Sayfa: 24/26 İlkİlk ... 142223242526 SonSon
Toplam 255 adet sonuctan sayfa basi 231 ile 240 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

1. Konu Sahibi : missmickey #231
    Alıntı Aysula kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cogu markanin kullandim ama en iyisi bence the balmin balm shelter
    garnier bb krem, mucizevi cilt kusurlaştırıcı (karma ve yağlı ciltler için)
    eğer sadece nemlendirici krem istiyorsan kesinlikle neutrogena oil-free moisturiser. (eczanelerde çok rahat bulabilirsin)

2. Konu Sahibi : missmickey #232
    Alıntı DivaSatanica kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çok yağlı bir cildim var. Önereceğiniz bir marka var mı?
    garnier bb krem, mucizevi cilt kusurlaştırıcı (karma ve yağlı ciltler için)
    eğer sadece nemlendirici krem istiyorsan kesinlikle neutrogena oil-free moisturiser. (eczanelerde çok rahat bulabilirsin)

3. Konu Sahibi : missmickey #233
    Alıntı candypdr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    rica etsem nasıl aldığınızı öğrenebilir miyim?
    Farmasi satış danışmanıydım ben, çevrenizde böyle biri varsa olabilir. Ben danışmanlığı bıraktım fakat Eskişehir'de çarşamba pazarında bu işi yapan birisi var ürünün bana geliş fiyatıyla aynı satıyor hatta bazen daha bile ucuz olabiliyor elinde kaldıysa. Eskişehir'de yaşayan ve ilgilenen varsa duyurulur!

4. Konu Sahibi : missmickey #234
    Missha bb krem 21 numara kullandım kapatıcılığı iyi evet ama sanki bir grilik var içinde. Watsonsdaki pure beauty bulgarian rose bb kremden aldım o daha hoş bir renge sahip. Kapatıcılık konusunda bir missha değil ama cilt tonunu dengelemesi bana yetiyor. Şimdi daha hafif olduğu söylenen cc kremlerden deneyeceğim. Etude house cc krem sipariş ettim bide ona bakalım

5. Konu Sahibi : missmickey #235
    Pure beauty bulgarian rose dan ben de memnun kaldım.ikincilik ödülü ise garnier-yağlı ciltler için bb krem e gidiyor :) maybelline,diaderm,loreal, la roche posay memnun kalmadıklarım.kapatıcılıkları neredeyse sıfır.pure beauty cc krem aldım bugün.yakında yorumlarım.

6. Konu Sahibi : missmickey #236
    Alıntı fgnce kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bb cream de tek marka ve ilk marka missha dır kızlar....üzerine kesinlikle tanımam... tam bir missha hastası olduğum için eşim seulden epey fazla getirmiş şu an için ihtiyaç fazlası ...missha shiny isteyen olursa irtibata geçsin benimle 20 ml...aldığım fiyata
    ne kadara aldınız ??? almak istiyorum

7. Konu Sahibi : missmickey #237
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    Blog Yazıları
    45
    Farmasi bb cream kullanıyorum
    Tenime en uygun renkte olan krem olduğu için..
    Kokusu da harika çok memnunum..
    Sesin kesilirse gözlerin anlatır mı her şeyi ?
    Uppercut f#cked so what's up niggaa !

8. Konu Sahibi : missmickey #238
    elimde missha bb crem 21 no var,maybelline bb cremi var ama ikisindende memnun kalmadım.bence bunlara boşa para vermenin manası yok,doğrudürüst bir fondoten alın yeter.

9. Konu Sahibi : missmickey #239
    BB krem var birkere sürdüm hangisi bilmiyorum şuan hiç memnun kalmadm sana ufak bir tüyo verebilirim,yarm kapatcıl iyi bir markann fondotenni almştm biraz pahalydı elimin üzerinde nemlendiricinin üzerine azck fondoten ile karştrıp sürüyodum herkez beğeniyodu ve doğal duruyodu tavsiye ederim fondoteninide uzun süre kullandm
    Düzenleyen: denizxxx Düzenleme Tarihi : 09-03-2014 Düzenleme Saati :02:00

10. Konu Sahibi : missmickey #240
    Alıntı Jagger kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Farmasi bb cream kullanıyorum
    Tenime en uygun renkte olan krem olduğu için..
    Kokusu da harika çok memnunum..

nerde bulabiliriz farmasi ürünlerini ?

Sayfa: 24/26 İlkİlk ... 142223242526 SonSon