Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

Ben Voit Legend kullanıyorum. 1290 TL' ye aldım 12 taksitle. Otomatik eğim seçeneği var, kendi adım seslerini duyuyosun cihazın sesi çok değil. Ben 170 boyundayım aslında tutunmamak lazım; ama tutunmak istiyorsanda, eğilmene gerek yok, kollar çok aşağıda değil. Valla kilo vermek için sana önerebileceğim daha pratik bişey yok, o yüzden cihaz önerdim. Dışarıda yürürüş için zaman ve imaknın varsa, koşu bandı alman gereksiz olur. En kısa zamanda istediklerinin olması dileğiyle..:80:

Teşekkür ederim.. Yürüyüş için zamanım var ama işte yürüyüş parkuru yok buralarda sürekli sokak başı karşıya geç cadde sonu karşıya derken hızım kesiliyor. Haklısın yürümek zayıflamanın en pratik yolu gerçekden. O bahsettiğin modeli görmedim, ben tutunmadan kullanabileceğimi sanmıyorum denge problemim var benim düşer kalırım diye düşünüyorum ama belki koşu bandına alışınca durum farklı olabilir. Şimdilik evde 2 gündür plates topu yardımı ile vede birkaç kalça göbek hareketleri yapmaya çalışıyorum karın kasların bayağı acıyor demekki işe yaradıda devam edebilirsem ne ala... Güzel dileklerin için teşekkürler umarım hepimiz tüm sitek ve dileklerimize ulaşırız.

Anneciğimi sonunda ikna ettim. Carrefourdan alıcaz. Fakat uygun olması gerektiği için dunlop ve dynamic markalarına baktık. Hangisini tavsiye edersiniz?

iakşamalr arkadaşalrr bende buğün sabah 8 de kalktımm dışarda yürüdümm vee 1 sate egzersiz yaptımm baya yorulldumm evdede sütlü nesfit yedimm

havaa şartlarıı na bagl yürüme bandımda yürümem benim ama en fazla badtaa 35 dak kalıyorum bunalıyorum yoksa:KK31:

selam arkadaslar bende kosu bandi kullanmayabaslayanlardanimdun itibariylebu sefer kilolarimi baya kafaya taktim,aslinde fitnes salonuna yazildim ama canim hep SIKIL dindan kalabalik oldundan gitek icimden gelmedi icin bende evde kosmaya karar verdim.ben 2008yilinda sadece kosarak ama disarda hergun 5saat kadar kosmayi ararliyordum bir ay icerisinde 6kilo ermistim ama beni görenler sanki 10kilo ermis gibi duruyordum,ok diet yaptim ama ise yaramadi benim metobolizma anladim kadariyla kosu seviyor :-),diycem oki ben buranin yeni uyesiyim ve sizin yazdiklarinizigördum kendime motive cikarttim.ama benim kosu bantim elektiriksiz, ve ben direk 6hizla basladim,saglikli zayiflamalar

Evvettt benim de koşu bandım geldi. Ve artık her gün yürücem. Kilo 79,3. Bakalım umarım hayırlı olur. Ben de gelişmeleri yazarım buraya. Herkese başarılar.. :82:

Evvettt benim de koşu bandım geldi. Ve artık her gün yürücem. Kilo
79,3. Bakalım umarım hayırlı olur. Ben de gelişmeleri yazarım buraya. Herkese başarılar.. :82:

nerden ne kadara ve nasıl karar vererek hangi özellikleri üstünde durarak aldığını öğrenebilirimyim arkadaşım kolay idmanlar ola :KK34:

bendee sabah erken satlerde dışarda yürüdümm ve egzersiz yaptımm hava bozdu burda yagmur yagınca koşu bandımda devamm etimm 5,5 35 dak yürüdümmm,,sonrada pazara gitim

nerden ne kadara ve nasıl karar vererek hangi özellikleri üstünde durarak aldığını öğrenebilirimyim arkadaşım kolay idmanlar ola :KK34:

Ben hiç anlamıyorum inanın. Annem aldı. Markası DUNLOP. Ama ben sevdim yani.

