Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

merhabalar ben kipadan aldım 499 lira fiyatı hergün sabah akşam koşu+yürüyüş yapıyorum hızı artırıp azaltarak çok fazla ter atıyorum en az 15 dk koşu 10 dk hızlı tempo yürüyüş yapıyorum daha fazla mı yapmam lazım acaba canım sıkılıyo benim ya üstündeyken :KK53::KK53:

ben hergün yapmaya çalışıyorum yoksa ara verirsem üstüne bi daha çıkmazmışım gibi geliyo hergün az da olsa koşu yapıyorum fakat internette bişey okumuştum koşu bandı zayıflatmaz koşu zayıflatır diye koşu btün kasları çalıştırıyor onun için ben 5.5 mod da koşuyorum kollarından tutunmadan sanki sokakta koşuyomuşum gibi rahat rahat hoplaya zıplaya :KK64: her yanım çalışıyo karnım dümdüz oldu basenlerim eridi ve selülitlerim yok oldu :KK1:

hepinize çok çok teşekkür ediyorum. cesaret verdiniz bana Altis sd 5000 almaya karar verdim gelişmeleri yazıcam buraya 1 hafta içinde başlıyorum koşmaya. hadi hayırlısı... kolay gelsin cnm bende senin gibi kilolu bir anneyim 1 hafta önce koşu bandı aldım başka rahatsızlıklarım vardı o yüzden daha koşmaya başlayamadım inşallah azimle bu kiloları vereceğiz buradan paylaşırız artık verdiğimiz kiloları :KK66:

TAMAM ARKADAŞIM BENDE SİPARİŞ VERDİM BUGÜN GELİNDE GRAM GRAM BİLDİRİRİM SANA VERDİĞİM KİLOLARI SENDE BANA :)))

sen ne marka aldın canım ve ne kadar bende almayı düşünüyorum ama hangisi daha iyi ve kullanışlı araştırıyorum

ben de koşu bandı aldım kilo vermek için koşmak mı yürümek mi daha iyi acaba

bendede koşu bandı var....
koşmak daha fazla kalori yaktırıyor .
Ama haftada 4 gün 5-7 hız arası hızlardan birinde mesela 5.5 yada 6 gibi 45 dk yürüyüş ilk 15 dkdan sonra yağ yaktırmaya başlıyor ve aylık ortalama 4 kilo vermemize yardımcı oluyor....
ikinci bebek sonrası doğum kilomu vermek için tekrar yürümeye başladım..ilk haftada 700 gr gitti..:KK66::KK64:

canım bende yenı yurumeye başladım.saat 7den sonra yemıyorum ama gunduzlerı kendımı kesınlıkle tutamıyorum.sen nasıl verdın dıyetlemı. hergun 4 km yurusem ve 7den sonra yemesem faydası nasıl olur?

bendede yürüyüş bandı var ama ben binmiyorum 30 kilo fazlam var sizden gaza geldim bende başlıyacam yarın buraya yazcammmm bana şans dileyin kızlar desteğinize ihtiyacım var

arkadaşlar koşu bandı ile yürüyüş nasıl gidiyor yazmamışsınız hani paylaşacaktınız.ben de bu günlerde alacam ama kara veremiyorum voit mi? altis mi? actıva mı? karasız kaldım:93:

bendede koşu bandı var....
koşmak daha fazla kalori yaktırıyor .
Ama haftada 4 gün 5-7 hız arası hızlardan birinde mesela 5.5 yada 6 gibi 45 dk yürüyüş ilk 15 dkdan sonra yağ yaktırmaya başlıyor ve aylık ortalama 4 kilo vermemize yardımcı oluyor....
ikinci bebek sonrası doğum kilomu vermek için tekrar yürümeye başladım..ilk haftada 700 gr gitti..:KK66::KK64:

mink oğlum beni ortalıkta gömeyince mızmızlandı( koşu bandım kızmın odasında oturma odasında olunca hiç yürüyemedim oğlum ben yürüken bandın twistrer bölümünde mink kaza geçirince tam 1 sene yanına yaklaşmadım.)...bende onun yanında leslie sansone 3 ve 5 mil yaptım..ama bu hafta tekarar koşu bandına çıkcam sonuç yürüyüşle aynı kiloyu verdim..700 gr..spora devam bırakmak yok ..:KK8::KK55:

Size helal olsun ben bincem diyorum binemiyorum bir türlü düzenlü yapmazsanda kilo veremezsin zaten off off

selam kızlar
bizde verdik koşu bandı siparişi..
Altis Sd 5000 Masaj+mekik+Dambıl+Twister Fonksiyonlu 2.5 Hp Motorlu Koşu Bandı + Altis LS 956 Egsersiz Çalışma Seti Hediyeli

yarın veya cumrtsi gelir herhalde
diyetede başladım 2 gündür :KK62:
eşimde bende çok azimliyiz bakalım gelsin gelişmeleri yazarım

sizlerde yazın kızlar :KK76:

