Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

kızlar normal kiilo almak istiyorsanız ilk 3 ay kiilo almamanız ve aylık 2 kiiloyu geçmemeniz lazım:) :) :) tecrübe konuşuo:) ben 9 kilo aldım 7 si kızım doğunca gitti... gibek içinde korse taktım bir hafta o da yok oldu hiç çatlağımda yok kmse kızımın benim kızım olduğuna inanmıo :KK43: :KK43: 55 iile hamile kaldım 64 ile doğuma girdim şimdi 53 kiloyum ikinciye hazırım ah bir gelse :) :)

Hem bebek hem asker yolu bekliyceksin yani allah yardimcin olsun bacim

:2::2::2::2::2::2::2::2::2:

valla ya şubatta gidecek sabah takıldım eşime hadi gene iyisin dedim eğer hamileysem 2 ay burdasın dedim gideceksin dndüğünde 1 ay daha çekeceksin doğuma gideceğiz dedim hadi yırttın dedim sırıttı ya pis :KK70: :KK70:

dün akşam uzandım biraz. aldım da yanıma testi. epey bi baktım teste.. ha kalkayım yapayım. ha bekleyeyim. üşendim. iyi ki üşendim.. sabahda işe geç kalcam diye uğraşamam dedim.. geldim.. 24 e kadar kahve leke geldi mi ben hasta olurum.

Çünkü ben her kahve leke gördüğümde hasta oldun. bir hafta öncesi de iki gün önceside. bakalım şimdiye leke meke yok....

inşallah hamilesindir canım, görmezsin umarım o kahve lekelerden

esmerim seninde adet günün bugün karnında yumurtalıklarında ağrı sancı falan varmı bide akıntı :)

canım benim testte 5 dakika beklesydin benim kızımda 2 3 haftalık hamileyken öğrendim ev de test yaptım ilk ben negatif die çöpe atıodum ki eşim 5 dakika yazıo bekle biraz daha dedi bekledik ve 2. çizgi silik çıktı ve kan testi yaptırdık 2 3 haftalık hamileymişim çok küçükmüş :)

bekledim canım, 20 dk dan sonra çıkan sonuçlar geçersizdir yazıyordu testte 20 dk kadar bekledim... Seninki hayırlı olsun canım, Allahım sağlıkla, hayırlısıyla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi de nasip eder inşallah...

dün akşam uzandım biraz. aldım da yanıma testi. epey bi baktım teste.. ha kalkayım yapayım. ha bekleyeyim. üşendim. iyi ki üşendim.. sabahda işe geç kalcam diye uğraşamam dedim.. geldim.. 24 e kadar kahve leke geldi mi ben hasta olurum.

Çünkü ben her kahve leke gördüğümde hasta oldun. bir hafta öncesi de iki gün önceside. bakalım şimdiye leke meke yok....

Insallah olmasin o kahverin leken meken

sol bacağımdan bişii çekio kasığıma doğru. sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum artık
sanırım tırlatıorum :)) bi hunim eksik kafamda :)):KK37::KK37:

sol bacağımdan bişii çekio kasığıma doğru. sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum artık
sanırım tırlatıorum :)) bi hunim eksik kafamda :)):KK37::KK37:

Kasik agrisinin bacaga dogru bir agri yapmasi forumda okuduguma göre gebelik belirtilerinden biriymis.
Canim kendini yalniz hissetme bizlerde o durumdayiz desem yalan olmaz :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X