Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben de cem hocaya ameliyat oldum. benim çok daha fazla zaman geçti, artık şekli tamamen oturdu burnumun. ilk zamanlar ödemler şişlik yaptığından burun ucu çok kalkık gibi görünüyor, ödem gittikten sonra normal yerine iniyor. bence türkiyede bu işi ondan iyi yapan biri daha yok. ben kendi adıma çok memnunum. bir çok arkadaşım piyasada çok bilinen meşhur doktorlara gidip defalarca ameliyat olup yine de güzel sonuç alamadılar. ben ve benden sonra cem hocayı seçen arkadaşlarım yakınlarım hepimiz çok mutluyuz. bence sarı civciv moralini bozma çünkü benimki gibi önceden rezil edilmiş bir burnu bile böyle harika bir şekilde düzelttiyse benim bu doktordan hiç şüphem olmaz. zaten hastasına son derece sahip çıkan ve arkasında duran br kişidir, ben senin yerinde olsam aklımda ne varsa cem hocaya söylerim, mutlaka hepsi silinecektir. tanıyanlar bilir ne demek istediğimi..

maya3, çok çokkk çokk teşekkür ederim sana.. içim rahatladı biraz.. aynen benimki de önceden rezil edilmiş bir burundu.. gerçekten çok farketti şimdi ama sanki yüzüme olmadı, küçük geldi bu burun. çok kısa ve kalkık :KK43: umarım düzelir.. keşke ilk ameliyatımda cem beye rastlasaydım..

Lazere gittiğimde bu doktorun ismi gözüme çaptı,Yalova'da,Uzmanlar güzellik salonunda gördüm ismini.Aynı kişiden mi bahsediyoruz.Çok merak ettim?Ücret aralığı ne kadar??

mrb. arkadaşlar ben burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.bu konuda en iyi cerrahları çok arşatırdım.yalnızca internetteki yorumlardan fikirler edindim.çevremde bu ameliyatı yaptıran da yok maalesef.cem payaslıya ameliyat olan arkadaşlar varsa bana yorumlarını yazarlarsa çok sevineceğim.teşekkürler.

arkadaşlar cem beye burunlarını yaptıranlar beni ekleyebilir mi acaba lütfen??
çok merak ediyorum sonucunu

daisyxx, sen cem beyle gorustun mu? bana cok fazla fotograf gostermisti, hepsi de cok basariliydi. benim bi revizyona daha ihtiyacim var malesef :KK43:
benim sana tavsiyem cem beyle en az iki gorusme yap, aklindaki tum herseyi soyle. zaten icin rahatlar, ikna olursun. cok iyi bi insandir cem hoca. yaptigi isin arkasinda duruyor. benim ameliyatimda isler biraz ters gitti. ama burda ayseozz, maya3 falan vardi. ozellikle maya'nin cok fazla tanidigi cem beye burun ameliyati olmus yazdigina gore! onlara ulasabilirsen fotograf konusunda yardimci olurlar sanirim.

daisyxx, sen cem beyle gorustun mu? bana cok fazla fotograf gostermisti, hepsi de cok basariliydi. benim bi revizyona daha ihtiyacim var malesef :KK43:
benim sana tavsiyem cem beyle en az iki gorusme yap, aklindaki tum herseyi soyle. zaten icin rahatlar, ikna olursun. cok iyi bi insandir cem hoca. yaptigi isin arkasinda duruyor. benim ameliyatimda isler biraz ters gitti. ama burda ayseozz, maya3 falan vardi. ozellikle maya'nin cok fazla tanidigi cem beye burun ameliyati olmus yazdigina gore! onlara ulasabilirsen fotograf konusunda yardimci olurlar sanirim.

cnm ben 1 ay sonra falan görüşmeye gitmeyi planlıyorum.doktor konusunda çok kararsız kaldım.defalarca ameleyat olmak istemiyorum ve sonuçtan istediğim memnuniyeti almak istiyorum.bu bahsettiğin arkadaşların yazılarını okudum.çok memnun kaldıklarını söylüyorlar.senin işler neden ters gitti cnm ya burnunda problemmi var hala çok üzüldüm:KK43:

kızlar rica etsek cem beye ne zaman ne kadara ameliyat olduğunuzu ve memnun olup olmadığınızı bir kaç resminizi de koysanız çok güzel olur :))

cem beye ameliyat olan arkadaşlar doktordan memnun kaldınızmı?lütfen görüşlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız.çok kararsız kaldım.Güzel yorumlar var fakat az sayıda yorum yapılmış.tam karar vermekte sıkıntı yaşıyorum.Lütfennnnnn cevappppppppppp verinnnnnnnnnnnn.

X