Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: öyle bir geçer zaman ki'deki inci hocanın saç rengi nedir???:)

1. Konu Sahibi : yolcu87 #11
    Giriş tarihi
    Jun 2009
    Bu renkler, kolay kolay evde tutmaz canım :) Açık ton saç rengin varsa, açık kumral,sarı platin vs gibi, tarçın bakır ya da bakır kumral bu rengi elde etmeni sağlar. Ama koyu ise bu rengi elde etmek zor , boya üstüne.

2. Konu Sahibi : yolcu87 #12
    Alıntı makyaj_delisi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba arkadaşlar ben saçımı açık bal sarısı ile bakırı karıştırarak boyattım , herkez beni meyraya ve öyle bir geçer zaman daki müzik öğretmeniner benzetti arkadaslarım nonolita diyolar bana inci öğretmenin söylediği sarkıyı taktılar bana 1 ayı geçti bakırlığı anca gitmeye başladı :D yardım etmek istedim o renk istersen açık bal sarısı ile bakırı karıştırıp boyat sonuç : inci hoca gibisin
    çok teşekkürlerrr :))

3. Konu Sahibi : yolcu87 #13
    Giriş tarihi
    Jun 2011
    bal sarısı hangi markada var ki,

4. Konu Sahibi : yolcu87 #14
    tarçın bakır ve sarı karışımı

5. Konu Sahibi : yolcu87 #15
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    koleston perfect
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  koleston p. 8.34 açık altın bakır.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  21.6 KB (Kilobyte)
    igora royal

Resmin ismi:  igora 8-77 açık kumral yoğun bakır.jpg
Büyüklüğü:  19.0 KB (Kilobyte)
    keramine h 7.44

Resmin ismi:  keramine H 7-44 altın bakır.jpg
Büyüklüğü:  17.9 KB (Kilobyte)
    nevacolor 8.44 tarçın bakır

Resmin ismi:  nevacolor natural 8.44 tarçın bakır.png
Büyüklüğü:  52.6 KB (Kilobyte)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi nevacolor natural colors 8.7 açık karamel.jpg  

6. Konu Sahibi : yolcu87 #16
    kuaför olan yokmu ya aramızdaaa

7. Konu Sahibi : yolcu87 #17

saç rengi

benim saç rengim karamel tonlarında ve ben inci hocanın saç renginden olmasını istiyorum.oksijenli su sürsem başarı elde edebilir miyim?bu arada oksijenli su saça sürüldüğünde hep saç boyatılmadığı sürece o renkte mi kalıyor süresi nedir?acil cevap lütfen.

8. Konu Sahibi : yolcu87 #18

saç rengi

oksijenli su ile bu rengi elde edebilirmiyim lütfen ?oksijenli su saçı hangi renge bürüyor ayrıca oksijenli suyun süresi ne kadar?acil lütfen

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12