Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Brezilya föünden sonra boya tutmuyormuş,daha doğrusu
uygulanan renk tam çıkmıyormuş dediler
deneyen var mı?ben önce brezilya fönü sonra da sarışın tonlar istiyorum
kara kıvırcık saçlardan düz sarı saçlara,hayaldi gerçek olacak inş:KK62::KK62::KK64:

Brezilya föünden sonra boya tutmuyormuş,daha doğrusu
uygulanan renk tam çıkmıyormuş dediler
deneyen var mı?ben önce brezilya fönü sonra da sarışın tonlar istiyorum
kara kıvırcık saçlardan düz sarı saçlara,hayaldi gerçek olacak inş:KK62::KK62::KK64:

Hayır canım yanlış bilgi, alakası yok brezilya fönünün bir avantajı var ama, diyelim böyle saçına altın rengi balyajlar attırdın, üzerine brezilya fönü yapınca o balyajlar çok uzun süre pırıl pırıl kalıyor yani fön saça sabitliyor rengi...Boyama için kullandığımız oksidan ise sodyum clorür içerdiği için saçtaki brezilya fönü yapı taşlarının çözülmesine sebep oluyor bu yüzdende saçta bir süre sonra bozulam olması kaçınılmaz...Ben önce boya ve işlem yapılmasını daha sonra ise brezilya fönü yapılması taraftarıyım açıkçası ama bunun rengin tutması ile bir alakası yok tam tersi daha güzel oluyor...Diğer konudada yazdım benim başlığa uğra :KK1::KK1::KK1:

benim saclarıma tutmadı kuaforum 3 ay garanti verdiginden garanti kapsamında tekrar yaptırdım işlemi. şu an saclarım gayet iyi, bir arkadaşımız bana kalın telli inatcı saclara 2 seans yapılması gerektigini soylemişti dogru da soylemiş. ancak eger yaptırmayı düşünenler varsa yaz sıcaklarının bitmesini beklesin bence. tuz bozdugu için saçı terlemek, deniz girmek çabuk bozulmasına sebep veriyor. birde denize girecekseniz bone filan takın yada yağ-serum gibi birşeyler sürün saçiniza. boya ile ilgili sorular sorulmuş. ben dip boya yaptırdım keratinden sonra rengi tuttu , sacımda da herhangi bir bozulma olmadı. komple boyatacaksanız birşey diyemem kuaforunuze bir sorun bence. bir de lütfen şu fırsat sitelerinden alınan şeylere çok güvenmeyin sonucta belli bir para veriyorsunuz gidin biraz daha fazla verin , güvendiğiniz bir yere yaptırın. ayrıca bu sitelerde satılan fırsatlarda şampuan+sac kremini pahalıya satıp zaten işlemin parasını tam cıkartıyorlarmış.

saol canım. :KK59: adını duyduğum için iyidir demiştim ben de :KK59: değiştirmezler de şimdi, yanar o para

Tatlım o sitelerden kampanya kodu aldıktan 7 gün içerisinde iade hakkın var...Aldığın siteyi ara artık marakpon mudur, şehirfırsatı mı neresiyse ve iptal etmek istediğini belirt...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben 10 günce yaptırdım inanılmaz manneum. hem şaçlarım dümdüz hemde yanık olan ucları süper duruyor. internetteki indirimlere güvenmedim kendi kuaforume yaptırdım diğerlerinden biraz daha pahalı ama süper mennum. ankarada olan herkese kendi kuaforumü güvenle onerebi,lirim.
saçımda röfle ve boya olmasına rağmen süper duruyor artık :))

arkadaşlar ben 10 günce yaptırdım inanılmaz manneum. hem şaçlarım dümdüz hemde yanık olan ucları süper duruyor. internetteki indirimlere güvenmedim kendi kuaforume yaptırdım diğerlerinden biraz daha pahalı ama süper mennum. ankarada olan herkese kendi kuaforumü güvenle onerebi,lirim.

nerde yaptırdıntatlım? bende yaptırcam da iyi bi kuaför araştırıyodum :) ne kadara yaptırdın bide? saç boyu da önemli gerçi :)

merhaba bayanlar benim işlemim 2 gün önce bitti gebzede iyi bir kuaförde yaptırdım brezilya fönünü kıvırcık saclarım suan hiç olmadıgı kaar parlak yumusak ve düz,bundan sonra dalin dısında sampuan kullanmamam gerekiyormus ama dalin de gayet gzl yapıyor tararken biraz sorun oluyor ama kokusu yumusaklıgı kkurutunca harika,250tl ye yaptırdım ,ılık su ile yıkamam gerekiyormus vs biliyorsunuz bunları hemen kurutuyorum dümdüz oluyor valla inanılmaz rahatlıkmıs bozuldukca yaptırcm artık tavsiye edilir şidetle:))

