Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

iki gün önce geçti elime tam anlamıyla harika birşey.cildim çok olmamakla birlikte sorunlu sayılır.bu zaman kadar aklınıza gelebilecek her markanın fondotenini kullandım 250 tl fondotene verdiğimi biliyorum ben.ama hiç biri istediğim gibi göstermedi yüzümü kimi ağırlaştırdı kimi maske gibi durdu kimi bir iki saat içinde uçtu gitti devamlı ovuştururum suratımı çünkü kısaca olmadı olmadı o istediğim görüntüyü bulamadım taki misshayla tanışıncaya kadar bende tesadüfen internette gördüm araştırdım ve sipariş ettim ilk sürdüğümde işte budur dedim kapatıcılığı gayet iyi yüzümde hiç birşey yokmuş sanki hiç birşey sürmemişimde kendiliğinden bebek gibiymiş tenim öyle durdu.eşim sen ne sürdün yüzüne çok güzel gözüküyor dedi.kısacası artık kendisi vazgeçilmezim

bir ay önce bende bb cream sipaiş verdim mishann. korede yeniyıl oldugu için kargom biraz geç geldi dün hastaydım işe glmedm bgnde geldiğimde kremim gelmiş aldım yüzümde allahtan makyaj yoktu :) hemen sürdüm.. cok güzel bence ben normalde lasting performance kullanıorum ama bıktım fondotenlerden hem yasım genç ama makyajıda fondotensiz sevmiorum. bu krem benm kurtarıcım olucak bi tane daha sipariş vericem yannda bi sürü numune geldi daha onları denemedm. bi insan daha ne isterki hem kapatsın hem beslesin hem kırısık engellesin :KK70: :KK8:

bb creami diğer msjımı yazdıgım günden beri kullanıorum suan cilt tonumu düzeltme vs vs etkileri gibi şeylerini görmedm ve biraz yağlı bi krem. onun dısında iyi ama minik sivilceler cıktı yüzümde lasting performance kullanırken yoktu hiç belki adet dönemime denk geldi ondan cıkmıstır bi süre daha denicem bklm ama yağlı ciltli olupda kullanmayı düşünenn varsa ona göre alsın bu kremler cesit cesit yaplı ciltler için olanıda vardır sanırım ebaydan arastırın

Yaklaşık bir aydır bb cream kullanıyorum. Düne kadar Missha 21 numarayı kullandım. Severek kullandım. Dün yeni aldığım bb cream ler geldi. Daha da gelecekler car.:KK33:

Yeni aldıklarım Skin79 markası. 2 büyük boy ve 5 ml lik çanta boyu geldi. Bu arada Misshanın yanında gelen Baviphatı da kullandım yavaş yavaş deneyimlerimi aktarırım. Dün ilk olarak pembe renkliyi kullandım. Kapatıcılığı beğenmedim ama terlediğim halde yüzümü sildiğimde sadece kendi terimi silmiş olmak güzeldi. Elime kesinlikle bulaşmıyor.

Akşama bir arkadaşımın elma yanaklı demesine sinirlenip Skin79 Intense Classic olanını denedim. Kapatıcılığı harika. Bugün tekrar kullanacağım.

Cildim kuruya yakın ve hassas. 2 ay öncesine kadar yüzüme bir şey sürmüş insan değildim. Ama herkes hasta mısın deyince ve yüzüm daha da kuruyup pul pul olunca yüzümle ilgilenmeye başladım.:KK17:

Nemlendiricimi buldum. Yüzümdeki kılcal damar sorununu ve kırmızılıığı engelleyecek çözümleri uygulamaya başladım.

Yüzümün kırmızılığı ve hasasiyeti dışında bir sorunu yok. O yüzden kapatıcılığı iyi diyorum. Doğal duruyor ve kesinlikle allerji yapmıyor! Tanıdığım 55-60 yaşındaki bir bayana denedik. Yüzüm çok hassas deyip durdu. Ertesi güne bana da alalım mı diye geldi. :KK9:

Başlangıç için herkesin bildiği Missha iyi. 2 hatta 3 tonu var diğer markalarda genelde tek ton. Baviphatta tek ton ama yağlı ve kuru ciltler diye çeşitleri var. Skin79 tek ton ama herkese uyar gibi. Vee çoğu markanın en az 5-6 çeşidi var. Yabancı forumları da takip ediyorum. :KK34:

Yaklaşık bir aydır bb cream kullanıyorum. Düne kadar Missha 21 numarayı kullandım. Severek kullandım. Dün yeni aldığım bb cream ler geldi. Daha da gelecekler car.:KK33:

Yeni aldıklarım Skin79 markası. 2 büyük boy ve 5 ml lik çanta boyu geldi. Bu arada Misshanın yanında gelen Baviphatı da kullandım yavaş yavaş deneyimlerimi aktarırım. Dün ilk olarak pembe renkliyi kullandım. Kapatıcılığı beğenmedim ama terlediğim halde yüzümü sildiğimde sadece kendi terimi silmiş olmak güzeldi. Elime kesinlikle bulaşmıyor.

