çok ucuz ayakkabı sitesi buldum kızlarr :)

bütün ayakkbımılarımı shotekten alıyorum merterden alıyrm kalabalık oluo bazen numara kalmıo ama guzel ayakkbılr var evet ama nısantası ve etılerde de subesı var facebooktanda begnırsenız sayfsını butun aykkbılrı gorursnuz kargoylada alırsnız yerı hakkında bılgı almak ıstyn varsa solerm kızlar

anahtar sözcükle buldum siteyi:) gerçekten çok ucuz ama bu fiyata kaliteli bir şey zor gibi, siteden alışveriş yapan var mı acep?

Ben mağazaya gittim gördüm ayakkabıları.

Birincisi ayakkabılar sitede göründükleri kadar kaliteli değil,artık sitede nasıl öyle güzel görünüyor hiç anlamadım zaten.Kimisi idare eder,mesela rugan olanlar iyi ama süet olanların kumaşı çok uyduruk.

İkincisi bence kesinlikle mağazadan alın çünkü numaralar kalıplar çok alakasız.Normalde 37 giyiyorum ama orda hiçbir 37 ayakkabı ayağıma olmadı,bazısında 38 oldu bazısında 36 oldu.

Mağazada beğendiğiniz ama numarası olmayan bir model varsa farklı renklerinden doğru numarayı bulup internetten sipariş verebilirsiniz,kendi üretimleri olduğu için internet siparişinde tükenme sorunu olmuyor.

Kendime bir ayakabı aldım,tabi 36 numara:) Pek vaktim yoktu ve bi gecelik bişey için aldım,bu gibi durumlar için tercih edilebilir ama fazla dayanacağını zannetmiyorum.

Ama dediğim gibi bana kalırsa önce görmeden ve denemeden almayın.İnternetten çok ayakkabı aldım her seferinde kalıplar tam oldu ama bu marka kalıp olayını tam becerememiş..

bende o fırmadan alışveriş yaptım inanın çok memnun kaldım gelen ayakkabıdan 50 tl sabit fiyaları ayrıca çokta ilgililer :KK66: güle güle kullanın..

link gitmiş.. aslında amerikadada bildiğim süper siteler var 10 dolara kralı var ayakkabının...
iyi de sanalda ayakkabı numarası problem olmaz mı ya:44: kalıp falan.. varya bir türlü cesaret edemiyorum bu yüzden akıl verin bana da:44:

link gitmiş.. aslında amerikadada bildiğim süper siteler var 10 dolara kralı var ayakkabının...
iyi de sanalda ayakkabı numarası problem olmaz mı ya:44: kalıp falan.. varya bir türlü cesaret edemiyorum bu yüzden akıl verin bana da:44:

hangi siteler onlar merak ettm cnm :)

X