerim sertleşir ve bi zaman sonra kökten uca doğru tekrar eski rengine dönerdi. Bu işlem sonrası tüyler sararırken sertleşme olmuyor ve o eski renge dönmeyi de gözlemlemedim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Aklınıza takılan bişey olursa seve seve cevaplarım. Bu arada asıl sonucu yani "tamam mı devam mı yı" 3. seans sonrası söylicek ordaki uzman. 2 gitti kaldı 1 bence bi seans daha gitmemi bekleyin kararınızı ona göre verin. Ben 3. seans sonucunu da buradan paylaşıcam. Kobaylığa devam yani. Sevgiler

fridacım 3. seansa gittinmi acaba merak ettimde????:uhm:

bende genital bölgeye 5 seans yaptırdım ve şuan açık renkli zayıf ve sarı tuycukler kaldı ama arada tektük kahverenk tüylerde var.
aslında ben hem koyu hem acık tuyleri gören bi cihaz arıyorum. çok şeymi istiyorum:)

tabıkı var ama sapsarıysa yanı beyaza yakınsa ıse yaramaz nısantasında bır yer var ben oraya gıdıyorum ıstersen telını verırım cok memnunum bır suru lazerlerı var

tabıkı var ama sapsarıysa yanı beyaza yakınsa ıse yaramaz nısantasında bır yer var ben oraya gıdıyorum ıstersen telını verırım cok memnunum bır suru lazerlerı var

neresi cnım orası? Benim kıllar sarı değil kızıl ama kökleri beyaz.. Görürmü sence?

gülayse bende nişantaşında çok ünlü bir merkeze gittim yüzüm için. ama bana kesinlikle olmaz dediler. bende iğneli epilasyona başladım o yüzden

Kızlar benim bildiğime göre sarı tüyler zayıf tüylerdir.
Lazer epilasyon ancak kalın tüylerde etkili olur , sarı daha doğrusu zayıf tüylerde bir işe yaramaz.

Merhaba, ayva tüyü şeklinde bıyıklarım var, 31 yaşına geldim hiç aldırmadım. Sadece ruj sürdüğüm zamanlarda gözüme çarpıyor ve rahatsız ediyor. Ben sir vs yaptırmadım birgün epilasyon yaptırır kurtulurum diyordum. Ama okudum yazdıklarınızı, sanırım onda da zor. Deneyen ve bir sonuç alan var mı? Ya da ne önerirsiniz, sirle aldırırsam siyah siyah çıkarlarsa diye hep korktum, hiç bir ağdacıda pek tavsiye etmedi, yok zaten sende tüy onlar diyip geçtiler. Ama işte biliyorum orda, kurtulasım var. Ne yapmalı sizce?

hiç elleme bence. bırak sarı sarı kalsınlar. benimkilerde sarıydı, gittim iple aldırdım, ağdaysı falan fıstık derken karardılar tabiki.. şimdi ne lazer görüyo ne bişe.ağda da yaptıramıyorum sivilce çıkıyo.. makasla kesiyorum. çile yani. belli olmuyolarsa hiç dokunma bence..

Aynanın dibine girince görüyorum işte, ama fondoten ya da ruj sürdüğümde hoş durmuyor. Gerçi fondoten hiç kullanmıyorum artık ama rujun üstünden belli oluyor ben de uyuz oluyorum. Ama siyah siyah çıkarsa ozaman sanırım daha çok uyuz olurum. Neyse teknoloji ilerliyor, biraz daha beklerim yeni bir şey bulurlar belki.
Eğer alıyorsan aldıktan sonra kaynatılmış nane suyunu dene. Ben yüzümde denemedim ama ağdada faydasını gördüm. En azından zayıflıyor belli belirsiz oluyor. Ama dediğim gibi yüzde denemedim. Yüzümü aldırsam mı diye ondan düşündüm aslında naneyle azaltabilirim belki diye.

Aynanın dibine girince görüyorum işte, ama fondoten ya da ruj sürdüğümde hoş durmuyor. Gerçi fondoten hiç kullanmıyorum artık ama rujun üstünden belli oluyor ben de uyuz oluyorum. Ama siyah siyah çıkarsa ozaman sanırım daha çok uyuz olurum. Neyse teknoloji ilerliyor, biraz daha beklerim yeni bir şey bulurlar belki.
Eğer alıyorsan aldıktan sonra kaynatılmış nane suyunu dene. Ben yüzümde denemedim ama ağdada faydasını gördüm. En azından zayıflıyor belli belirsiz oluyor. Ama dediğim gibi yüzde denemedim. Yüzümü aldırsam mı diye ondan düşündüm aslında naneyle azaltabilirim belki diye.

kaynatılmış nane suyu ağda yaptıktan sonramı sürülüyor?_?

