Vücut Kremleri Body scrub kullanan?

Vücut kremleri, losyonlar

dewey

kozmetikasigi.blogspot
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
1.007
13
arkidaşlar ölü deriyi atmakta iyi olduğu söylenen bu body scrub lardan kullanan var mı?:26:
hangi markaları kullanıyosunz? body shop l'occitane avon filan büsürü markanın var

kimse kullanmıo mu:KK30:
hani içinde tanecikler var duş jeli gibii

Ben Watsons'dan almıştım üzerinde "SPA" yazıyordu.Markasından emin değilim.Kullandım sanki biraz cildim yenilenmişti ama çok faydasını görmedim.

çok teşekkür ederim!!
tek cevap veren olarak yerin bende başka:82::KK1:

oriflame aldım ama memnun değilim
Türk kahvesiyle yap peelinglerini:KK34:

hangisini kullanıyosun? meyveli çiçekli olanlardan mı yoksa africa wisdom filan vardı onlardan mı?

İçindeki partikül olarak limonlu serisi en güzeli...

Çünkü partiküller daha sık diğer ürünlerine nazaran.

Üstelik ciddi bir yumuşaklık sağlıyor.

Africa serisinin kremlerini kullandım fakat scrub.ı denemedim.

Gördüğüm kadarıyla onunda tanecikleri az...

her yer kaahve olur amaa:26: huylanırıım

evet banyo kahve oluyor
ama zaten her duştan sonra ben çamaşır suyu döktüğüm için banyo temizleniyor
kahveye limon suyu ekle,vücudunu ıslat ve peelingini yap :KK12:

kahve limonu yazın kesin denicem annemler yokken:KK1:
kısa vadeli olarak body shoptan bi peeling almalıyım limonlu!:KK34:

ben birkaç kere kullandım..çok alerji yaptı..body shoptan almıştım..bana yaramadı :KK50::KK50:

l'occitane'e kesinlikle para verme.. aldım, değmezmiş. zeytinyağı, kahve, şekeri karıştırıp peeling yapıyorum, kesinlikle çok çok başarılı... kahve limon'u da burada çok okudum, ben de mutlaka deneyeceğim...

Watsons'ın çilekli scrub'ını kullanıyorum ben fiyatı 5 tl, aydınlatıyor ölü derilerden arındırıyor. İçinde ceviz kabuğu tanecikleri var peeling için, hassas ciltlere uygun :)

Watsons'ın çilekli scrub'ını kullanıyorum ben fiyatı 5 tl, aydınlatıyor ölü derilerden arındırıyor. İçinde ceviz kabuğu tanecikleri var peeling için, hassas ciltlere uygun :)

kese gibi çıkarır mı:82:

X