Vücut Kremleri Body scrub kullanan?

Vücut kremleri, losyonlar
bunlar vücuttaki ölü deriyi atıoda yüz için olanı var mı acep bilio musunuz kızlar :44:

Kizlar ben persembe günü is görüsmesi icin Lush`a gitmistim orda bana BUFFY hediye ettiler kalip sabun kuru vucuduna sürüosun sonra suyla yikiosun coook süper oluyor vücut.Sanki vücut losyonu krem sürmüssün gibi yumusacik oluyor icinde badem var ölüderiyi atiyor.Lush biolojik oldugu icin cok rahatlikla yüzünüzede kullana bilirsiniz.
Birde benim favori ürünüm lusda dudak peelingleri lip scrub Bubble Gum seker, jojoba yagi ve aroma var icinde azicik dudaklarinin üzerinde gezdiriosun dudaklar yumusacik oluo :KK69:

hiiii bu arada kimse reklamcilikla suclamadan söyliyeyim is görüsmem iyi gecmesine ragmen ise kabul edilmedim yani lush ta müsteri olmakdan baska bi iliskim yoktur kendileriyle :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Watsons'ın çilekli scrub'ını kullanıyorum ben fiyatı 5 tl, aydınlatıyor ölü derilerden arındırıyor. İçinde ceviz kabuğu tanecikleri var peeling için, hassas ciltlere uygun :)

çok da cici kokuyo o minicik şişeleri de var çok seviyorum :KK69:

Kizlar ben persembe günü is görüsmesi icin Lush`a gitmistim orda bana BUFFY hediye ettiler kalip sabun kuru vucuduna sürüosun sonra suyla yikiosun coook süper oluyor vücut.Sanki vücut losyonu krem sürmüssün gibi yumusacik oluyor icinde badem var ölüderiyi atiyor.Lush biolojik oldugu icin cok rahatlikla yüzünüzede kullana bilirsiniz.
Birde benim favori ürünüm lusda dudak peelingleri lip scrub Bubble Gum seker, jojoba yagi ve aroma var icinde azicik dudaklarinin üzerinde gezdiriosun dudaklar yumusacik oluo :KK69:

hiiii bu arada kimse reklamcilikla suclamadan söyliyeyim is görüsmem iyi gecmesine ragmen ise kabul edilmedim yani lush ta müsteri olmakdan baska bi iliskim yoktur kendileriyle :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

lush ın bütün ürünleri beğeniliyo sanırım ben neden denk gelmedim acaba hiç :44:

$ST11865BR.jpg
ta taaaaa
sonunda aldım yves rocher den! 20millon üstelik bugün yüzde 40 indirimede girdi baya uyguna gelio ve çoooooook güzel ölü deriyi atıo beyendim:KK34:

ben de watsonsun kavanoz içinde satılan scrubını kullanıyorum. çok güzel birşey ya. lavantalı, mor renkte. tavsiye ederim.

ankarada baya var=) istanbul ve izmirde de var. ama diğer şehirleri bilmiorm canım

ben herhlade 12 senedir düzenli haftada bir mutlaka kullanıyorum the body shop kullanıyorum çok memnunum cildim kuru o yüzden biraz yağlı olanlardan alıyorum cildimi de kurutmuyor ölü deriyi atıyor

ben herhlade 12 senedir düzenli haftada bir mutlaka kullanıyorum the body shop kullanıyorum çok memnunum cildim kuru o yüzden biraz yağlı olanlardan alıyorum cildimi de kurutmuyor ölü deriyi atıyor

hangisi body shoptan?

ben de bugün öğleden sonra watson'daydım. :) yaban mersinli body scrub aldım. hemen eve gelip denedim :)) tabii bir defa da anlaşılmıyor. bir kaç hafta sonra sonucu paylaşıcam.

bayanlar bu body scrubı siz nasıl uyguluyorsunuz ben beceremedim ya :) lifin üstüne aldım biraz, vücudumu lifle ovalamaya çalıştım ama bi fark olmadı. kesenin üstüne de koyulmaz ki bu siz nasıl yapıyorsunuz :)???

istanbul cevahır de var cnm
teşekkür ederim:) bizim burdaa avmde de varmış watson:KK1: çok hesaplı ürünleri var gerçekten
bayanlar bu body scrubı siz nasıl uyguluyorsunuz ben beceremedim ya :) lifin üstüne aldım biraz, vücudumu lifle ovalamaya çalıştım ama bi fark olmadı. kesenin üstüne de koyulmaz ki bu siz nasıl yapıyorsunuz :)???

cildiniz ıslakken ürünü elinize alıp masaj yapararak ovalayın, sonra da durulayın:KK34:

yves rocher den aldığım kayısılı vücut peeling i bitmek üzere çok beğenmiştim ama şimdi yeni denemek istiyorum şöyle selülitlere filanda iyi geleninden...
var mı bildiğiniz?

Ya seacret markasının vücut peeling'i tuz ve farklı yağlardan oluşan bi karışım. Ama 65 tl olduğu ve israil menşeili olduğu için almak istemedim. Bildiginz başka markada bu şekilde yağlı vücut peeling & scrub tarzı bi ürün var mı? Suyla birleşince vücuda yağlı nemli gibi bi his versin. Hem arındırsın hem nemlendirsin? Bi de güzel koksun. Çok şey istedim. :-)

Ya seacret markasının vücut peeling'i tuz ve farklı yağlardan oluşan bi karışım. Ama 65 tl olduğu ve israil menşeili olduğu için almak istemedim. Bildiginz başka markada bu şekilde yağlı vücut peeling & scrub tarzı bi ürün var mı? Suyla birleşince vücuda yağlı nemli gibi bi his versin. Hem arındırsın hem nemlendirsin? Bi de güzel koksun. Çok şey istedim. :-)

merhaba!
ben body shop cacao body scrub kullanıyorum. memnunum. arındırıyor, nemlendiriyor, güzel kokuyor. tanecik oranından da memnunum açıkçası.
body shoptan dedediğim diğer scrublar (papaya ve çilek) nemlendirmiyordu mesela.
genelde meyveli olanlar yazlık, diğerleri kışlık gibi bir mantık oluyor sanırım.
:KK51:

X