izmir (bornova) ŞİFA hastanesinde doğum yapanlar ?

Canim verdigin bilgiler icin cok sagol insallah bebisini hayirlisiyla kucagina alirsin.Bende sen ve kendim icin fiyatlari sorucam gidince.

Merhaba!Hastaneyle konuştunuz mu fiyat vs. Ya da hastaneyi araştırabildiniz mi?
Merhaba canim carsamba gunu seker yuklemem vardi gidince sordum 1200 tl hem normal hem sezeryan dogum 1500 tl de epidural olandi fiyatlar bana biraz pahali geldi su anki durumum icin ben sanirik buca devlet hastanesine gidicem orasini cok methediyolar yakin akrabamdan da dogum yapanlar var cok memnunlar tabi beni bu haftalarda kabul ederlermi bilmiyorum

Merhaba canim carsamba gunu seker yuklemem vardi gidince sordum 1200 tl hem normal hem sezeryan dogum 1500 tl de epidural olandi fiyatlar bana biraz pahali geldi su anki durumum icin ben sanirik buca devlet hastanesine gidicem orasini cok methediyolar yakin akrabamdan da dogum yapanlar var cok memnunlar tabi beni bu haftalarda kabul ederlermi bilmiyorum
Çok teşekkür ederim canım. Ben de doktorumdan memnunum ama yine de karar vermek zor oluyor. Bi de yabancı olunca neresi iyi bilemiyorsun. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Çok teşekkür ederim canım. Ben de doktorumdan memnunum ama yine de karar vermek zor oluyor. Bi de yabancı olunca neresi iyi bilemiyorsun. Hakkımızda hayırlısı olsun.
İmkanin varsa kesinlikle sifadan sasma canim ben gözüm kapali guveniyorum gereksiz panik yasatmiyorlar hastalarina dedigin gibi insallah hakkimizda hayirlisi olur sen sonlara yaklasmissin hic kafani bulandirma hersey yolunda gider insallah

kızlar merhaba bende bostanlı şifaya gıdıyorum zehra hanıma
bu haftadan sonra bucaya gecıyor artık yerıne alev hanım bakıcakmıs
ben bornovada epidural sezeryan ile dogum yapıcam
fiyat 1500 dediler eşim emniyet personeli oldugu ıcın anlasmaları var
%25 indirim yapıyorlar 1125 lira baska arkadaslarımda var orada dogum yapan
herhangıbır komplıkasyon olmadıgı surece extra para vermemişler
bizde ısrarla sorduk extra cıkarmı dıye hayır dedıler
refakatçi oda ucreti vs. toplam için verıyorlar .
doğumdan sonra tekrar yazarım 10 gunum var zaten .

Canım Merhaba zehra hanıma devam edicek misin? Gerçi sizin cok az kalmış Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin ..ddogumdan sonra bilgi verirmisin bize? Bir de ben Alev hanıma aldım bu randevumu onunla ilgili bilgisi olan var mı?

kızlar merhaba bende bostanlı şifaya gıdıyorum zehra hanıma
bu haftadan sonra bucaya gecıyor artık yerıne alev hanım bakıcakmıs
ben bornovada epidural sezeryan ile dogum yapıcam
fiyat 1500 dediler eşim emniyet personeli oldugu ıcın anlasmaları var
%25 indirim yapıyorlar 1125 lira baska arkadaslarımda var orada dogum yapan
herhangıbır komplıkasyon olmadıgı surece extra para vermemişler
bizde ısrarla sorduk extra cıkarmı dıye hayır dedıler
refakatçi oda ucreti vs. toplam için verıyorlar .
doğumdan sonra tekrar yazarım 10 gunum var zaten .
Bir de askeri personele felan indirim var mı? :)

Benim de 23 gün falan var. Bornova şifada doğum yapmayı planlıyorum. Doğum yapanlar düşüncelerini paylaşırsa iyi olur. Askeri personele de indirim var mı acaba?

Canım
Benim de 23 gün falan var. Bornova şifada doğum yapmayı planlıyorum. Doğum yapanlar düşüncelerini paylaşırsa iyi olur. Askeri personele de indirim var mı acaba?
Canım ben de onu sordum ama bilen yok galiba
ben gecen sene temmuzda bebegimin kalbi durmustu kürtaj olmustum Sultan hanıma .gecen hafta da sancim oldugu icin 2 gün hastanede yattım .Hastane yeni oldugu icin fiziki koşul olarak cok iyi ..yine Sultan hanım denk geldi cok ilgilendiler..Ebeler hemsireler hepsi cok güleryüzlü yardımsever inşallah güzel gecer dogumlarımiz

Benim de doktorum sultan hanim. Insallah her sey yolunda gider. Size de gecmis olsun. Hayirlisi olsun insallah

Canım Merhaba zehra hanıma devam edicek misin? Gerçi sizin cok az kalmış Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin ..ddogumdan sonra bilgi verirmisin bize? Bir de ben Alev hanıma aldım bu randevumu onunla ilgili bilgisi olan var mı?
bende alev hanıma aldım buca bana çok uzak zehra hanım doğuma gelirim istersen dedi duruma göre bakıcam.artık

Tsk ile anlaşmaları varmış kattaki sekreter öyle söyledi alev hnm. Sevmedim açıkcası
moralim 0 bebegin kafa ölçüsünün 1 haftada 5cm büyüdüğünü anomali oldugunu söyledi acil ege üni yada egeye git dogumu orda yap dedi inanılmaz kötüyüm doguma 10 gün kala nasıl olur böyle bişi bilmiyorum umuyorum bi yanlışlık vardır dua edin kızlar.

Dualarımız seninle inşallah hiçbir sıkıntı yoktur. Bize de haber ver. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin...

Tsk ile anlaşmaları varmış kattaki sekreter öyle söyledi alev hnm. Sevmedim açıkcası
moralim 0 bebegin kafa ölçüsünün 1 haftada 5cm büyüdüğünü anomali oldugunu söyledi acil ege üni yada egeye git dogumu orda yap dedi inanılmaz kötüyüm doguma 10 gün kala nasıl olur böyle bişi bilmiyorum umuyorum bi yanlışlık vardır dua edin kızlar.
Canım benim sen kalbini ferah tut bisey yoktur Allahın izniyle .Ben de alev hanıma gittim bugün mizaç olarak biraz sert geldi bana.Bornovaya sultan hanıma git ya da serkan beye git bir kere perinatoloji uzmanı herhangi bisey var mı en iyi o bilir.şifada da gerekli donanım vardır heralde.Egeye doğumdan önce böyle giden bi arkadaşım anlattî baya zor olmuş keşke özele gitseymisim o kdr şeyi yok yere çektim diyo .şimdi 1 yaşında oğlu var Maşallah cok saglıklı.
Bence serkan beye git canım

Hanımlar, gebeliğimin başından beri basmane şifa ya gidiyorum. Ama şimdiye kadar hep tüm odaların tek kişilik olduğunu söylemelerine rağmen geçen hafta tekli oda sayısının 8 olduğunu ve normal doğumda o odalar dolu olursa 4 kişilik odaya alabileceklerini öğrendim çok moralim bozuldu.. Bornova'da Sultan Hanım ın iyi olduğunu duydum. Memnun musunuz? Hastane şartları hakkında bilgisi olan var mı?

X