Lazer Epilasyon Sarı Tüyleri Gören Lazer Aleti Var Mi??

iyi akşamlar canım msjını okudum ve bana hitap ettigini düşünüyorum benimde yüzümde tügler var ayva tügü dediler geçmiyormuş bu msjına bana ümit oldu.ben istanbulda yaşıyorum nerde yaptırdıgını yazarmısın lütfen? şimdiden çok teşekkürler

nasıl istisnalar acaba?

Bazı hastalarımda tüyler sarı olduğu halde hem de yüz bölgesi olmasına rağmen tüyler oldukça azaldığı için bu ifadeyi kullandım. Normal şartlar altında sarı tüylerin hiç bir şekilde sonuç vermemesi gerekirken bir kaç kişide olumlu sonuç vermesi inanın beni de şaşırtıyor, buna açıklama getiremiyorum. (Şans olarak nitelendirmekten başka açıklamam yok şu an için:kedi:) Sonuç veren hastalarımda da ben yapmamak için ısrar etmişimdir, onlar sorumluluğu kendi üstlerine alarak her türlü oluşabilecek riski göze alarak başlamışlardı, şanslarına tüyler bitti. Ama herkes için bu geçerli olmuyor ne yazık ki, çünkü istisnalar kaideyi bozmaz. Yüz bölgesi ince tüylerde kesin çözüm bence iğneli epilasyodur. Kendi kullandığım lazer dahil hiç bir lazeride yüzde ince tüylere önermem doğrusu.

peki çok tşk ederim,benim yüz bölgemde tüylerim ince ama oldukça siyah ve sık oldukları için iğneli epilasyonda zorlanırım diye düşünüyorum,lightsheer diode u denemeyi düşünüyorum,umarım etkisi olur.

X