Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bıyık bölgesine lazer

1. Konu Sahibi : silver5 #1
    Giriş tarihi
    Jul 2009

bıyık bölgesine lazer

bıyık bölgesinde sonuç nasıl oluyo arkadaşlar?
    daha önce koltukaltı ve genital e 4 seans gitti.koltukaltı sonucu genitalr göre daha iyi.aceba bıyık bölgesi nasıl sonuç veriyor...........

2. Konu Sahibi : silver5 #2
    10 gün oldu yaptırlalı halaa bi dökülme olmadı,almamak için zor tutuyorum kendimi ,çünkü çok kötü görünüyolar..bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirrise sevinirm..

3. Konu Sahibi : silver5 #3
    Alıntı rrg kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    10 gün oldu yaptırlalı halaa bi dökülme olmadı,almamak için zor tutuyorum kendimi ,çünkü çok kötü görünüyolar..bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirrise sevinirm..
    guzelim ben koltuk altima yaptirmistim ve o kotu goruntuye dayanamadim agdayla aldim. hic de bi sey olmadi, kontrol atisinda hala canim aciodu demek ki atisi tuye yapmiyolar

4. Konu Sahibi : silver5 #4
    Alıntı tuysorunu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    guzelim ben koltuk altima yaptirmistim ve o kotu goruntuye dayanamadim agdayla aldim. hic de bi sey olmadi, kontrol atisinda hala canim aciodu demek ki atisi tuye yapmiyolar
    aradım canım yapan yeri çok kötü duruyolar iple alsam olurmu dedim,yok sakın alam ozaman hiç bi işe yaramaz yedi haftay salı kontrol baklaım inşallah iyi olur ozamana kadar kalanlara yapılır lazerde sonra tamamen dökülür...

5. Konu Sahibi : silver5 #5
    Ben de dün lazere başladım koltuk altı ve bıyık bölgeme.İşe yarayacak gibi geliyor ama bir ay sonrasına verdi ikinci randevuyu.bu üre zarfında hiç almamak gerekiyormuş.Bıyık bölgesini almadan nasıl dururum bilmiyorum.Bana da kesinlikle hiçbir şekilde dokunma dediler...

6. Konu Sahibi : silver5 #6
    resmen bıyıklı gexiyorum elime gelen 1 -2 tüy dküldü sadece 15 günü geçti benim haftaya salı kontrol...baklaım kontrolden sonra ne olacak...

7. Konu Sahibi : silver5 #7
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    Ben 5 seansı geçtim bıyık için lazer de
    o kadar memnunum ki anlatamam...
    ben gerçekten bıyıklıydım yaa dudaklarımın yan taraflarında özellikle sert kalın kıllar çıkardı
    artık yok
    büyük bir gelişme oldu benim için
    bu hafta 6.seansıma gidicem yok denecek kadar azlar...

8. Konu Sahibi : silver5 #8
    ikinci seansımıda yaptırdım 3 gün oldu dökülen bi şey yok,resmen yaptırıken gözlerimden yaşlar geldi,ne tuhaf bi acı öyle...kaç seansta biter sizce?

9. Konu Sahibi : silver5 #9
    bende bıyık bölgeme yaptırdım ve anında döküldü 15 gün oldu ve henüz çıkmadı daha 1. seansım 1-1.5 ay sonra ne zaman çıkarsa gel dediler. hastanede yaptırdım,seansı 20 tl.evet biraz acıdı ama hemen buz koydular bide bi krem verdiler 1 saate geçti.ilk seferde bu kadar güzel sonuç alınca baya umutlandım...

10. Konu Sahibi : silver5 #10
    merhaba,

ben de koltukaltima, kasık bolgeme ve alt bacaklarima yaptiriyorum. cihaz fotona, yazin da gidebiliyorum. seanslarim 2 ayda 1. bacak ve kasiklardan cok memnunum cok cok az kaldi ama koltuk alti inatla bitmiyor :( cok azaldilar, inceldiler ama tamamen tukenmedi iste:)

biyiga ben de baslamak istiyorum ama burda okuduklariim kafami karistirdi. biyik icin giderken jiletle mi alip gidiyorsunuz? bir de uygulamadan sonra cikanlari da hic almamak mi gerekiyor? nasil gezilir ki oyle :( yine iple alinsa iki seans arasinda olmaz mi acaba? boyle yapan var mi aranizda???

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon