Bebek Beslenmesi demir damlasının lekesi nasıl çıkar?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Bizim kıyafetlerdende çıkmadı ya limonu duymuştum ama denemedim nasıl olsa küçüldü diye.Bizimkinin dişlerindede lekeler oldu kesince çıkıyor diye söylediler.Ayyy bir kurtulsak artık şu ilaçtan.

ben vermiyorum,1aydır kullanmamız lazım ama kızımın midesini bulandırıyor,öğürüyor hakkaten tadı çok fena,mamaya karıştırsan bütün mamanın tadını değiştiriyor:KK50:

ben vermiyorum,1aydır kullanmamız lazım ama kızımın midesini bulandırıyor,öğürüyor hakkaten tadı çok fena,mamaya karıştırsan bütün mamanın tadını değiştiriyor:KK50:

Tadı portakallı olanı var onlardan almanı tavsiye ederim diger damlayı bırak bebegi büyük adam bile yutamaz.

Birde demir ilacını verir vermez arkasından bol su verin dişde leke ve çürüme yapar.

Merhaba arkadaşlar domestosun leke çıkartıcısını kullanın bir yıkamada çıkarıyor ufacık bir leke bile kalmıyor şiddetle tavsiye ediyorum :))

X