Akşama bir arkadaşımın elma yanaklı demesine sinirlenip Skin79 Intense Classic olanını denedim. Kapatıcılığı harika. Bugün tekrar kullanacağım.

Cildim kuruya yakın ve hassas. 2 ay öncesine kadar yüzüme bir şey sürmüş insan değildim. Ama herkes hasta mısın deyince ve yüzüm daha da kuruyup pul pul olunca yüzümle ilgilenmeye başladım.:KK17:

Nemlendiricimi buldum. Yüzümdeki kılcal damar sorununu ve kırmızılıığı engelleyecek çözümleri uygulamaya başladım.

Yüzümün kırmızılığı ve hasasiyeti dışında bir sorunu yok. O yüzden kapatıcılığı iyi diyorum. Doğal duruyor ve kesinlikle allerji yapmıyor! Tanıdığım 55-60 yaşındaki bir bayana denedik. Yüzüm çok hassas deyip durdu. Ertesi güne bana da alalım mı diye geldi. :KK9:

Başlangıç için herkesin bildiği Missha iyi. 2 hatta 3 tonu var diğer markalarda genelde tek ton. Baviphatta tek ton ama yağlı ve kuru ciltler diye çeşitleri var. Skin79 tek ton ama herkese uyar gibi. Vee çoğu markanın en az 5-6 çeşidi var. Yabancı forumları da takip ediyorum. :KK34:

yaa bende iki gün önce skin 79 sipariş verdm suan yolda. tüh bilseydim vermezdm kapatmadını.. :2:

Hangi ürününü aldın ki? Pembe olanı kapatmadı gibi geldi bana bir kere denedim. Ama dediğim gibi Skin79 Intense Classic olanından çok memnunum. Kullandıklarımın içinde en iyisi daha denemediğim 2 Skin79 çeşidi daha var. Kıyaslama yaparsam en iyisi bu. Sonra Missha,Baviphat for dry skin ve pembe etiketli Skin79.

Hemen moralini bozma :) Türkiye de bu markayı deneyen fazla kimse olmadığından deneme yanılma yöntemiyle öğreneceğiz. Bir de set halinde satılan minyatürlerden de almak güzel bir fikir. Ben bir de set sipariş ettim. 4 çeşit 5 ml lik Skin79 bir arada :)

Makyaj yapmayan bir insan olarak her gün bb cream sürerek evden çıkıyorum :KK52:

Benim mini pembe etiketli bundan :) Missha yı kendine al bunu annene ver :KK23: Birinize uymazsa diğerine uyar. Kendi kıyaslamamı söyledim. Belki sen beğenirsin kapatıcılığını :KK34:

Ben seti bekliyorum :KK70: Elimdekiler yetmiyormuş gibi :KK53:

Bir de 2 site önereyim yabanı. İngilizcen varsa biraz fikir verir. Link olarak veremiyorum. Kimoko ve bb cream dersen birinin kullandığı bb cream kıyaslamalarını görürsün. Bir de lowyat.net diye bir Malezya forumu var yine bb cream kelimesiyle ararsan onlarca insanın tavsiyesi kıyaslaması çıkar karşına :KK66: Ama yine de en güzel tecrübe kendi tecrübemiz :KK34:

teh yaa :KK70: anneminki benm tenime koyu gelir ben beyazım nese bitane daha veririm bb cream zaten daha elimdeki bitmedi bahsettiğin forumlara bakıcam hemen. bklm gelsin bende tecrübelerimi yazarım artık napalmmm yabancı ülkelerde cok yaygın makyaj bloglarında kızlar sürekli bb cream mac allık şeklinde gidiyorlar biz biraz arkada kaldık. Türkiye ye bb cream getirenler 40 tl gibi fiyatlara satıo 10 dolarlık ürünü insanları kazıklamak için hiç bir fırsatı kaçırmıolar valla..

Yolda olan kremlerin fazlasıyla geldi birini hediye ettim :) Bugün kursa gittiğimde yüzüne ne yaptın dedi? Geçmiş kırmızılık dedi ve yüzümde krem olduğunu anlamadı bir kadın olarak :KK19:

Bir yandan yüzümdeki kızarıklık için tedavi edici krem sürüyorum. Güneş faktörlü oldukları için bb cream ler ayrıca güneş koruyucuya gerek duymuyorum. :KK34: Önceden iyi olduğum halde hasta mısın diyorlardı şimdi ise uykusuzken iyi görünüyorsun diyorlar :KK53:

