Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatmak İçin Lavanta Kürü!! İnanılmaz Sağlıklı!!

kızlar bir şey sorcağım ben sinemaki badem yağı ve bemiks aldım dün. onları uygulayacagım saçıma ama bu lavanta kürünü de denemek istyrm suyunu kesın ıcecgm zaten sıvılce var cıldımde ıyı gelır dıye dusunyrm hem saçıma hem cıldıme.fakat ben bu yapacagım karısıma lavantayı da eklesem olur mu yoksa ayrı mı yapym onu ne yapıyım sızce:26:

lavanta için ne olur bilmem de sinameki kürüne liste dışında şeyler ekleyenler beklenen sonucu alamadılar
içeriği değiştirmemek en güzeli
ikisini birden yapabilirsin ama haftada bi gün sinameki bi gün lavanta yorucu mu olur ki?

şu suyunu dök kafaya,durula işlemi bana zahmetli gibi geldi ama her gün bir bardak içebilirim. zaten içten beslemek de önemli. yarın alayım bakalım,içmeye hemen başlarım. gelişmeler olursa da yazarım. ancak bunu zencefil gibi durulamasak,kafamızda kalsa mı sprey sıkar gibi? o zaman yapabilirim. hem saçım mis gibi kokar.[/QUOT

Durulamayami üseniyorsun :KK16:

lavanta için ne olur bilmem de sinameki kürüne liste dışında şeyler ekleyenler beklenen sonucu alamadılar
içeriği değiştirmemek en güzeli
ikisini birden yapabilirsin ama haftada bi gün sinameki bi gün lavanta yorucu mu olur ki?

bilmyrm kı saçlarım da dökülme var ve uzamasını ıstyrm aslında uzunlar ama daha cok uzasınlar ıstyrm belime kadar :KK9: olmadı lavantayı sadece içiyim cildime de iyi gelmiş olur hem:KK34:

bence bi takım karışımların içine lavantayı eklemeyin.. ayrı olarak kullanın.. nolur nolmaz..
bi de durulamaya üşenenler için şunu söylemek istiyorum, saçta kalması sağlıklı bişey olsa, saraçoğlu yıkamasanız da olur derdi zaten.. ama durula diyosa vardır bişey kızlar durulayın üşenmeyin sakın..
benim 2 haftam daha dolmadı bile, ama kızlar her gün saçımı ölçmeye başladılar:)) bakıcam yine uzamış mı diye:)) ve uzuyo ister inanın ister inanmayın, her saça sürüşünüzde uzuyo ben bunu anladım artık.. kirpiklerime de sürüyorum daha canlılar ama uzadılar mı bilmiyorum pek emin değilim..

tutum ben bu bakımı lavanta :) güzel de kokar hem içerim hem sürerim cildede saçada komple bakım aycangülün bakım günleri gelsin o günlere denk getiririm :KK66:

bende kitabı da vardı ya atlamışım saç uzatmak için bakmamıştım hiç dün baktım lavanta için ne kadar faydalı bişeymiş böyle ya, ve evet durulayın diyor hiç kalsada olur gibi bişey yok. saç uzatır demiyor ama dökülmeyi kesen bakımlar kökü besler beslenen saçda uzar dimi :))) parlaklık canlılık içinde ısırgan otu demiş hadi bakalım bugün alcam yarın başlıycam hata bugünde başlarım :)))

Son düzenleme:
Tam 1 yıl boyunca bırakmadan kullanmış biri olarak söylüyorum kesinlikle çoook faydalı, benim cildim çok hassastır, biraz fazla makyaj yapsam yüzümü toniklemeden yatsam hemen kabarır, iki sene önce biraz sıkıntı ve stresten dolayı sivilce oldu alnımda ve çenemde, doktora gittim verdiği ıvırtı zıvırtı ilaçlardan ibaretti ve doğru kullanmama rağmen pul pul dökülen bi deriden başka bişey elde edemedim, alternatif tıp her zaman ilgimi çekmiştir biraz araştırınca bende lavantayı gördüm, kullandım ve hiç bir şey kalmadı karaciğer için gerçekten çok faydalı hepatit için özellikle, kanı temizliyor, bütün toksit maddelerin atılması sağlıyo. Kullanın diyorum, her sağlıklı insanın yılda bir kez 15 gün bu kürü uygulaması gerektiğini okumuştum.. Ben hala devam ediyorum..

