AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

saol cnm ben sizleri çok seviyorum ondan size de öyle geliyo:)

cnm şanslarını iyi değerlendir sonra pişman oluyo insan.

:)))

seneye kadar calısmayı dusunmedıgım bır donemde evde yapıcak sey bulamazken oyle bır zamanda basladıkı bu eylence oldu bana ya ıyı oldu esıme dıyorum elıme canta alıp kapı kapı kuafor bujıterı felan gezermısım dıye korkarım senden yaparsın dıyor

canım burda satış yapmak yasak sadece paylaşımda bulunuyoruz ürünlerle ilgili yorumlar sıkıntılar ve sorular bulunuyor bu topikte.

cnm gözünaydın benm kargo da yolda az sonra gelir elime heralde yorumlarımı o zaman yazıciiimmm

8li far paletlerinin smokey si var bende cidden güzel ama onyx bordo gibi deil sanki daha çok kahverengi müşterim istemişti iade edicem mecburen.
clear skini ne için kullandın cnm merak ettim iyi geldi demişsin ya:)
ella longline kolye bana uzun geldi azra kaa uzun değilim malum:) ama ben de arkasına bi düğmük atıp işi çözdüm kaçıramam o kolyeyi ancak içine koyacağımız resim hangi boyuta olcak cnm ya ben içine oğluşumun fotosunu koymak istiyorummmm
güneş ürünleri hakkında bi fikrim yok
inş çatal bıçak setini alabilirsin cnm benm belli olmaz sanırım o kadar olmayacak
saç boyası iyi fikirmiş yalnız:) inş avon burda da düşünür ama diğer ülkelerde çamaşır da satıyorlar bizde yok boya da bilmem gelir mi inş gelir

Kolye bana çok uzun gelmedi iyi durdu.:)

Clearskin'in maskesini siyah noktalar için kullandım.
Cildim kuru ama sadece burun bölgemde siyah noktalar oluyor.
Avon'un daha önce kullandığım bir peelingi vardı ama kaldırıldı bende buradan Okyanus arkadaşımızın tavsiyesiyle Clearskin'in maskesini aldım.
Sadece burnumun üzerine sürdüm 15 dakika bekledim ve sonra yıkadım sonuç çok iyiydi siyah noktalar yok olmuştu.:)
Eğer benim gibi bir sorunun varsa bu ürünü kullanmanı tavsiye ederim.:)

eğer yüz için güneş kremi istiyorsan kesinlikle garnıer spf 50 al derim tam koruma inan yüzün hiç yanmıyor avonun 30 faktorlük olanını denedim hiç işe yaramadı 50 faktorlük olanını bilmiyorum iyimidir acep!

30 faktörlük bendede bi işe yaramıyor çünkü hem çok beyazım hemde güneşe çıktığım an kızarıyorum 30 faktörlük kremle bile kızarıyorum.:KK31:
Ya Anew'in 50 faktörlüğünü alacağım yada başka bir markanın :KK31:

:)))

seneye kadar calısmayı dusunmedıgım bır donemde evde yapıcak sey bulamazken oyle bır zamanda basladıkı bu eylence oldu bana ya ıyı oldu esıme dıyorum elıme canta alıp kapı kapı kuafor bujıterı felan gezermısım dıye korkarım senden yaparsın dıyor

hee ben de doğumdan sonra çok sıkıldım gezsen gezilmiyo izindeydim filan en azından kendime alırım demiştim öyle öyle başladım ama tam bi tutkuya dönüştü:)

Bir de k4 panaromada Anew'in güneşten korumak için göz çevresi kremi ve dudak kremi var aynı tüpte o da güzele benziyor almayı düşüneniniz var mı??

Avon'un daha önce kullandığım bir peelingi vardı ama kaldırıldı bende buradan Okyanus arkadaşımızın tavsiyesiyle Clearskin'in maskesini aldım.
Sadece burnumun üzerine sürdüm 15 dakika bekledim ve sonra yıkadım sonuç çok iyiydi siyah noktalar yok olmuştu.:)
30 faktörlük bendede bi işe yaramıyor çünkü hem çok beyazım hemde güneşe çıktığım an kızarıyorum 30 faktörlük kremle bile kızarıyorum.:KK31:
cnm benim boyum kısa o zaman hehe:)))
siyah nokta bende de var alayım o zaman önümüzdeki ay. saol cnm
güneş kremi hep ihtiyaç ay ne alıcazzzzz

şekercik sağol cnm cevabın için yani sende olmasan sorularım hep yanıtsız kalıyo.bir arkadaşım felicia yüzük istedi kendisi minyondur acaba yüzüğün en küçük boyunu mu istesem kızlar yüzük ölçüleri hakkında bilgisi olan varmı acaba..

cnm ben geçen sene güneş ürünlerinden avon sun+ serisi vardı onun 50 faktörlük olanını vermiştim beyaz tenli bir müşterime çok memnun kalmıştı, ama şimdi o serinin yerine mi çıkarttılar bu anewi bilemiyorum.

