Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

patatesli gözleme yedim :KK14::KK14: o kadar alakasız ki motivasyonum çok bozuk gelip gidiyo deli olcam dudağım ucukluyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

gözleme hamurunda maya olmuyor herhalde.içi de patatesli olmasaymış,aslında haftada 1 yiyebildimiz lahmacun gibi düşünebiliriz.O kadar üzme kendini.Yalnız canım çekti ya.Gözlemeye bayılırım :KK1:

pepeticim ben de dün akşam 8 den sonra kendimi mutsuz hissettim,
eşim de yoktu,gittim 1 küçük tabak üzüm yedim.:18::18::18: sonrada kıvrıldım uyudum:18:
leptin amca uğramadı yani akşam bana

gözleme hamurunda maya olmuyor herhalde.içi de patatesli olmasaymış,aslında haftada 1 yiyebildimiz lahmacun gibi düşünebiliriz.O kadar üzme kendini.Yalnız canım çekti ya.Gözlemeye bayılırım :KK1:

biliyorum saphiracım güzel arkadasım rahatlatmak için sölüyosun emme ben biliyom löpppedenek mideme oturan gözlemeyi bugunden itibaren spora baslıycam. ben geçenlerde sporla verebiliyordum tamam diyette vardı da. inan eve gelirdim arabayı koyar spo ayakkabılarımı giyer merkete giderdim sırf hareket olsun diye simdi bayram hastalığım mahvetti motivasyonda kalmadı hhiçbirseyde neyseki 63.7 kiloyum tickerimdan 500 gr fazlayım olsun yeni yıla insallah 5 li kilolarda girebilirmm

Rumuz: eski_bir_masal
Başlangıç tarihi: 05.09.2011
Başlangıç kg: 64.4
Geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 57.9
Fark: 1.7
Toplam fark: 6.5
Beden: 38
Spor: Günde ortalama yarım saat leslie ile yürüyüş
Boy: 1,70
Hedef: 55

kızlar harikasınız,hangi birinizi kutlayayım şaşırdım.ne güzel verilmiş kilolar.:KK9::KK9:hep böyle devam eder inşallah.:nazar:

Başlangıç tarihi:14.09.2011
bildirim tarihi:18.11.2011
başlangıç kilo: 66
bu hafta kilo:5730
Geçen hafta:5830
bu hafta ki fark:-1000
Toplam fark:-8700
beden:38
boy:1.68
bildirim yapmayacaktım ama daha fazla motive olmak için yaptım. bir ara 57 olmustum ama bayram ve sonrası kılo aldım bu hafta toğparlandım çok sukur

perşembe menüm

sabah
tereyağında iki yumurta,küçük parça ekmek,peynir,10 zeytin,birtutam maydanoz,salatalık,bir çaybardağı caviz içi, bir kupa limonlu yeşilçay

öğle
bir kase yoğurt+special K

akşam
yarım kupa tarçınlı süt,1 cennet meyvesi, etli kuru fasulye, yarım porsiyon bulgur pilavı:KK17: tere,turp,yeşil soğan,süsbiberi turşusu acıcık pide:KK57:

yatmadan önce
1 kupa elma sirkeli su

su: 1 litre

3 kupa limonlu yeşilçay,1 kupa limonlu sıcak su,2 kupa limonlu açık normal çay

kitap:vakıa suresi,esmaül hüsna

spor: yok:KK57:

Rumuz: eski_bir_masal
Başlangıç tarihi: 05.09.2011
Başlangıç kg: 64.4
Geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 57.9
Fark: 1.7
Toplam fark: 6.5
Beden: 38
Spor: Günde ortalama yarım saat leslie ile yürüyüş
Boy: 1,70
Hedef: 55

masalcım sendemı almışsın kılo bır ara berabere gıdıyorduk gerçi ende aldım ve toparlandım

perşembe menüm

sabah
tereyağında iki yumurta,küçük parça ekmek,peynir,10 zeytin,birtutam maydanoz,salatalık,bir çaybardağı caviz içi, bir kupa limonlu yeşilçay

