Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

:) :) zaten belliydi fos çıkacağı:) :) ay nedense içimde olduğunu hissediorum bu nasıl bi duygu ki... ne kadar acemi gibiyim halbuki 2. olcak:)

teşekkür ederim evet benim küçük cadım o :) :) :) bir tane de oğlum olsun ya da allahım nasip etsin ikizim olsun kız erkek farketmez hep hayalimdi ve anne tarafımda da baba tarafımdada ikizlik var ay işlh hamileyimdir hemde ikizlere valla allahımdan daha bişi istemem artık :)

teşekkür ederim evet benim küçük cadım o :) :) :) bir tane de oğlum olsun ya da allahım nasip etsin ikizim olsun kız erkek farketmez hep hayalimdi ve anne tarafımda da baba tarafımdada ikizlik var ay işlh hamileyimdir hemde ikizlere valla allahımdan daha bişi istemem artık :)

ayyy ne guzel olur cnmm ıkızler cok guzel oluyo ınsallah allah saglıklı versınde ayyy cok seker kızın masallah allah yıne boyle tatlı sırın bebısler nasıp eder saglıgıyla tabıkı bızede cıceksepetıne swıtwıc e ve tum ıstıyenlere (ısımler yanlıs yazılmıs olabılır) :KK70:

allah isteyen herkese versin işlh o zırıltılı günleri ve o uykusuz tadını çıkarsınlar o ilk yürümede o ilk anne demesinde yaşlara boğulsunlar işlh:) allah herkese herkese herkese versin bana da versin ay ama hayalimi versin valla daha bişi istemem çocuklarımın mutluluğundan başka...

allah isteyen herkese versin işlh o zırıltılı günleri ve o uykusuz tadını çıkarsınlar o ilk yürümede o ilk anne demesinde yaşlara boğulsunlar işlh:) allah herkese herkese herkese versin bana da versin ay ama hayalimi versin valla daha bişi istemem çocuklarımın mutluluğundan başka...

AMMIIINNNNN aayyyyy anlatma :KK43: okadar guzel anlatıyosun kı cnmmm yaa bende ıstıyorum bendeeee benndeee hemmdeee cooookk

tatlım benim profil gizli de senin ki görünüosa söle ekliim hemen

X