Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Çooookkkk sevindim canım darısı bizlere ins benimde transferim dün oldu test tarihi 12aralik heyecan dorukta

Mutlucum senin belirtilerin nelerdi bende çok kasık ağrısı var sanki Regli olacakmışım gibi diğer sayfalarda göğüslerde hassasiyet diyor bende öyle seyler yok bu bekleyiş çok zormus

tesekkurler melindam pekı sen mi istedın anesteziyi bide lokal anestezi mi oluyo genel yapmıyorlarmı

Ben bişey demedim direk lokal yaptılar ama isteyenlere genel anaztezi yapıyorlar bizim kaldığımız odada 4 kisi lokal olduk 1 kisi genel oldu oda korktuğu için sanırım seninde ilk bende çok korkuyordum nasıl olacak diye ama inan hersey çok kolaymisoldu ve bitti suanda sonuc bekliyorum

Ben bişey demedim direk lokal yaptılar ama isteyenlere genel anaztezi yapıyorlar bizim kaldığımız odada 4 kisi lokal olduk 1 kisi genel oldu oda korktuğu için sanırım seninde ilk bende çok korkuyordum nasıl olacak diye ama inan hersey çok kolaymisoldu ve bitti suanda sonuc bekliyorum

tesekkur ederım dilerım pozıtıf olur sonucun ve sonuclarımız Allah cabalarımızı bosa cıkarmısın

Mutlucum senin belirtilerin nelerdi bende çok kasık ağrısı var sanki Regli olacakmışım gibi diğer sayfalarda göğüslerde hassasiyet diyor bende öyle seyler yok bu bekleyiş çok zormus

hayırlısı olsun canım transferden 1 hafta sonra adet sancılarım baaşladı çok şiddetli ağrı kesici içmedim veöldüm öldüm dirildim çünkü normaldede benim adetim ağrılı olur test gününden 3-4- gün sonrageçti ama bazen yine gaz sacısı fln oluyor birde test gününden 3-4- gün önce mide bulantılarım ve baş dönmelerim başladı oturduğum yerde hafif dönmeler oluyordu amaherkeste olmuyor tabi göğüslerim crinonejelden herhalde hala ağrıyor bu da herkeste olacak diye bişey yok
takılma yani belirti arama rahat ol test gününsden öncede test yapma bekle çünkü transferden sonra yapılan çatlatma iğnesi yanıltabilir. sabır ve dua et:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hayırlısı olsun canım transferden 1 hafta sonra adet sancılarım baaşladı çok şiddetli ağrı kesici içmedim veöldüm öldüm dirildim çünkü normaldede benim adetim ağrılı olur test gününden 3-4- gün sonrageçti ama bazen yine gaz sacısı fln oluyor birde test gününden 3-4- gün önce mide bulantılarım ve baş dönmelerim başladı oturduğum yerde hafif dönmeler oluyordu amaherkeste olmuyor tabi göğüslerim crinonejelden herhalde hala ağrıyor bu da herkeste olacak diye bişey yok
takılma yani belirti arama rahat ol test gününsden öncede test yapma bekle çünkü transferden sonra yapılan çatlatma iğnesi yanıltabilir. sabır ve dua et:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Canım çok TSK ederim icimi rahatlattin senin hamilelik nasıl sanırım ikizdi

Arkadaşlar bir yakınım egede tüp bebek yaptıracak yumurta toplama işleminde şimdi genel anestezi isteyenlerden ayrıca 500 tl istiyormuş ege üniversitesi bu sistem yenimi başladı daha öncede yine böyle paraylamı genel anestezi altında yumurta toplanıyordu?

Arkadaşlar bir yakınım egede tüp bebek yaptıracak yumurta toplama işleminde şimdi genel anestezi isteyenlerden ayrıca 500 tl istiyormuş ege üniversitesi bu sistem yenimi başladı daha öncede yine böyle paraylamı genel anestezi altında yumurta toplanıyordu?

Sanırım onların verdikleri ilaçtan ekstra istiyorsan para alıyorlar ben lokal anestezi ile oldum.

bide kızlar çatlatma iğnesi olarak genelde ovitrelle mi veriyorlar?hemşire hanım daha sonra birde jel vericez demişti o ne jeli acaba?

bide kızlar çatlatma iğnesi olarak genelde ovitrelle mi veriyorlar?hemşire hanım daha sonra birde jel vericez demişti o ne jeli acaba?

Evt ovitrelle veriyorlar hatta trensferden 5 gun sonrada o iğneden vurdum jelide yumurta toplamadan 1 gün önce başlıyorsun test sonucuna kadar verdikleri saatte yapıyorsun

canım jel bebeğin tutunmasını destekliyor. eğer hamilelik olmazsa jel kullanımına son veriyorlar. inş. olurda hamile kalırsan 8 haftalık olana kadar kullanmaya devam ediyorsun. bende öyle yaptılar egede. bebek 8 haftalık olduktan sonra jeli kestiler.

melindam lokal olunca para almıyorlarmı? benimde haftaya olucak yumurta toplama işlemi.korkuyorum biraz

yumurta toplama işleminde ben naestezi almıştım. o an hiç bir şey hissetmedim.gözümü açtığımda da herşey olup bitmişti. sadece 2-3 saat sonrasında sancım oldu. o da normal,sonuçta ameliyat gibi birşey oluyoruz. ayrıca bebiş için herşeye değer bence :KK16:

kızlar ben biraz kendi kendimi korkuttum galiba yumurta toplama işlemiyle ilgili videolar izledim.bu internet bazen iyi bişi olmuyo :KK1:

Bende senin gibi çok korkuyordum.O yüzden genel anestezi istedim.Ege'de zaten çok az narkoz veriyorlar.Toplam yarım saat uyumamışımdır.Ama hayatımda uyuduğum en güzel uykuydu diyebilirim.Uyandığımdada hiç birşey hissetmedim.ayrıca ücrette alınmıyor. Eğer korkuyorsanız kesinlikle riske atmayın kendinizi anestezi isteyin.Bu bizim hakkımız zaten.Yumurta çok sayıda olduğunda ağrılı oluyormuş diye duydum.Sonuçta dr. tek tek toplarken kendinizi kasıp dr.un işini zorlaştırmayın derim.Tabi yinede siz bilirsiniz.

X