Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar, nihayet bugün düzene girdim yürüyüşümede başladım:KK76:
7 ekim menüm
SABAH ( 11:00) : 1 adet h. yumurta, 5 adet ceviz, 1 dilim b. peynir,3 adet siyah 5 adet y. zeytin , domates ve salatalık söğüş, 1 kupa yeşil çay
ÖĞLE ( 16:30 ) : 1 porsiyon et döner , 1 bardak ayran, salata
GECE( 21:00 ): 3 adet ceviz, 1 bardak ayran
SPOR : 50 dk yürüyüş

leylak

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

yukardaki msaj çikdi çizelgeyi eklemek isteyince
nerde hata yaptim acaba
seninde ba$ini agritiyom valla :KK43:

canım eksik kopyalamış olabilir misin acaba:26::26:
Canım sabah saat 10:00 da sanırım biliyosun da:KK34: evde olsaydım o saatte yapardım bende.. Sıkılaşmak da gerekiyor yap leylakım sen de:112::KK19::KK19::KK19: teşekkürler canısı:KK16:

Kızlar yürüyüş sonrası streching yapın mutlaka diyor şallı:112: bundan sonra sabah yürüyüşünden sonra yapıciim ben de:KK34:

evet canım biliyorum.dur yarın ben de deneyeyim iyiniyetlim:KK1::KK1:

7 ekim menüm
SABAH ( 11:00) : 1 adet h. yumurta, 5 adet ceviz, 1 dilim b. peynir,3 adet siyah 5 adet y. zeytin , domates ve salatalık söğüş, 1 kupa yeşil çay

Gece niye yedin tatlım.. Güzel de gitmiş herşey:KK52: :KK20::KK20: 8den sonra bişi yemek yok:KK20:

Yürüyüşün için:KK9::KK9::KK9:

sersumum sağolasın
:KK19::KK19::KK16:
Sersum, şööle bir baktım da tickerına... 79 da pek yakışmış kızzz...

yakışmaz mı kıss...sana da yakışır bana da bebeem..:KK16::KK16:

ben de isterim ben de:nazar::nazar:
aşkolsun bebişim gel sana da yapiim kıss..:KK34::KK16::KK16:

Sersuuuum...

Kay kız kenara... İyiniyetlime yer açak
kaydım yana canım..:KK9::KK9:
sersumum yürüyüş yapmışsın:nazar::KK9::KK9::KK9: Kızında da geçmiş olsun :KK54::KK54:

Hala kuzu onlar hep de öyle kalacaklar:KK34:

sağol canım daha iyi şimdi çok şükür..:KK16::KK16:

Ohhh harika oldu kahve bahane:112: Öpüyorum sizi:KK19::KK19::KK19::KK19: Oyam afiyet olsun.. Balığı ben de severim:112: Hamsi köfte yapıyorum ben de ama bol yağda kızarması gerekiyor muhteşem bi tat oluyo:KK53::KK53:

Benim koca Karadenizli. Balık işi onun ellerinden öpüyor. Hamsi tavayı çok güzel yapıyor Allah için.

Leylakım bugün bende de bi sürü kaçamak var yazmıycim:KK53:
akşam yemeyecektim herkeslere yemeğini hazırladım salonda ne güzel oturuyodum(saat 7:00).. :emir_bebek::emir_bebek: durmayınca eşim yemek sırasında beni çağırdı ve accuk daha yedim:KK19: neyse h. içi yapmayayım kaçamak inş. da diyeyim de:KK1::KK1:

Biraz önce kahvemi de içtim sizlere de afiyet olsun:nazar::nazar::nazar:

ben de çok pişmanım canım yaw:KK17::KK17:yemesem iyiydi:KK53::KK53:regl krizine yenildim,ama bu 2 hafta çok çalışıciiiiiim çokkkk:KK9::KK9:

Ohhh harika oldu kahve bahane:112: Öpüyorum sizi:KK19::KK19::KK19::KK19: Oyam afiyet olsun.. Balığı ben de severim:112: Hamsi köfte yapıyorum ben de ama bol yağda kızarması gerekiyor muhteşem bi tat oluyo:KK53::KK53:

nasıl yapıyon kıss tarifini versene biz de yapalım..ben de bayılırım balığın her türlüsüne..:KK53::KK53:

ben de, hamsi kuşu diyolar:KK34: iki hamsinin ortasına ince kıyılmış soğan ,maydanoz ve karabiber karışımını koyup ikisini unla yapıştırıp kızartıyom o da neffiss oluyo kızzlar deneyin bence..:KK34::KK34:

leylak tekrar te$ekkurler

oglen menum bal kabagi çorbasi
ha$lanmi$ brokoli yaninda yogurt
biraz ha$lanmi$ et
sut

ak$am menusu
lahana sarmasi bol yogurt sut

3 lt su içmi$tirim en az bardaklari saymadim
35 dk yuruyu$

7 ekim menüm
:KK9::KK9::KK9::KK9:
çokkk te$ekkurler canim
oldu vallllaa :)

güle güle kullan canım bişey diğil..:KK16::KK16:

Kızlar hepinize iyi geceler

menü bildirimi yapamıyorum malum bugün kaçak var yarından itibaren düzene gireceğim inşallah

Sersumum tarif şööölee:
hamsi köfte

hamsileri ortadaki kılçıkları vb herşeyi temizlenecek.. Aynı mücver yapar gibi yapıyoruz..
Dereotu, maydanoz, taze soğan, karabiber, tuz, nane koyuyoruz.. yumurta kırıyoruz içine yapışması için un koyuyoruz..Karıştırıyoruz güzzelcee.. Kaşıkla alıp üzerine hafifçe bastıırıp şekil vererek kızgın yağda kızartıyoruz..

Son düzenleme:
Benim koca Karadenizli. Balık işi onun ellerinden öpüyor. Hamsi tavayı çok güzel yapıyor Allah için.
şanslısın desene.:KK34:.benim ki sadece hamsi tavayı sever..balıktan da hiç anlamaz..:KK9::KK9: aileden geliyor bence evlerinde yalnız hamsi pişermiş:KK37::KK37:..benim babam kendi tutar..tam balıkçı yanii..:KK34::KK34:
7 ekim menüm
:KK9::KK9::KK9::KK9:
çokkk te$ekkurler canim
oldu vallllaa :)

güle güle kullan canım bişey diğil..:KK16::KK16:

X