şekercik sağol cnm cevabın için yani sende olmasan sorularım hep yanıtsız kalıyo.bir arkadaşım felicia yüzük istedi kendisi minyondur acaba yüzüğün en küçük boyunu mu istesem kızlar yüzük ölçüleri hakkında bilgisi olan varmı acaba..

daha avondan hıc yuzuk almadım cesaret edemedım mınnacık benımde ellerım

sekercık konusunda katılıyorummm :))))

cnm katalogta yüzüklerin altında daire şekilleri var ya parmağındaki yüzüğü çıkarıp oraya denk getir dairenin çizgileri yüzüğün içinde kalacak o numara neyse onu sipariş edersin ben yüzük ölçer almıştım kullanmadım henüz ama dursun bi kenarda dedim sen de alabilirsin eğer takı çok satıyorsan tabii

cnm nolcak burda herkes bildiğini söylüyo biz bi aileyiz burda yardımcı olcaz tabii diğer arkadaşlar ya görmedi sorunu ya da bilmiyorlardır da cevaplamamışlardır

daha avondan hıc yuzuk almadım cesaret edemedım mınnacık benımde ellerım

sekercık konusunda katılıyorummm :))))

ben de bu son aylara kadar takı almaya çekiniyodum ama iade edebiliriz kolaylık sağlanıyor die alıyorum artık, bir sürü güzel takım oldu avondan. yüzükler için de dediğim şekilde dairelere parmağınızdaki yüzüğü koyun hangi numara sizin yüzük ölçünüz anlamış olursunuz çok şık yüzükler var avonda. :)
saolun canlarım :KK54:

kızlar bi sorum olcak gerçi hiçbirini cevaplamıyosunuz ama yinede sorayım:KK1:
Panaromadan hediye almak için bu ay en az kaç liralık alışveriş yapmalıyız?
Benim şu an 210 lirada ona göre ayarlıcam
öptüm hepiciğinizi:KK54:

kızlar bi sorum olcak gerçi hiçbirini cevaplamıyosunuz ama yinede sorayım:KK1:
Panaromadan hediye almak için bu ay en az kaç liralık alışveriş yapmalıyız?
Benim şu an 210 lirada ona göre ayarlıcam
öptüm hepiciğinizi:KK54:

cnm avonun sitesinden giriş yap ana sayfada altta tö ve temsilci programalrı var oraya tıkla bi cnm çıkıo

Son düzenleme:
kızlar burda çok faydalı bilgiler paylaşılıyor gerçekten bir çok ürün hakkında bilgiyi buradan,sizlerin sayesinde öğrendim ancak bir topik açılsa ,avon ürünlerini sadece resimli tanıtan...
mesela herkes kargosu geldiğinde ve verdiği siparişler eline geçtiğinde takı,çanta,ruj,allık... her türlü ürünün resimlerini ekleyip yorumlarda bulunsa..Bu sayede almak isteyenler birebir tanımış ve daha iyi karar vermiş olur..Ben açıkçası birşey almak istediğim zaman önce görsellerde arıyorum (özellikle takılarda ve rujlarda) çünkü katalogta duruşuyla birebir duruşu farklı oluyor..
Adminler ya da editörler bilir böyle birşeyi yapamazmıyız acaba..
Bence ürünler hakkında resim eklemek çok faydalı olur..:98:

bi müşterim de siyah noktaları için ürün iştemişti ben de nisanda indirimde olan clearskin proffessinal gri maskeyi önermiştim acaba mavi seri dahamı iyiki kafam karıştı şimdi:97: bu arada pırıltılı göz kalemleri güzelmiş alan bi daha alıyo:)

Son düzenleme:
kızlar burda çok faydalı bilgiler paylaşılıyor gerçekten bir çok ürün hakkında bilgiyi buradan,sizlerin sayesinde öğrendim ancak bir topik açılsa ,avon ürünlerini sadece resimli tanıtan...
mesela herkes kargosu geldiğinde ve verdiği siparişler eline geçtiğinde takı,çanta,ruj,allık... her türlü ürünün resimlerini ekleyip yorumlarda bulunsa..Bu sayede almak isteyenler birebir tanımış ve daha iyi karar vermiş olur..Ben açıkçası birşey almak istediğim zaman önce görsellerde arıyorum (özellikle takılarda ve rujlarda) çünkü katalogta duruşuyla birebir duruşu farklı oluyor..
Adminler ya da editörler bilir böyle birşeyi yapamazmıyız acaba..
Bence ürünler hakkında resim eklemek çok faydalı olur..:98:

canım ben düşündüm bu konuyu ama biraz reklama falan giriyor adminlerimle tekrar görüşeyim açarım okey kızlar

kızlar siparişlerim geldi artık bu son diyorum:)))

ORIENTAL HEART kolye ben çok beğendim çok şık ayarlanabiliyor tavsiye ederim...
KAEYA Bilezik benim bileğime büyük gelmedi şık bi bilezik tarzı farklı.
PSPA EYE SMOOTHER müşterim istemişti çok memnunmuş sürekli kullanıyomuş
PSPA S&RC SMO.FACE MASK ben aldım denicem daha denemedim
SUP.CURLAC.MASC.BLACK uygundu fiyatı alayım dedim elbet biri ister istemesse ben kullanırım nolcak ki
SSS S&S.HAIR MIN.LOTION burda yorumlar doğrultusunda aldım bakalım denicez ama kullanımı nasıl emin değilim normal banyodan sonra sürülüyor tüy çıkan bölgelere dimi
SSS SOFT&SMO.SHAVE GEL her yere kullanılabiliyor mu emin deilim
FOOTW CHER.ICE M.LOTION fırsatlardan aldım ayaklarım pürüzsüz olsun istiyorum
NAT.CHAM&POPPY PAKETI bu ne bilmiyorum ki
CT E/S DUO STORM fırsatlardan aldım çok uygundu hiç olmadı müşterilerimden birine hediye ederim dedim
NAT.CHAM.&POPPY F.CREAM NAT.CHAM.&POPPY F.MASK sanırım bunlar papatyalı olan yeni kremler müşterime aldım paket halindekilerden
A GLIM.E/L.SATURN GREY geçenki kırık gelmişti bu sefer sorun yok iademi de bugün yaptım zaten
A.GLIM.E/L EMERALD GLOW daha sürmedim ama yeşil hoş durur diye düşünüyorum

X