cildini anlatırken sanki beni anlatıyosun sandım...
reglim yaklaşırken hala sivilce de denmez ona,kırmızı kırmızı kabarcıklar cıkar yüzümde kii 26 yaşındayım!
canım sıkılsa pütür pütür olur yüzüm...
güneşe çıksam,başlar yine pütürdemeye...
kışta sogukta kurur,pul pul olur....
yeter ama diyorum,krem sürerim 1 saati geçmez aynı olur...
bu hafta sinamekili küre başlamıştım bende,e vit. var içinde, koku oluyor. lavanta o kokuyu giderebilir. içeeyim de belki yüzüme de ii gelir.... :13::13:

kızlar aylardır kafama sürmedigim yag ot çamur kalmadı ve ayda sadece 1 cm uzadı.bu kürü 4 gündür içiyorum 1 kerede saçıma sürdüm.saçımda beyazda çok fazla 2 aya yakındır dip boyası yapmadım zaten dışarı çıkmıyorum küçük bebişim var boyamayım dedim saçlarım dinlensin biraz.pazartesi saçımdan bir tane beyaz söktüm ölçtüm 2.2 mm.bugün söktüm bir beyaz ölçtüm 2.8 mm.bu mümkün olabilirmi ya inanamadım kaç tel söktüm ölçtüm aynı.şok oldum benim saçlar çok yavaş uzardı bu lavanta işe yarıyor galiba bugün yine yıkıyacam.:KK66::KK66::KK66:muhteşem birşeyy teşekkürler arkadaşımmmmm

kızlar aylardır kafama sürmedigim yag ot çamur kalmadı ve ayda sadece 1 cm uzadı.bu kürü 4 gündür içiyorum 1 kerede saçıma sürdüm.saçımda beyazda çok fazla 2 aya yakındır dip boyası yapmadım zaten dışarı çıkmıyorum küçük bebişim var boyamayım dedim saçlarım dinlensin biraz.pazartesi saçımdan bir tane beyaz söktüm ölçtüm 2.2 mm.bugün söktüm bir beyaz ölçtüm 2.8 mm.bu mümkün olabilirmi ya inanamadım kaç tel söktüm ölçtüm aynı.şok oldum benim saçlar çok yavaş uzardı bu lavanta işe yarıyor galiba bugün yine yıkıyacam.:KK66::KK66::KK66:muhteşem birşeyy teşekkürler arkadaşımmmmm
:nazar::nazar::nazar::nazar: gerçekten bu derece etkilimi.çok şaşırdım.

sinameki kürüne rakip mi geliyor ne :KK66:

rojekte çok saol bu kürü paylaştıgın için.ya sinamekiyi tam 9 defa yaptım ama hiç sonuç alamadım üstelik saçlarım kurudu ve rengi çok açıldı zaten saçlarım yanmıştı açıcıdan berbat oldu sinamekiyle.aslında artık bakım yapmıyacam diye yazmıştım bir forumda ama işte dayanamadım.3 haftadır şampuanıma badem yagı çam terebendi katmıştım onuda kullanıyorum protek maske almıştım birde barcelino özel günlerde bunları yapıyorum 3 haftadır ama lavanta çoşturdu sankiiii

rojekte teşekkürler..bi şey soracağım..saça sürülen lavantayı 10dk demlemeye bırakın demişsin kısık ateşte on dakika bekleterek mi demlenecek orayı anlamadım.bi de saçımıza sürdüğümüzde ısısı nasıl olacak soguduktan sonra mı süreceğiz yoksa biraz ılıması yeterli mi?

sinamekiden sonra daha da bakım filan yapmam kendi çapında uzasın diyodum ama lavanta uzatmasa bile çok güzel kokar filan, hoş olabilir, bana yine aktar yolu gözüktü:))

rica ederim canım çok sevindim walla.. güle güle kullan :KK61:

Son düzenleme:
tühhh ya daha dün çarşıdaydım lavanta alsaydım keşkee:KK43:
lavanatayı çok okumuştum ama denemeye çekiniyodum açıkcası
yarın çarşıya çıkabilrsem alıcam

1 ayda nekadar yol alırız aceba?

rojekte çok saol bu kürü paylaştıgın için.ya sinamekiyi tam 9 defa yaptım ama hiç sonuç alamadım üstelik saçlarım kurudu ve rengi çok açıldı zaten saçlarım yanmıştı açıcıdan berbat oldu sinamekiyle.aslında artık bakım yapmıyacam diye yazmıştım bir forumda ama işte dayanamadım.3 haftadır şampuanıma badem yagı çam terebendi katmıştım onuda kullanıyorum protek maske almıştım birde barcelino özel günlerde bunları yapıyorum 3 haftadır ama lavanta çoşturdu sankiiii

rica ederim canım çok sevindim

Son düzenleme:
rojekte teşekkürler..bi şey soracağım..saça sürülen lavantayı 10dk demlemeye bırakın demişsin kısık ateşte on dakika bekleterek mi demlenecek orayı anlamadım.bi de saçımıza sürdüğümüzde ısısı nasıl olacak soguduktan sonra mı süreceğiz yoksa biraz ılıması yeterli mi?

canım altını kapattıktan sonra 10 dk beklet, süz.. saçına istediğin sıcaklıkta sürebilirsin, ben çok sıcakken sürdüm yandım :) o yüzden tavsiye etmem artık ılıdıktan sonra sürüyorum, öyle yap derim..

X