Arkadaşlar bu işlem gerçektende kıvırcık saçları tamamen düzleştiriyormu banyodan çıkınca havluyla kurulayıp dümdüz kullanabiliyormusunuz.
Ankarada yaptıran arkadaşlar önerebileceğiniz kuaförü fiyatıyla yazabilirmisiniz ben ümitköydeyim.

henüz yaptırdım çok çok menunum benım kadar saçlarıyla kompleksli ugrasan bır kız yoktur. 17 yasımda olmama ragmen sacıma yaptırdıgım actırmalar boyalar siliceler göz ardı edılemeycek turden yıprattı saclarımı resmen kafamdakının saç olmadıgını hıssedıyordum ancak 1 sene oncesıne kadar brezılya fönünü keşfedene kadar 1 sene boyunca bunun hayalıyla yattım kalktım ki ben düz saç delisi bir insanım ancak parası cok pahalıydı istikrarla biriktirdim ama annem bukdr parayı verdırtmedı en sonunde 1 haft once şehir fırsatları olan bir siteden 70 liraya satın aldım izmirden sırf bunun ıcın ıstanbul bahcelıevlere gıttım yaptırdım 3 gun yıkamamak gerekiyormus hergunde uzrınden duzlestırmek tabı bu 3 gun suresınce inanamadım hıc yıkayınca sankı eskı halım olacak gıbı geldı ve dun aksam yıkadım sacım tamamen düzleşmiş gibi bu kadarını ınanın beklemıyordum hayal bıle edemzdım saçlarım yumusak canlı mükemmel yani uçlarında hafıf dalgalanmalar şekil bozuklukları olmadı desem yalan olur fakat zaten düz saç diyince jilet gıbı olması gerekmez ancak sımdı ogrendım kurutma makınesıyle kurutunca bu dalgalanmalarda olmuyormus ben kendı halıne bırakmıstım bu aksam yıne yıkıcam bu sefer kurutma makınesıyle aldıgım sonucu ıletırım :)))

Resim yok mu bizde görsek :)

mrb arkdaslar altunızade de osman yüksel adlı kuaför ü bılen warmı ınternetten fırsat satın alıcam ama bılgısı olan varsa yazabılırmı acaba :KK34:

henüz yaptırdım çok çok menunum benım kadar saçlarıyla kompleksli ugrasan bır kız yoktur. 17 yasımda olmama ragmen sacıma yaptırdıgım actırmalar boyalar siliceler göz ardı edılemeycek turden yıprattı saclarımı resmen kafamdakının saç olmadıgını hıssedıyordum ancak 1 sene oncesıne kadar brezılya fönünü keşfedene kadar 1 sene boyunca bunun hayalıyla yattım kalktım ki ben düz saç delisi bir insanım ancak parası cok pahalıydı istikrarla biriktirdim ama annem bukdr parayı verdırtmedı en sonunde 1 haft once şehir fırsatları olan bir siteden 70 liraya satın aldım izmirden sırf bunun ıcın ıstanbul bahcelıevlere gıttım yaptırdım 3 gun yıkamamak gerekiyormus hergunde uzrınden duzlestırmek tabı bu 3 gun suresınce inanamadım hıc yıkayınca sankı eskı halım olacak gıbı geldı ve dun aksam yıkadım sacım tamamen düzleşmiş gibi bu kadarını ınanın beklemıyordum hayal bıle edemzdım saçlarım yumusak canlı mükemmel yani uçlarında hafıf dalgalanmalar şekil bozuklukları olmadı desem yalan olur fakat zaten düz saç diyince jilet gıbı olması gerekmez ancak sımdı ogrendım kurutma makınesıyle kurutunca bu dalgalanmalarda olmuyormus ben kendı halıne bırakmıstım bu aksam yıne yıkıcam bu sefer kurutma makınesıyle aldıgım sonucu ıletırım :)))

canım senin saçların kıvırcıkmıydı makinayla kurutmak gerekiyormuş derken fırça kullanmak gerekiyormu acaba izlenimlerini yazarmısın

Son düzenleme:
blgn ankarada nerde ve ne kadara yaptırdın ilk seferde iyi olmazsa tekrarlarız diyorlarmı çünkikıvırcıklara birkaç kez yaptırmak gerekir demiş kılıçbalığı arkadaşımız sonraki denemeden para istenmiyordur herhalde

