bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

ben de nereye taşındık diye arayıp duruyordum sonunda buldum...yeni topiğimiz hayırlı ve boolllllllllll numuneli olsun :)

yeni sayfamız hayırlı olsunnnnn :21:
yeni yeni numune var mı bu ara kızlarr? bana şu bioblas için ne yapmam gerektiğini tam olarak anlatabilir misiniz??

merhaba kızlar acnecinamide numune gönderiyor bilginiz olsun. sitesinin iletişim kısmındaki formu doldurmanız yeterli :KK66: sivilce sorununuz varsa isteyin çünkü sadece sivilceler için "Acnecinamide Jel Krem" gönderiyor. ben isteyeli 1-2 ay oldu baya göndermişlerdi. kargo ücreti almadılar. haberiniz olsun :KK66::KK75:

çok teşekkür ederim canım yaaa benim de bu ara yüzümde sivilceler pörtlemeye başladı hayatımda ilk kez böyle oluyo çıldıracağımmm, hemen giriyorum sitesinee çok makbule geçti valla bu :21::21::21::KK16:

topik hayırlı olsun çok güzel olmuş tüm katılımcıların ellerine sağlık takibinizdeyim:126::128::122::118:

Yeni konu bol numuneli olsun arkadaşlar...

İyi olmuş ayrı bir başlık altında toplamanız...

ve uzun süredir gelmeyen numunelerden bugün ... ne zaman nerden ne şekilde kazandığımı bilmediğim rozilerim geldi... kullanmam ama numune olarak gelince bi hoş oluyor insan:KK70:

yeni sayfamız hayırlı olsunnnnn :21:
yeni yeni numune var mı bu ara kızlarr? bana şu bioblas için ne yapmam gerektiğini tam olarak anlatabilir misiniz??

canım ben bioblasın iletişim kutusuna yazdım hemen mail attılar bilgilerimi istediler gelcek galiba bekliyorum bakalım.sende yaz.

“Daha çok okumak lazım cancağızlarım” demiştik. Yeni kitaplara ücretsiz sahip olabileceğiniz, katılımı kolay kampanyaları anlatmaya devam ediyorum.

Can Yayınları’nın “Siz Bilirsiniz” aylık ödüllü kampanyasına benzer bir kampanyayı Altın Kitaplar da düzenliyor. Üstelik katılması sadece 5 dakika sürüyor.
Nasıl Katılınır?

Öncelikle Altın Kitaplar sitesine üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra, her ayın başında yayınlanan ödüllü soruya cevap vererek çekilişe katılıyorsunuz. Basit değil mi?
Ödüller

Her ay 30 kişiye çekilişle kitap hediye ediliyor.
Sonuçlar

Sonuçlar Altın Kitaplar – Ayın Soru sayfasında takip eden ayın 10.günü gibi açıklanıyor.

Soruyu inceleyip cevabı biliyorsam haberdar ederim... Biraz da kitap kazanalım değil mi ama_? :KK34:

X