Evet, bir iki gün boyunca sürüyorum ağda sonrasında. Özellikle bacaklarda ciddi faydasını gördük.

Son düzenleme:
selam tatlım. Maalesef sarı, beyaz veya kızılı gören lazer yok. Sadece istanbul değil, dünyada bu böyle. En güzel sonuçlar en siyah ve sert kıllarda. Zaten bu nedenle en iyi sonuç koltukaltı ve özel bölgede. Yüzüne ağda yaptırırsan da hijyenine çok özenen bir yerde yaptır. Sevgiyle kal.

sarı- ince tüylere lezer epilasyon hiç fayda sağlamaz. sağlar diyen merkezler kesinlikle sizi kandırıyor demektir.

Muhabbet, diode lazer siyah tüylere oranla sarı tüylere yönelik etkili olduğu öne sürülen bir lazer epilasyon aletidir. ama maalesef tekrar üstüne basa basa tekrarlıyorum,, sarı-ince tüylere şu an etki edebilecek ve yok olmasını sağlayacak bir lazer epilasyon aleti yok.... senin ne gördüğün, görmek istediğin ve arkadaşının görmek istediğiyle orantılı. arkadaşının sarı ama kalın tüyleri varsa incelme sağlanmış olabilir. ama ayva tüylerine etkisi olamaz. tecrübe sahibi olmadığım görüşüne gelince, ben lazer epilasyon bizzat yaptırmış, artı bu sektörde uzun araştırmalar yapmış biriyim. bence boş konuşan insanlar var gibi bir genellemeye gidene kadar, sen de biraz okuyup araştırma yapsan fena olmaz...

iğneli epilasyonda sarı tüyler görülmez ama (çünkü kıl köklerine teker teker işlem yapılıyor) lazer epilasyonda sarı tüylerden de kurtulabilirsiniz. Çünkü bölüm bölüm alıyor, kıl köklerini tamamiyle yakıyor. sarı tüyleriniz için lazeri öneririm.

iğneli epilasyon sarı tüyleri görmez diye birşey yok arkadaşım:1no2:
iğneli epilasyon kıl köklerini tek tek yakma işlemidir ve kesin çözümdür.kıl veya tüy iğnenin temas ettiği bütün kökler yakılabilir.lazer epilasyondan biraz daha acılıdır,sivri sinek sokması gibi tabir edebilirim,ama yapan kişide çok önemli profesyonel birine denk gelirseniz acı böyle olur.lazer epilasyon sorunlu bölgeye işın verme işlemidir ve sadece kılları görür. tüğleri görmez.ayrıca kesin çözüm değildirŞeniz

arkadasim 3. seansini bitirdi (diode lazer ile) kendisinin bacakalrinda ayva tuyleri denilen derece killar vardi ve suan o killarda inanilmaz oranda bir eksilme varmis, demekki etki ediyormus, gozlerimle gormesem inanicam yazdiklarina baazi arkadaslarin ama malesef gordum, lutfen insanlari yanlis bilgi sahibi yapmayin arkadaslar, lutfen tecrube yasamis arkadaslar konussun burda bos insanlar konusuyor..

sen şimdi niye öyle dedin kii:1no2:
kalp kırmayalım arkadaşlar,herkez tecrubelerini paylaşıyor burda.birbirimize saygılı olmakta fayda var değilmia.s
bide herkezde aynı etki görülcek diye birşey diyemeyiz arkadaşım,kiminde sonuç harika olabilir kiminde olmayabilir.tamamen vücut yapısıyla alakalıŞeniz

muhabbet arkadasımzı sarı tüyler dememiş zaten ayva tüyü şeklinde ince tüyler demiş.. zaten estetik acıdan kötü görünen her zaman koyu renk tüylerdir incede olsalar kötü görünüyorlar.. diğer cihazlar ince tüylerde etkili olmuyor diode bu anlamda bir adım öne cıktı zannediyorum. deneyip görmek lazım.

X