Sülfatsız ve sodyumsuz şampuan gerek maalesef veeeeee size söylemedikleri bir durum var kızlar, brezilya fönü çekilmiş saçlar ile denize girmek yasak, eğer girerseniz tuzdan dolayı keratin tabakası çözülmeye başlıyor ve etkisi çabuk geçiyor o yüzden bence bu dönemde yaptırıp yaza kadar sefasını sürmek çok mantıklı...

merhaba kızlar. bende brezilya fönünü araştırıyorum yaptırmaya karar verdm fakat nerde yaptıracağımı bilmiyorum istanbuldayım. Ve kılıçbalığı senden bi ricam olucak bütün yorumları okudum bi yerde o keratinin şişesinin resmini koyduğunu söylemişsin ama bulamadım yeni üyeyim de :kk77: acaba tekrar koyup bana yardımcı olabilir misin yada adını da yazsan olur. ayrıca ''formaldehit'' %100 kanser yapıcı etkiye sahipmiş brezilya fönünün özelliği o maddeyi içermekmiş aslında ama olmayanlarda varmış sanırım sennkinde var mıydı? cevap verip yardmcı olursanz çok sevinirim :KK69:

ümraniye nisan kuaförde brezilya fönü yaptıran varmı?nasıl yapıyolar acaba yaptırmayı düşünüyorumda:KK61:

bende ümraniye nisanda yaptırmayı düşünüyorum araşytrma aşamasındayım. fiyat olarak 150 dediler ama fırsat falan 75 e yapıyolarmış açıkcası ucuz olması beni düşündürdü. sen ne yaptın orda mı yaptırdın yoksa vazmıgeçtin

melinta 6 aydan fazla zaman geçmiş fönünün üstünden .ne kadar dayandi?hep aynı duzlukte miydi?tekrar yaptırdın mı vee tavsiye ediyormusun hala.en onemlisi de (korktuğum) saçına dalgali yada baska sekil verebiliyomusun istediğinde !önemli bir gece olur falan yine duz fonlu saçla gitmek isremem, değişiklik isterim:)

arkadaşlar merhaba ben de brezilya fönü yaptırmak istiyorum ama nerde yapıcagım konusunda hiç bir fikrim yok bide saçlarım o kadar çokki sonuç alabilirmiyim bilmiorum kocaelide oturuyorum burda mas kuaför var orda 150 liraya suatta da 500 ile 700 arası dedi suat bana çok geldi ama mas uygun gibi acana orda yaptıran var mı yada izmitte başka kuaförlerde yaptıran var mı acana

Canım ben 2 kez yaptırdım ikisinde de gerçekten memnun kaldım kış başı ve kış ortasıydı.İkisi de yaklaşık 4 ay sürdü işime rahat rahat gittim bakımlı saçlarla.Aktardan da sülfatsız şampuan ve krem aldım markası da sentor tanesi 13 Tl krem de aynı. yaza girince denize çok girdiğim için etkisi geçti tabi eylül ayında yeniden yaptıracağım.İstanbul kampanyaları olan siteden alıyorum en fazla 70 TL ödedim 4 aylık rahatlığa değdi tabiki

blgn ankarada nerde ve ne kadara yaptırdın ilk seferde iyi olmazsa tekrarlarız diyorlarmı çünkikıvırcıklara birkaç kez yaptırmak gerekir demiş kılıçbalığı arkadaşımız sonraki denemeden para istenmiyordur herhalde

Eğer size saçınız kıvırcık olduğu halde dümdüz etme vaadi veriyorsa ve bunu yerine getiremiyorsa pek tabii yaptığı kötü pazarlama taktiğini ücretsiz uygulama ile bertaraf etmek zorunda...Ancak ilk uygulamada net sonuç alınamayacağını belirten bir kuaförde uygulama yaptırırsanız bu insan dürüsttür, sizi uyarmıştır ve elbette ki böyle bir talebiniz olamaz... Aradaki fark bu kızlar...Eğer kuaför işi bilmiyorsa, "tek uygulamada dümdüz" reklamı ile sizi kandırsıysa ve o saç doğal olarak dümdüz olmadıysa sizi yanlış yönlendirdiği için bunun bedelini ödemeli... Hakkınızı aramaktan çekinmeyin, bu forumda kaç kişiye uygulama tekrarı yapıldı...Hiç bir şey yapamıyorsanız kötü reklam yapacağınızı belirtin ve hakkınızı alın...

X