Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

bende ehhhhhh bugün gidip dr görüşecem biliyorsun transferi nurettin yapacak kaç embriyo olsun rahim nasıl bi kontrol olcam

hu huuuuuuuuuuuu KYS burdamısııııııııınnnn:KK31::KK31:

sagol canim bende iyim artik gun saymaya baslicaz son 13 gun, tek yurek senin guzel haberlerini bekliyoruz insallah hamile kalirsin papatyacim Allah emeklerini bosa cikarmasin.. biliyorum basindan gecti ama yinede yazmak istedim kendine cok dikkat et hic birseyi kaafana takma stresten uzak durmaya calis

arkadaşlar ben çıkıyorum bugün buranın tadı yok KYS dende ses çıkmıyor ASİ nerde geziyor belli deyil molum dr gidecem ben banyoya doğru yol alıyım hadi allaha emanet olun:KK54:

burdayim asicim :emir_bebek:ama kapatmam lazim hepinizide cok opuyorum gorusuruz.:KK58:

hoşgeldin cnm öncelikle rabbim en kısa zamanda bebişini sana göndersin....
saol cnm ben almayım sevgi hastanesini 1 kere yaptırdım zaten....

hoşbuldum canım, amin inşallah Rabbim hepimizinde kucağını doldursun. Neden neyini beğenmedin canım, ben gittiğimde çok iiydi merkezde dr.da ama şimdi bilmiyorum tabii.

beni anlatıyorsun sandım.Bende pko hastasıyım hemen hemen banada 8 yıl olcak bende ikizlerimi 25+6 günlük doğum yoptım rahim azı açıldı tek fark ben 3 cü denememi yaptırıyorum şu an canım ben sevgiye gittim bihterle görüştüm dr danda merkezdende tiksindim ben okada ilgisiz alakasız bir merkez ve vurdum duymaz bir dr görmedim birkez gittim gördüğüm göreceğim o oldu ben denemelerimin hepsini kayseri tüp bebek merkezinde yaptırıyorum allah sanada banada hez zamanda hayırlısıyla evlatlarımızı nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım Rabbim bi daha yaşatmasın, bende 26+0 da doğum yaptım benimde rahimde açılma oldu, sancısız ani kanamayla gittim hastaneye. Allah Allah kimse sevgi hastanesini beğenmemiş, ne zaman gittin canım, şimdi mi kötüleşti acaba?Kayseri tüp bebek merkezininde başarı oranı düşük diye biliyorum. Gerçi herkesin başarısı kendisinin başarısı, ben son denememi ankara anatolia da yaptırdım. Türkiye'nin ilk 3 sıradaki merkezi dediler, tuttu çok şükür ama düştü :KK59: hayrlısı artık ne diyim.

hoşbuldum canım, amin inşallah Rabbim hepimizinde kucağını doldursun. Neden neyini beğenmedin canım, ben gittiğimde çok iiydi merkezde dr.da ama şimdi bilmiyorum tabii.

Çok geçmiş olsun canım Rabbim bi daha yaşatmasın, bende 26+0 da doğum yaptım benimde rahimde açılma oldu, sancısız ani kanamayla gittim hastaneye. Allah Allah kimse sevgi hastanesini beğenmemiş, ne zaman gittin canım, şimdi mi kötüleşti acaba?Kayseri tüp bebek merkezininde başarı oranı düşük diye biliyorum. Gerçi herkesin başarısı kendisinin başarısı, ben son denememi ankara anatolia da yaptırdım. Türkiye'nin ilk 3 sıradaki merkezi dediler, tuttu çok şükür ama düştü :KK59: hayrlısı artık ne diyim.
ben 1 hafta sancı çektim dr.ra gittim çocuk kasıkta o döndükçe sancı oluyordur dedi iki gün sora tekrar gittim rahim 8 cm açılmış ne suyum geldi ne kanamam oldu 2 gün yaşadılar sonrada cennete uçtular.KAYSERİ TÜR bebek merkezinin başarısı gayet iyi daha önceki yazılarımı okuduysan kendi akrabalarımdan 4 kişi burda anne oldular sevgi h. dahil başka yerlerde denemeleri oldu kısmet ktb.merkezindeymiş daha sonrada köyümüzden birkaç kişi daha yaptırdı şimdi hamileler ben sevgiye 2 sene önce gittim sevmedim herkesin keyfi bilir kısmet nereyse sonuç hayırlı olsunda merkez önemli deyil

amin cnm hepimizin inş..kucakları dolsunnn...
cnm ne yaşadığımı allah biliyor herkesin gönlünün meleğini bir an önce göndersin inş...:KK16::KK16:
tek isteğim bu rabbim bizleri insaflı dr ların eline düşürsün inşş....
kendisini hastasının yerine koyan dr larla karşılaştırsın inşllaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh:KK54::KK54:

canım ben sana özel mesajla daha önce yazmıştım telefon numaramı adresi
ben açık öğretim bürosuna yakın oturuyorum biliyormusun?
as ecza deposunun orda sen nerdesin?

slm neye son 13 gün yoksa başlıyormusun tedaviye yoksa buraya gelmek için mi?

yapıldımı transferin İnşallah iyisindir?
heyecanla bekliyorum haberleri.
asi ve kys da başlasaydı ben bi şekilde başladım en azından miyomlardan kurtuldum 5 hafta sonra ankaradayız İNŞALLAH

canım ben sana özel mesajla daha önce yazmıştım telefon numaramı adresi
ben açık öğretim bürosuna yakın oturuyorum biliyormusun?
as ecza deposunun orda sen nerdesin?

cnm inanki ben almadım msjını alsaydım kesinlikle irtibata geçerdim cnm benim....
hm evet cnm biliyorum orayı ......

lalecim papatya ozmenin transferi var bugun onun icin yazmistim. :KK61:

cnm inanki ben almadım msjını alsaydım kesinlikle irtibata geçerdim cnm benim....
hm evet cnm biliyorum orayı ......

canım ben sana özel mesajlarına yeniden yazıyorum ordan bak oldumu görüşürüz bu arada ben bu hafta da evdeyim raporum devam ediyor gelirsen beklerim

canım ben sana özel mesajlarına yeniden yazıyorum ordan bak oldumu görüşürüz bu arada ben bu hafta da evdeyim raporum devam ediyor gelirsen beklerim

tmm cnm gönder bakem sen bu sefer gelcekmi özelimeee:KK16::KK16:

X