Bebeğim 3,5 aylık oldu yediklerime dikkat ediyorum artık sütümde azalma olmadı 1 haftadırda bebeğim ancak yarım saat izin verdiği için hergün yarım saat koşuyorum 2 kilo verdim galiba, kilo vermenin dışında kendimi daha dinç hissediyorum üzerimdeki ağırlık tembellikte gitti temizlik için kadın tutacaktım ama vazgeçtim.

selam kızlar
bizde verdik koşu bandı siparişi..
Altis Sd 5000 Masaj+mekik+Dambıl+Twister Fonksiyonlu 2.5 Hp Motorlu Koşu Bandı + Altis LS 956 Egsersiz Çalışma Seti Hediyeli

yarın veya cumrtsi gelir herhalde
diyetede başladım 2 gündür :KK62:
eşimde bende çok azimliyiz bakalım gelsin gelişmeleri yazarım

sizlerde yazın kızlar :KK76:
[/QUOT

kaça aldın koşu bandını ?????

kdv dahil 720 tl canım :KK12:
yeni geldi kargo akşam eşim gelince kurup ilk koşumu yapıcam :KK55::KK52:

Bebeğim 3,5 aylık oldu yediklerime dikkat ediyorum artık sütümde azalma olmadı 1 haftadırda bebeğim ancak yarım saat izin verdiği için hergün yarım saat koşuyorum 2 kilo verdim galiba, kilo vermenin dışında kendimi daha dinç hissediyorum üzerimdeki ağırlık tembellikte gitti temizlik için kadın tutacaktım ama vazgeçtim.

evet canım gerçekten insna spor yapınca kendini daha dinç hissediyo kolay yorulmuyo
ben kaç gündür leslie ile yürüyüş yapıyorum evde sırtlarım yatakdan kalktıkdan sonra çok ağrıyodu çok şkr çok az hissediyorum artık :KK8::KK8:

bu arada bebeğini güle güle büyük sağlıklı uzun ömürler inşlh :KK16:

bende kosu bandi aldim 60 dakika yürüyorum isallah faydasi olur benim kilolarim biraz inaccidirda yapisti gitmiyorrrr

bu sabah ilk koşumu yaptım kızlar :KK24:
2 ile başladım 5 dk bir yarım yükselttim en son 15 dk 5.8 koştum
55 dk :KK8::KK8:
indim kendimi zor attım koltuğa bastığım yerlerde hala koşuyo gibiydim :KK9:

hadi kızlar sizlerde yazın canlansın topikEn Büyük KK

bende de koşu bandı var geçen sene aldım ama öyle kenarda yatıyo.gecen yıl 1 ay haftanın 3 günü hızlı tempoda 45 dk yürüyüş yaptım,onun bile faydası oldu bana,vücudum sıkılaştı.ben de bir yerde aksine hızlı tempoda yürümek kilo verdirir,koşmak kas yaptırır tarzında okumuştum.ama yağlar yarım saatten sonra yakılmaya başlanırmış,ilk yarım saat aldığımız karbonhidratlar,sonra yağlar sonra da proteinler yakılırmış.ama proteinin yakılması tehlikeli bir şey,yani çok yürümek de abartı şekilde yani,iyi değil.burayı okumam çok iyi oldu gaza geldim ve şimdi yürümeye başlıycam.ben öğrenci olduğum için her gün yürüyüş yapamıyorum,bana en uygun günler cuma,cmt ve pazar.bu topiği canlı tutmak fikrine katılıyorum,insan bazen azmini kaybedince diğer insanlardan destek alıp gaza gelebiliyo.hadi bismillah deyip baslıyorum :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

bende de koşu bandı var geçen sene aldım ama öyle kenarda yatıyo.gecen yıl 1 ay haftanın 3 günü hızlı tempoda 45 dk yürüyüş yaptım,onun bile faydası oldu bana,vücudum sıkılaştı.ben de bir yerde aksine hızlı tempoda yürümek kilo verdirir,koşmak kas yaptırır tarzında okumuştum.ama yağlar yarım saatten sonra yakılmaya başlanırmış,ilk yarım saat aldığımız karbonhidratlar,sonra yağlar sonra da proteinler yakılırmış.ama proteinin yakılması tehlikeli bir şey,yani çok yürümek de abartı şekilde yani,iyi değil.burayı okumam çok iyi oldu gaza geldim ve şimdi yürümeye başlıycam.ben öğrenci olduğum için her gün yürüyüş yapamıyorum,bana en uygun günler cuma,cmt ve pazar.bu topiği canlı tutmak fikrine katılıyorum,insan bazen azmini kaybedince diğer insanlardan destek alıp gaza gelebiliyo.hadi bismillah deyip baslıyorum :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

koştuğumuz zaman buraya yazalımki gaza gelelim :KK53:
ben birazdan başlıycam
herkes kaç dk koştu kaç da koştu yazsın kızlar :92::92:

X