Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar merhaba ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum nefes problemim yok o yüzden sonrasında bu konuda sıkıntı yaşarmıyım diye de tereddüt ediyorum. burnum kemerli ve biraz da düşük yani benim problemim sadece estetik açısından kaynaklanıyor. o yüzden de sıkıntı yaşamaktan çok korkuyorum iki doktor arasında kaldım C.TGY ve C. KPL, çok ama çok kararsısızm. estetik olan arkadaşlara istek gönderdim kabul ederseniz çok çok sevinirimm.

kızlar merhaba ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum nefes problemim yok o yüzden sonrasında bu konuda sıkıntı yaşarmıyım diye de tereddüt ediyorum. burnum kemerli ve biraz da düşük yani benim problemim sadece estetik açısından kaynaklanıyor. o yüzden de sıkıntı yaşamaktan çok korkuyorum iki doktor arasında kaldım C.TGY ve C. KPL, çok ama çok kararsısızm. estetik olan arkadaşlara istek gönderdim kabul ederseniz çok çok sevinirimm.

Kabul ettim isteğini cnm :) iki albümvar biri can kopal değişim yazıyor senin merak ettiğin o :) bir göz atın yazan karın germe ve lippo.. Kolay gelsin

merhaba canım burun estetiğinde aslında tam tersi eğer burnunda nefes almanda sıkıntı oluşturacak bir problem varsa dr bunu estetik ameliyat sırasında düzeltiyor.ameliyat sonrasında 3-10 gün arası burnunda tamponlar oluyor tamponlardan dolayı nefes almakta sıkıntı çekiyorsun estetikli burunda nesef almanı engelleyecek bir etki olmuyor.ancak burnunda nefes almada sıkıntı yaşayan insanlar örn. burnundaki et büyükse onu küçültüyorlar bu et küçültülse bile bir süre sonra gene büyüyüp tekrar ameliyat gerektirebiliyor ama senin öyle bir sorunun yokmuş o yüzden bunu dert etmene gerek yok

merhaba canım burun estetiğinde aslında tam tersi eğer burnunda nefes almanda sıkıntı oluşturacak bir problem varsa dr bunu estetik ameliyat sırasında düzeltiyor.ameliyat sonrasında 3-10 gün arası burnunda tamponlar oluyor tamponlardan dolayı nefes almakta sıkıntı çekiyorsun estetikli burunda nesef almanı engelleyecek bir etki olmuyor.ancak burnunda nefes almada sıkıntı yaşayan insanlar örn. burnundaki et büyükse onu küçültüyorlar bu et küçültülse bile bir süre sonra gene büyüyüp tekrar ameliyat gerektirebiliyor ama senin öyle bir sorunun yokmuş o yüzden bunu dert etmene gerek yok

Valla çok güzel anlatmışsın cnm.. Haa unutmamak gerek büyük yada küçük her ameliyat risk taşır.. Diş çektirirken bile bir sürü formalite imzalıyoruz riskleri kabul edioruz..benim nefes ve koku sorunuda halledildi ameliyatta ama arkadaşın zaten öyle bir sorunu yokmuş .. Rabbim herkezin gönlüne göre versin içine sinen bir iş çıkarır inşallah herkezin doktoru

Merhaba arkadaslar ben de yarin sabah Can beye ameliyat olacagim acikcasi biraz heyecanliyim biraz da korkuyorum umarim her sey cok iyi gecer :emir_bebek::KK1: Capoeira sana arkadaslik istegi gonderdim bi mahsuru yoksa fotograflarina bakabilir miyim :KK1:

merhaba arkadaslar ben de yarin sabah can beye ameliyat olacagim acikcasi biraz heyecanliyim biraz da korkuyorum umarim her sey cok iyi gecer :emir_bebek::KK1: Capoeira sana arkadaslik istegi gonderdim bi mahsuru yoksa fotograflarina bakabilir miyim :KK1:

tatlım umarım herşey yolunda gider. Ameliyattan sonra ayrıntıları anlatır mısın şimdiden geçmiş olsun :18::KK3:

Rica etsem can beye ameliyat olan arkadaşların albmlerini görebilir miyim ? Sonuçlar hakkında biraz olsun içimi rahatlatmak istiyorum

Ettim :) rdv aldınmı sen, daha araştırma aşamasımı?
Ettim :) rdv aldınmı sen, daha araştırma aşamasımı?
merhaba , albümünü benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Gerçkten çok doğal ve güzel olmuş . ben ,Can beye 2 defa gittim, her seferinde burnumun güzel olduğunu, ameliyat gerekmediğini söyleyip beni geri gönderdi ama bu kez kesin kararlıyım yaptırmaya ,Can beyi ikna edebilirsem eğer...ameliyattan ve sonuçundan da oldukça çok korkuyorum. İyi Bayramlar!

merhaba , albümünü benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Gerçkten çok doğal ve güzel olmuş . ben ,Can beye 2 defa gittim, her seferinde burnumun güzel olduğunu, ameliyat gerekmediğini söyleyip beni geri gönderdi ama bu kez kesin kararlıyım yaptırmaya ,Can beyi ikna edebilirsem eğer...ameliyattan ve sonuçundan da oldukça çok korkuyorum. İyi Bayramlar!

