bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

merhabalar.orkid sayfasına bi göz atın hayatı yumuşatmaya dair fikrini yazıyosun.ödüllüymüş:KK52:

nivea dan numune talebinde bulunmuştum ben..işte gelen yanıt :

NIVEA olarak amacımız kişisel bakım ve kozmetik ürünleri sektöründe sunduğumuz kaliteli ve güvenilir ürünlerle siz değerli tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun için firma ve ürünlerimize ilişkin her türlü uyarı, istek ve önerinizi büyük bir hassasiyet ve ciddiyet ile değerlendirmekteyiz.

NIVEA markalı numune boy ürünlerin dağıtımını satış noktası ve internet aktiviteleri ile mobil kampanyalar aracılığıyla gerçekleştirmekte olup, deneme amaçlı ürün gönderimi yapmamaktayız. Söz konusu aktivite ve kampanyalardan haberdar olmak için GÜZELLİK DÜNYASI - NIVEA ile ANASAYFA - NIVEA FOR MEN internet sitelerini takip edebilir, E-Bülten’lerimize üye olabilirsiniz.

seymacım ya ceyda düvencinin kampanyasından :KK53: Boya kazanmıştım hala yolluyacaklar :KK43: 40 kere mail attım :84: Gladeden aradılar ürününüz teslim edildimi diye yok dedim :KK50: Kapattılar acaba kargocularmı :KK47: Yedi benim numunelerimi sence ne yapayım =( bu anewde anlamadım numune kartı ne oluyor acaba ? :44:

cnm bilemiyorum bazen uyuzluk yapıp yollamıyorlar napabilirsin kiii.....

bu arada bana denedim biliyorumdan mail geldi ay sonunda
salep göndericeklermiş
çokda severim ya :KK19::KK20:

Düşüncelerini bizimle
paylaşan her 50. şanslı Playskool Annesine, Playskool’dan
Minik Hayvancıklar
4'lü Paket hediye!

(*)Çoklu katılımlarda ilk katılım geçerli olacaktır.
(*)Ankete katılan ilk 5000 (tekli katılım) kişi ödüller
için değerlendirmeye alınacaktır.
(*)Kazananlara gönderilecek olan ürün, resimdeki
çeşitten farklı olabilir.

önce üye olun arkadaşlar siteye
ardından msnye üyelik aktive maili gelicektir onaylayın ve katılın
bebekler için 4 lü oyuncak

Playskool-Bebeimin en iyi arkada!

kızlar bana bugün avondan katalog gelmiş ama evde yoktuk zarfı bırakmışlar.birde kağıt bırakmışlar.size sorum: o kağıttaki kargo adresine gidip ürün almam gerekiyor değilmi? yani gönderdikleri sadece zartf değilmi? siz bilirsiniz arkadaşlar yazın lütfen?:KK61:

lütfen cevap verirmisiniizz? avın için kargo adresine gitmem gerekiyormu zarf bırakmışlar evde yoktum.başka ürün varmı acaba?:21:

ben daha önce den üyeydim o siteye anketi de doldurdum şansım yoktur pekte inanmam öle hediye dağıtımlarına ama deneyelim dedik hadi bakalım

kızlar bana bugün avondan katalog gelmiş ama evde yoktuk zarfı bırakmışlar.birde kağıt bırakmışlar.size sorum: o kağıttaki kargo adresine gidip ürün almam gerekiyor değilmi? yani gönderdikleri sadece zartf değilmi? siz bilirsiniz arkadaşlar yazın lütfen?:KK61:

canım avondan anew numunesi istediysen o gelmiştir bende evde yokken gelmişti ama zarfı bırakmışlardı.içinden bi katalog bide gece ve gündüz kremlerinin numunesi çıkmıştı 2 tane..gitmene gerek yok yani.
ama avondan rimel kazandıysan onu bilemem

X