Slique Tüy Alma Aleti

neenone

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2008
1.914
218
Kızlar biraz önce nette gezinirken bu alete rastladım. Kendi kendine yüzünü iple alamayanlar için iyi bir çözüme benziyor. Burda duyan gören var mı diye merak ettim. Ben almayı düşünüyorum, tek düzgün alamadığım yer yüzüm ve bıyıklarım çünkü. Nette aratırsanız hemen karşınıza çıkar. Fikirlerinizi merak ediyorum...

güzel bi yöntem gibi. ama kullanan varsa görüşlerini almak lazım.
fiyatı biraz yüksek ama. napalım:)))))))))

Her ay yüz aldırmaya verdiğim parayı düşünüce bunun fiyatı iyi geldi ama yine de bi anda vermek için fazla gerçekten:)) acaba kırıyo mu tüyleri? Kullananların hepsi yabancı

Her ay yüz aldırmaya verdiğim parayı düşünüce bunun fiyatı iyi geldi ama yine de bi anda vermek için fazla gerçekten:)) acaba kırıyo mu tüyleri? Kullananların hepsi yabancı

eğer tüyleri gerçek ip gibi kökünden alıyorsa çok güzel bişy. hoşumaa kaçtııııııııııııııııııııııııııııııııı hahahahahahahaha :)))))))))))))

kokunden alıyor olabılır ama daha sert cıkarmasın epılasyon aletı gıbı benım gozum pek tutmadı kullanan varsa yorum yazarsa daha net olur.

Kullanan yok galiba, bir kişi bile olsa iyi olurdu. Her hafta kuaföre gidemiyoruz sonuçta sürekli bir bakım gerekiyor.Traşa başlıcam yakında :))

bende tv de gördum pratiğe benzıyo bende yanaklarımı almak ıcın ıstıyorum en azından sivilce yapmaz. ama turkıyede pek ünlenmiş bişey değil anlasılan henuz kullanan cıkmadı :)) bide fiyatı cok pahalı yaa alt tararı ipe makas gibi bi arac takmıslar o kadar paraya satılırmı ya :KK19:
emınonunde varmıdır acaba :))

:)) eminönünde yok yok valla olabilir. bir kullanan olsa da öğrensek yoksa ben alıp bakıcam artık, böyle bişeye çok ihtiyacım var

Her ay yüz aldırmak için harcadığım paraları düşününce bu ürün gerçekten daha hesaplı gibi duruyor. kullanılabilirliği ve sonuçlarıda iyi olacaksa mükemmel bir ürün bence. :)
Arkadaşlar şuanda şehir dışındayım 10 gün sonra evime geçtiğim zaman bu ürünün siparişini vereceğim. Kullandıktan sonra fikrimi sizede yazarım :KK17:

ya pratık bişeye benzıyo ama iple yanak tuylerını almakda cok acıtıyo yaa hep sivilce yapıyo agdayla da aynı :KK43:(((

Aslında sir ağdayla aldıktan sonra bu ürünü kullanmak daha güzel bi sonuç verir bence.

Bu parçalanma sorununu bende uzun süre yaşadım. Her alıştan sonra 1 2 gün boyunca bepanten kremlerle geziyorum. Marmaristeki kuaförlerin yüz için kullandığı bir ağdayla tnıştım. Oda sir ağda ama bezle alınanlardan daha iyi bir sonuç veriyor bence. Hem yüzünüz ne yara oluyor ne bişey. Tek kelimeyle mükemmel bi ağda diyebilirim. Belki biliyorsunuzdur. Ben İstanbulda hiç görmemiş duymamıştım. :) Neyse çok uzattım ürün bu :
Vivet-Sir-Kalip-Agda-500-ml-PudraliAzulenNaturel__29606648_0.jpg

Kuaförlerde bulunan kase ağda ısıtma makinasına kırıp bir parça atıpta kullanılıyor ama ben cam bir kaseye koyup mikrodalgada ısıtıyorum. Fırında olur yani :) Her kuaföre gidişten sonra yara bere içinde kalıyorsanız bu ağdayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Edit: Kapıda ödeme seçeneği ile alabileceğiniz bir link koymuştum ama link engelleniyor. Özel mesaj olarak gönderdim size :)

ya ben yuzumde kalıp sir ağdayı da denedim fakat sorun şu yuzume suruyorum kuruyunca hemen cekıyorum tuylerı cok guzel alıyo yalnız cektıkten sonra hep yuzumde sivilce oluyo :KK43:((( buda fayda etmıyo bana . vucudumda baska hıcbıyerde hassaslık yok ama yüz bölgeme gelınce cok kötu yapıyo yüzümü agda

peki bunu illede internetten mı alıcaz. alıcagımız satış yeri , dukkan gibi bişey yokmu cunku ınternetten siparişle alamam da ben öle bı ımkan yok

sadece netten kendi sitesinden alabiliyorsun hatta kendi sitesinde mağazalarda satılmaz die yazmışlar illa kredi kartı gerekmiyor bu arada kapıda ödeme sistemide war bi kaç hafta sonra bende sipariş vericem

Benim de dün elime geçti.kapıda ödeme seçeneğiyle aldım.bıyığımı aldım ve cok memnun kaldımm.kızarma olmadı.kokten alıyor.tavsıye ederımm.

Bugün siparişim geldi ve ben çok memnun kaldım .Başta almıyo mu acaba dedim ama ipi gergin takmak gerekiyo kuaför derdinden kurtulduk hatta en kısa tüyleri bile alıyo daha ne olsun :66

X