öğle
bir kase yoğurt+special K

akşam
yarım kupa tarçınlı süt,1 cennet meyvesi, etli kuru fasulye, yarım porsiyon bulgur pilavı:KK17: tere,turp,yeşil soğan,süsbiberi turşusu acıcık pide:KK57:

yatmadan önce
1 kupa elma sirkeli su

su: 1 litre

3 kupa limonlu yeşilçay,1 kupa limonlu sıcak su,2 kupa limonlu açık normal çay

kitap:vakıa suresi,esmaül hüsna

spor: yok:KK57:

canım bu karatay dıyetı degıl ,bayagı karıstırmıssın,dikkat et de kılo alma vereyım derken

akşama misafirim var,yabanmersınlı kek,sodalı borek yaptım,bır de patates salatası yapacagım ve hepsini koklamakla yetınecegım:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlaaar selamlar :) bugün 5.günüm aslında ben pazar günleri tartılcam diye kural koymuştum kendime fakat bu sabah dayanamadım tartıldım.. 1 kilo vermiş bulunuyorum çok sevindim acayip motivasyon oldu bana :)
sabah: 2 yumurta ( bi tanesi fazla geldi onun yarısını yiyebildim ) 4 ceviz.. 5 çeri domates ..5 parça peynir. 1 bardak süt
günde 2 litre su mutlaka içiyorum.. akşam şehriye çorbası yapmayı düşünüyorum fakat yorumları okurken şehriye yenmicek diye bişiler okudum :KK43: çorbadan bi zarar gelmez yani dimi ? çünkü şehriyeden başka çorba yapmayı bilmiyorum :KK70: birde kuru meyve hiç bi şekilde yiyemiyorum. pazartesi yediğimde bütün yediklerimi çıkardım :KK43: onun yerine geçebilecek bağırsak çalıştıran şeyler önerebilirmisiniz acaba ?

Bildirim: 18/11/2011
Başlangıç tarihi: 5/09/2011
Başlangıç kg: 104
Geçen hafta: 92.7
Bu hafta: 92
Fark: 0.7
Toplam fark: 12
Beden: 44-46
Spor: düzensiz
Boy: 163
Hedef: 76
oran: % 0.75

profiti bir ara gördüm ama şimdi göremeyince buraya yazdım arkadaşlar.çıkmam lazım öpüyorum herkesi ve tebriklerrrrr hepinizeee :KK16:

kızlar selam ben 10 kg verdim ama şu an durdu bu diyeti yapmak istiyorum ama inceliklerini bilmiyorum yapanlar ipucu verebilirmi bide diyet listesine tam uymak gereklimi mesela ben zeytin yemem onun yerine bişi yiyebilirmiyim vs yardımlarınızı bekliyorum hepinize basarılarrrrrrrrrrEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:nazar::KK52::KK54::KK55::KK36::KK56::KK37::KK16:

canım doğrusunu yapmışsın.Zaten bildirim yapman gerekiyordu yani :KK34:şimdi 1 hafta da menü paylaş ve haftaya cuma listedesin :KK16:
verdiğin kilo süperrr canım inşallah hep birlikte devamını getireceğiz.tebrik ederimmmm :KK16::KK16::KK16: geçen hafta tartılmadım yazmış bu 6.4 kg yu ne kadar zamanda vermiş oldun o zaman?

selam saphira arkadasim

ben 7 kasim basladim bu diyete o gun sabah tartildim hani ben pazartesileri tartiliyordum hep pazartesi diyete basladigim icin cuma oyuzden tartilmamistim bugun tam 12 ci gunum yani

inanin cok destege ihtiyacim var mesajlarinizi okuyunca bana doping oluyor cok tesekkur ederim allah razi olsun umarim basaririm basladigim gunden beri bir lokma kacamak yapmadim yapmakta istemiyorum umarim rahatca gider kilolarim

tesekkurler

akşama misafirim var,yabanmersınlı kek,sodalı borek yaptım,bır de patates salatası yapacagım ve hepsini koklamakla yetınecegım:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Bende misafir yok ama ben de akşama protein kurabiyesi yapıp yiyeceğim. Dün akşamı zor geçirdim bugün regl olmam lazım. Bir tane yerim artık.:KK37:

Son düzenleme:
X