Lc waikiki'den online alışveriş yapan varmı

Merhaba bende bu siteden alışveriş yapıcam ama ödeme konusunda tereddüt ediyorum kredi kartı kullanmıyorum yasımdan öturu : ) sizler ödemeyeı havale ile mı yaptınız ve ödemede herhangi bir sorun yaşadınız mı ?

Merhaba bende bu siteden alışveriş yapıcam ama ödeme konusunda tereddüt ediyorum kredi kartı kullanmıyorum yasımdan öturu : ) sizler ödemeyeı havale ile mı yaptınız ve ödemede herhangi bir sorun yaşadınız mı ?

canım ben her zaman havaleyle yapıyorum hiçbir sorun olmadı bugüne kadar.güvenle yapabilrsin.kredi kartı kullanmayanlardanım ben de:21:

Peki birşey daha sorsam ben şimdi mesela 50 liralık alışveriş yaptım kargo parasoda vermicem ama havale yaparken benden ek ücret alıcaklar mı ? çok.a cahilim bu konuda :KK70:

ben yapıyorum .. hem de çoook alışveriş yaptım .. ürünleri de süper üstelik her beden var.. tavsiye ederim :KK62:

bende geçen hafta yaptım 3 gün içinde elimde oldu yazlıklar indirime girmiş 1 yaş büyük aldım seneye yaza giyer inşallah

kızlar çok acil birşey sorucam size ben ödemeyi havale ile yaptım 3 saat önce ama sipariş no falan sormadı ve şuan baktım interneete ödeme beklenıyor yazıyor acaba bi sorun çıkarmı offff .s

ben yapmıştım online alışveriş gayet güzel.
zaten olmazsa faturanızla değişim yapabiliyorsunuz, iyi günler

Ben lc waikiki nin mağazası olmadığı bir ilçede yaşıyorum ve buradan öğrenıp internet mağazasından alışveriş yaptım hemde 3 kere ve hiçbir sorun yasamadım ve ayrıcada çok hızlı gönderiyorlar urunu çok memnunum :):):)

2 kere alışveriş yaptım.lcw daki bedenimi bildiğim içinde sorun yaşamadım.hatta çoğu mağzasındakinden daha indirimli oluyor aynı ürün.bir daha online alacağım

bende yaptım. küçük bi yerde yaşıyom ve burdaki mağza sezon sonu indirimi yansıtmıyo oysa sitede çok uygun indirimler var. herşeyde çok güzel çıktı. gayet memnun kaldım. taksitli almıştım. taksitle bitince hemen yeni bi alışveriş yapacam.:KK61:

bende alışveriş yapmak istiyorum acaba çocuk ayakkabılarında mesela ayağına bir numara küçük geldi değişim yapıyorlar mı hiç ayakkabı aldınız mı?

ben çocuklarıma değil ama kendime aldım ayakkabı yani netten getirttim normalde 37kullanıyorum ama gelen ayakkabı küçükgeldi ben geri göndermedim ama geri alım yapıyorlar ayrıca gönderdiğin ürürnün kargosunu onlar karşılıyo yani uygun olmayanı gönder gitsin

bende bayram öncesi oğluma ve kendime sekiz parça aldım hayatımda ilk defa giyim konusunda karlı bi alışveriş yaptım ürünler çok güzeldi ayrıca oğluma aldığım üstlerden birini burdaki mağazasında 19 tl gördim ben online 7 tl almıştım bundan sonra hep ordan alıcam:KK1:

bende dün kızım için pijama siparişi verdimaynı gün kargoya verdiler kolay alışveriş diye buna derim ben:KK66::KK66:

güvenilir bi site 2 günde elinde ama haftasonunu araya koymamak lazım ..

Son düzenleme:
burayı gördugumuz ıyı oldu bızde ogluma sıparıs verdık 14 parca urun suan yolda gelmesını beklıyoruz ınsallah sorun yasamayız

geçen gün bir sürü şey aldım bende kızlara.bazı ürünler mağzalardaki fiyatlarındanda ucuz oluyor

X