Hahaha :)) evet güzel der yollar, şımarıklık etme der, der de der.. Ben gibi cadı oluverin azıcık cnm.. Karnım için pek dır dır etmiştim :))) hakkında hayırlısı inşallah

Amin , sağolun!sizden öğrenmek istediğim iki şey olacak cevaplarsanız ,beni oldukca rahatlatacaksınız:burun şeklinize karar verme aşaması nasıl
oldu (Can beyle) ve bir de şuanda burun fonksiyonlarında , ameliyat öncesine )göre farklılıklar var mı( hasassiyet, çabuk grip olma ) iyi geceler...

merhaba kızlarrrrr
benim de burnumda düşüklük mevcut. o nedenle doktor araştırması yapıyorum. can bey'in adını çok duydum.bugün gitmeyi düşünüyorum yanına ancak hala tereddütlerim var. son çıkan haberleri duymuşsunuzdur : işte ameliyat sonrası ayaklarından oldu falan diye. en çok bu ürkütüyo beni. fikri olan paylaşabilir mi benimle?bu olaya nasıl karar verdiniz?

Amin , sağolun!sizden öğrenmek istediğim iki şey olacak cevaplarsanız ,beni oldukca rahatlatacaksınız:burun şeklinize karar verme aşaması nasıl
oldu (Can beyle) ve bir de şuanda burun fonksiyonlarında , ameliyat öncesine )göre farklılıklar var mı( hasassiyet, çabuk grip olma ) iyi geceler...

Cnm ben can hocayla görüşmemde dedimki yüzüm burda burnu açınca alt yapıyıda göreceksiniz elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inanıyorum malzeme bol elinizi korkak alıştırmayın dedim :))) ve istemediklerimi söyledim, burun deliklerim görünmesin aman ha domuzcuk gibi olmasın dedim bu kadar.. Eskiden koku ve nefes alamazdım ve inanılmaz kafam ağrırdı şimdi hiçbiri yok şükür.. Hepsi düzeldi.. Başka sorun varsa cevaplarım :)

merhaba kızlarrrrr
benim de burnumda düşüklük mevcut. o nedenle doktor araştırması yapıyorum. can bey'in adını çok duydum.bugün gitmeyi düşünüyorum yanına ancak hala tereddütlerim var. son çıkan haberleri duymuşsunuzdur : işte ameliyat sonrası ayaklarından oldu falan diye. en çok bu ürkütüyo beni. fikri olan paylaşabilir mi benimle?bu olaya nasıl karar verdiniz?

Nasıl yani ya? Nerde okudun o haberi ? Burunla ayak ne alaka ?? Linki paylaşırmısın ltfn.. Dr seçimindede allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı kimsr ona olursun inşallah

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.aklıma takılan başka iki şeyde; ameliyatın yaz aylarında( sıcak olan bölgelerde)yapılamayacağı gibi bir de ameliyat olanların 1 yıl gibi bir zaman başlarınını yere eğmemeleri gerektiği? Bu konularda bilgin varsa lütfen...

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.aklıma takılan başka iki şeyde; ameliyatın yaz aylarında( sıcak olan bölgelerde)yapılamayacağı gibi bir de ameliyat olanların 1 yıl gibi bir zaman başlarınını yere eğmemeleri gerektiği? Bu konularda bilgin varsa lütfen...

Yok cnm yaaaa daha neler.. Evet kışın olman daha iyi ama yazın olamazsın diye bir kural yok.. Evet dikkat etmen gereken şeyler var, mesela 2 hafta kadar sağa sola yatmaman gerek şişliklet bir tarafa toplanıp yamuk durmasın diye, güneşten korusan daha iyi.. Başka :)

Bir de ameliyat korkusu oldukca fazla , her aklıma gelişte burnumun direği sızlıyor ameliyattan vazgeçer gibi oluyorum? Sen durumun nasıldı ? Rahatlatıcı bir yöntemin varsa?

Bir de ameliyat korkusu oldukca fazla , her aklıma gelişte burnumun direği sızlıyor ameliyattan vazgeçer gibi oluyorum? Sen durumun nasıldı ? Rahatlatıcı bir yöntemin varsa?

Ben çok rahattım, o burundan kurtulacağım aklıma geldikçe çokta heycanlanıyordum :)) hayallere dalıyordum artık saçımı toplıycam foto çrkincem falan diye :) birde hoca demişti burnun acımıcak ona emin ol ama karın zorlar seni biraz dedi. Dediği gibi burun hiç rahatsız etmedi , hoş geriside öyle aman öldüm gibi bir acı olmadı :))) emin ol zor olan ne ameliyat nr acı ne ağrı, zor olan sabır, ödemlerin geçmesini beklemek zor :))

Sizi soru yağmuruna tutuyorum gibi oldu ,sabırla cevapladığın için tekrar teşekkür ederim !Ameliyatın sonucundan memnun kalmayıp pişman olmaktan çok korkuyorum. Sizde de böyle bir korku var mıydı? Bu arada mesajınıza veremiyorum kusura bakmayın 25 mesajı geçmemişim. Whatsapp kullanmıyorum. Yardımlarınız için sağolun

Sizi soru yağmuruna tutuyorum gibi oldu ,sabırla cevapladığın için tekrar teşekkür ederim !Ameliyatın sonucundan memnun kalmayıp pişman olmaktan çok korkuyorum. Sizde de böyle bir korku var mıydı? Bu arada mesajınıza veremiyorum kusura bakmayın 25 mesajı geçmemişim. Whatsapp kullanmıyorum. Yardımlarınız için sağolun

Yok cnm benim yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.. Aklına geleni sor.. O korkuyu yaşamayan yoktur emin ol.. Pişman olmaktan korkmadan ameliyat olan tanımıyorum.. Kötü olursa naaparım , pişman olursam kaldıramam falan diyoruz hepimizde.. Normalide budur zaten.. Ama tüh keşke olmasaydım diyen yok :) herşey güzel olacak, pozitif olarak gir ameliyata herşey olumlu geçsin.. Fotoları görebiliosun dimi sen?

X