Türkiye de keşke herkes ulaşabilse ama buraya gelmesi fiyatların 2 katına çıkması demek. 20 ml lik bb creamler ortalama 10 dolar,50 ml lik olanlar ise 15-20 dolar arası. Açık arttırmayla çok daha hesaplı :KK52:

canım fazla gelenleri bana versen ya :KK70: aşkolsun. bu krem harika bişi. dediğn gibi kimse anlamıo ben ay bası kuaföre gittim saçlarımı kestirmeye bide kaş aldırmaya giderken dedimki mishamıda alıyım yanıma kızarır şimdi sürerim :) sürdümde gelirkende yolda eşofmanın cebinden düşmüş nasıl üzüldüm anlatamam Allahtan sipariş vermiştim de dedim gelir bi haftaya. o gün bugündür yüzüme tek gram makyaj yapmadm fondoten sürmedm ve cildim nasıl güzel maşşallah diyim de :) ben cok sevdm bu kremi ve düzelttine inanıyorum ve tabi cilt temizliğim kozmetiklerimde iyi gelmiş çok mutluyum :) bugünde kremler geldi anneminki koyu skin 79 uda hemen yüzüme sürdüm nasılsa makyaj yok dediğin gibi kapatmıo fazla ama ne tatlı pembe dimi :))) :KK61:

Bu ürün sayesinde aynayla barıştım diyebilirim :) Bu yaşıma kadar makyajla cilt bakımıyla işim olmamıştı. :KK17: 2 aydan beri bakım da yapıyorum makyaj eh işte ama her gün bb cream sürüyorum :KK66: Nemlendiricime de bayılıyorum. Bir de yatarken sürdüğüm bir krem var kızarıklık için sürdüğüm. Hangi ürün sayesinde bilmem ama cildim hakkaten toparlandı ve beklentim olmamasına rağmen kırışıklıklar azaldı. :KK52: çok şükür zaten yaşımı göstermiyordum ama son aylarda baya yıpranmıştı.

Misshanı düşürmene üzüldüm :KK43: En azından Skin79 var elinde. Benimkiler yedekli en az 6 ay rahatım :KK33: Ankaradaysan düşünürüz vermeyi :76: :KK71:

Bu ürün sayesinde aynayla barıştım diyebilirim :) Bu yaşıma kadar makyajla cilt bakımıyla işim olmamıştı. :KK17: 2 aydan beri bakım da yapıyorum makyaj eh işte ama her gün bb cream sürüyorum :KK66: Nemlendiricime de bayılıyorum. Bir de yatarken sürdüğüm bir krem var kızarıklık için sürdüğüm. Hangi ürün sayesinde bilmem ama cildim hakkaten toparlandı ve beklentim olmamasına rağmen kırışıklıklar azaldı. :KK52: çok şükür zaten yaşımı göstermiyordum ama son aylarda baya yıpranmıştı.

Misshanı düşürmene üzüldüm :KK43: En azından Skin79 var elinde. Benimkiler yedekli en az 6 ay rahatım :KK33: Ankaradaysan düşünürüz vermeyi :76: :KK71:

ankaradayımmmmmmmmm :) o zaman biizm kremler bitince birbirimize bi göz kırparız hangimizde varsa artık paylaşırız filan :KK70: türk forumlarında bu kremden bahsedilmemesine üzülüorum bu arada skin 79uda sevdim ben :) bide sahteleri varmıs biliomuydun dün arastırırken rastladm daha koyu pembeymiş sahtelerinin kutusu filan baya anlatmıslar bi ara tribe girdim benmkide sahtemi die ama öle olmadına kanat getirdim :)

bende ankaradayım ve missha krem almak ıstıyorum ınternetten alamıyorum acaba su an elınızde varsa sızden alabılırmıyım?:26:

BB cream ler normalde Türkiye de satılmıyordu. Ebay ve 1-2 siteden alabiliyorduk. Ama yeni çıkan Gümrük yasasıyla yurtdışından her türlü kozmetik alımı yasaklandı :KK47: :KK50: Ben iyi ki fazla almışım kendimi kaptırıp özellikle skin79 olanından umarım diğer çeşitleri de iyi çıkar :KK43:

Türkiye de bir mağaza zinciri bu kremlerden satmaya başlamış ama hemen bitmiş bazı yerlerde. Watson mağazalarına bir bakın :44: Pure Beauty marka adıyla satılıyormuş. Missha'yla aynı kaliteymiş. Ben Missha yı hediye etmiştim şimdi Skin79 kullanıyorum ve çok memnunum. Bir kere sürmeden çıktım dışarıya ve aynada kırmızı bir surat görünce bir daha sürmeden çıkmam dedim.

Yüzümde varlığını unuttuğum bir krem. Fondöten ve makyaj malzemeleriyle aram yok ama bu başka. Terlesem de kusma yapmıyor. :KK34: Süper bir kapatıcılık beklemeyin,ama doğal ve çok hafif. Güneşten koruması da benim için artı özellik.

X