Bu arada arkadaşlar henüz acemi olduğum için bilmiyorum. 4.6 ile 40 dakika sabah, aynı hızda akşam 20 dk. yürüyorum. Sizin farklı bir tavsiyeniz varsa söyler misiniz? :KK61:

diaspora benim sana tavsiyem yapa biliyorsan birde sauna esofman al.yada karnina kosarken strencfilm sar dogrumu yazdim bilmiyorum hani kahaliliklari sarip koruyorsun ya buzdolabinda onu sar birde sarmadan önce krem sür yada bebek yagi daha cok teratiyorsun.ben evde eskiden strencfilm sariyordum inan kosuya ciktimda cok ise yariyordu.ama simdi kosu bandi aldim yanindada saunaesofman baya ter atiyorum 20dk,da her yerimden terfiskiriyor,ben ka gundur yavas yuruyorum biraz rahatsizim kosmam hizli yasak,ama bu sekilde ok ter atiyorum,3gundur 115cal,atmisim,iyilestimde biliyorum bir ayda biraz daha iyi sonuc alcam.saglikli zayiflamalar.ayrica arkadaslar benim silere bir sorum var,ben yeniyim ve surekli giris yaptimda buraya mutlaka sayfayi zor buluyorum yada sayfayi buldumda hep1,ci sayfadan basliyor,bunun baska sayfaya giris sekli varsa sevinirim söylerseniz:KK9:

diaspora benim sana tavsiyem yapa biliyorsan birde sauna esofman al.yada karnina kosarken strencfilm sar dogrumu yazdim bilmiyorum hani kahaliliklari sarip koruyorsun ya buzdolabinda onu sar birde sarmadan önce krem sür yada bebek yagi daha cok teratiyorsun.ben evde eskiden strencfilm sariyordum inan kosuya ciktimda cok ise yariyordu.ama simdi kosu bandi aldim yanindada saunaesofman baya ter atiyorum 20dk,da her yerimden terfiskiriyor,ben ka gundur yavas yuruyorum biraz rahatsizim kosmam hizli yasak,ama bu sekilde ok ter atiyorum,3gundur 115cal,atmisim,iyilestimde biliyorum bir ayda biraz daha iyi sonuc alcam.saglikli zayiflamalar.ayrica arkadaslar benim silere bir sorum var,ben yeniyim ve surekli giris yaptimda buraya mutlaka sayfayi zor buluyorum yada sayfayi buldumda hep1,ci sayfadan basliyor,bunun baska sayfaya giris sekli varsa sevinirim söylerseniz:KK9:

Sauna eşofmanı hediye olarak gelmişti ama hiç giymeyi düşünmedim, denerim. Bir de şu ikincisi - ben de ismini bilmiyorum - sanırım kemer halinde ve korseye benzer şeyden bahsediyorsunuz o da var. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ayrıca ben de bu sayfayı bulmakta zorlanıyorum. Biri bize yardım etsin :KK9:

kızlar egzersizler sayfasını sık kullanılanlarınıza (veya yer imlerinize) kaydedin. o sayfayı direk açabilirsiniz böylece. açınca da koşu bandı ile zayıflayan var mı başlığının yan tarafında mavi yuvarlak içinde alt alt iki tane ters üçgen (ok) var. üzerine gelince birinci okunmamış mesaja git gibi bişey yazar. ona tıklarsanız okumadığınız mesajlar çıkar karşınıza:)

