Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle bu dıyet ogrenılmelı.
valla dediklerinin hepsi var gibi. saati gözlüyorum özellikle vakit geçsede yemek yesem diye. seviyorum yemek yemeyi sanırım. yada yanlızlığımda hep yemekle mutlu olduğumdan şuanki gurbet yanlızlığımı yemekle telafiye uğraşıyorum galiba. off çok sıkıldım. diyet başlığı altında yapmadığım diyetlerden. hiç bitmeyecek gibi .
İnan canım inanman lazım önce bende senin gibiydim bir türlü başlayamıyordum ama öyle bir an geliyor ki ben bu olamam diyorsun ve veriyorsun startı sonra beyine giden emirden dolayı zaten gidiyor kilolar önce inan telkin ver kendine bu kilolar gidecek diye gidecek inan :) ayrıca ben tam anlamı ile listeye uyamıyorum mesela her akşam el tavuk yeniyor ama ben et sevmem ayda bir yiyorum çorba ve salata yiyorum genelde yinede gidiyor kilolar. İşin özünü aldığında zaten kendi listeni oluşturacaksın sınırlar dahilinde.

valla umarım öyle olur. işin özünü kavradığım çok şey varda. o kavramayı hayatıma dahil etmekte zorlanıyorum. inş. oda olcak.

kızlar bişi sorcam hadi 2 yapalım da:
1. bu man.. (omega 3) karaciğeri yorduğunu duydum doğrumu?
2. ada çayında %64, kivide %62 oranında omega 3 varmış bunlardan tüketsek aynı sonucu almazmıyız?

tebrikler papadiya,en kısa zamanda 25 in altına da düşeceksin inşallah:nazar::nazar:leylakcım ben bu rakamlar ne ıfade edıyo hıc bılmıyodum loxı soyledı 30dan yukarısı obez dıye 25 ten asagısı ne oluyo pekı

kendi çalıp kendü söyleyen gelün iztemezükkEn Büyük KK

:KK60::KK60:

kız cinlerimi çıkarma tepeme:KK4::KK4::KK1:

kolay gelsin hepimize:KK51:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

loxı su an yerlerdeyım allahta senı guldursun emı keske yakın olsaydık hatta komsu olsak hıc fena olmazdı hergun kopardık yaaa:KK60:
kolay gelsın hepımıze:KK71::KK71::KK71::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

motıvasyon onemlı gercekten :nazar:

:KK19:

kızlar bişi sorcam hadi 2 yapalım da:
1. bu man.. (omega 3) karaciğeri yorduğunu duydum doğrumu?
2. ada çayında %64, kivide %62 oranında omega 3 varmış bunlardan tüketsek aynı sonucu almazmıyız?

Çörekotu ciddi Omega 3 e sahipmiş hatta bende şimdi çörekotu karışımına başladım ve bir sitede çörekotu kürü yapanların omega 3 desteği almaması gerektiğini yazmış bende soracaktım bu soruyu sayende hatırladım güüüüüüülll ne diyorsun kuzum?

Son düzenleme:
:KK19:

Çörekotu ciddi Omega 3 e sahipmiş hatta bende şimdi çörekotu karışımına başladım ve bir sitede çörekotu kürü yapanların omega 3 desteği almaması gerektiğini yazmış bende soracaktım bu soruyu sayende hatırladım güüüüüüülll ne diyorsun kuzum?
omega3 e deVam,dıgerını bosver derım :KK52:

tebrikler papadiya,en kısa zamanda 25 in altına da düşeceksin inşallah:nazar::nazar:leylakcım ben bu rakamlar ne ıfade edıyo hıc bılmıyodum loxı soyledı 30dan yukarısı obez dıye 25 ten asagısı ne oluyo pekı

25-30 arası ,yani şuan ikimızın de içinde bulundugu aralık 'fazla kilolu'

19-25 arası 'normal' 19 alt sınır,25 de üst sınır oluyor.ne yapıp edip o aralığa girmeliyiz tatloşşşşşşşşşş:KK4::KK4::KK4::KK4:

InsanIn ruh halı de mevsımler gıbı,yazı kısı baharı guzu oluyor kılo verme surecınde,karatay menulerı omega3 agırlıklı oldugu ıcın celık gıbı sınırlerınız oluyor zamanla, sabırla asılmayacak engel yok,onemlı olan ıstıkrar ve devam,zaten ınsulın dırencı kırılınca cok fazla kolaylasıyor hersey,bır koyde calısıyorum,gorsenız omega3 lerı tam dıye (cunku dogal beslenıyorlar) ruh saglıkları yerınde ,odalanma sorunu yok gıbı ınsanlarda.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

loxı su an yerlerdeyım allahta senı guldursun emı keske yakın olsaydık hatta komsu olsak hıc fena olmazdı hergun kopardık yaaa:KK60:
kolay gelsın hepımıze:KK71::KK71::KK71::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

25-30 arası ,yani şuan ikimızın de içinde bulundugu aralık 'fazla kilolu'

19-25 arası 'normal' 19 alt sınır,25 de üst sınır oluyor.ne yapıp edip o aralığa girmeliyiz tatloşşşşşşşşşş:KK4::KK4::KK4::KK4:

tam acıklayacaktım ki loxicim sağolsun çok güzel açıklamış papdiyam.loxinin de dediği gibi 25 in altına inmeliyiz mutlaka.....

bu arada siz yerlere yatıyosunuz gülmekten,ben de burda kopuyorum.
:KK60:anladınız siz onu.e hadi yeniden kolay gelsin hepimize:KK53::KK53:

X