Sauna eşofmanı hediye olarak gelmişti ama hiç giymeyi düşünmedim, denerim. Bir de şu ikincisi - ben de ismini bilmiyorum - sanırım kemer halinde ve korseye benzer şeyden bahsediyorsunuz o da var. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ayrıca ben de bu sayfayı bulmakta zorlanıyorum. Biri bize yardım etsin :KK9:
hani demek istedim folie hani su yemekleri sarip dolap a koydumuz sefaf ince oluyor,esofmanida bene dene.ben ekstra almistim,hediye gelmedi bana,

kızlar egzersizler sayfasını sık kullanılanlarınıza (veya yer imlerinize) kaydedin. o sayfayı direk açabilirsiniz böylece. açınca da koşu bandı ile zayıflayan var mı başlığının yan tarafında mavi yuvarlak içinde alt alt iki tane ters üçgen (ok) var. üzerine gelince birinci okunmamış mesaja git gibi bişey yazar. ona tıklarsanız okumadığınız mesajlar çıkar karşınıza:)

ama ben basaramadim deniyorum olmuyor yada ben yapamiyorum yarin denerim gene,tskler

ama ben basaramadim deniyorum olmuyor yada ben yapamiyorum yarin denerim gene,tskler

canım o zaman şöyle yapalım. eğer internet explorer kullanıyorsan dosya, düzen vs olan en üstteki satırda sık kullanılanlar olmalı. bu konunun ilk sayfasını açıp sık kullanılanlara tıkla. orada sık kullanılanlara ekle vardır. sayfayı ekle. sonra açmak istediğinde yine sık kullanılanlara tıklayıp bu sayfayı seçersin. böylece ilk sayfa açılır. ilk sayfadan da üstlerde birinci okunmamış mesajı göster diye bi yazı vardır. ona tıklarsan okunmamış msajları görürsün. yalnız yeni mesaj yoksa o yazı görünmez. eğer mozilla firefox kullanıyosan sık kullanılanlar yerine yer imleri yazar. ya karışık anlattım biliyorum ama uzaktan bu kadar oluyo. tekrar dene, takıldığın yeri sor canım. eskiden konulara abone olabiliyoduk senin için baktım ama bulamadım. sanırım artık abone olunmuyo. ben de hep sık kullanılanlardan açıyorum:)

canım o zaman şöyle yapalım. eğer internet explorer kullanıyorsan dosya, düzen vs olan en üstteki satırda sık kullanılanlar olmalı. bu konunun ilk sayfasını açıp sık kullanılanlara tıkla. orada sık kullanılanlara ekle vardır. sayfayı ekle. sonra açmak istediğinde yine sık kullanılanlara tıklayıp bu sayfayı seçersin. böylece ilk sayfa açılır. ilk sayfadan da üstlerde birinci okunmamış mesajı göster diye bi yazı vardır. ona tıklarsan okunmamış msajları görürsün. yalnız yeni mesaj yoksa o yazı görünmez. eğer mozilla firefox kullanıyosan sık kullanılanlar yerine yer imleri yazar. ya karışık anlattım biliyorum ama uzaktan bu kadar oluyo. tekrar dene, takıldığın yeri sor canım. eskiden konulara abone olabiliyoduk senin için baktım ama bulamadım. sanırım artık abone olunmuyo. ben de hep sık kullanılanlardan açıyorum:)

sonunda oldu meger dün kayt etmisimde ben bulamamisim yapamadimi sandimyapmisim ama simdi fark ettim:86: ayria bugun hic kosamadim ok bunaltiici bir gundu zaman gecmedi ama yarin bugunu telafi edeecem:KK66:haydi kizlar kosalimmmmmmm

sonunda oldu meger dün kayt etmisimde ben bulamamisim yapamadimi sandimyapmisim ama simdi fark ettim:86: ayria bugun hic kosamadim ok bunaltiici bir gundu zaman gecmedi ama yarin bugunu telafi edeecem:KK66:haydi kizlar kosalimmmmmmm

Kızlarr bugun böyle oldu bugün şöyle oldu dersek daha sonra hep erteleriz. Bence bahane bulmadan koşalım koşalım ki yaza simitlerimizle, göbeğimzle girmeyelim. Dolabımızda bize dar gelen elbiseler üzerimize öyle bi yakışsın ki aynalar çatlasın. Hadi başarılar..:KK3:

X