Tüp Bebek Merkezleri Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp Bebek Merkezi ?????

bence kesinlikle umut tüp bebek merkezi dr süleyman bey işinin ehli biri olarak tavsiye ederim tüm ekip öyle orda kimse pişman olmaz hepsi güler yüzlü insana insan gibi davranıyorlar emin ellerdesin hemşireler okadar ilgileniyorlarki anlatamam gidin görün pişman olmayacaksınız

Merhaba, topikte tüm yazılanları okudum ve bir kaç şey eklemeden geçemedim...
Öncelikle kendi hikayemi anlatayım, eşimde sorun var sperm hareketsizliği, çift taraflı varikosel ameliyatı oldu, bir süre ilaç tedavisi oldu falan filan neyse hiç bir yöntem tutmayınca bende böyle forumları gezerek bir merkez aramaya başladım, en iyi yere gitmeliyiz diye düşünüyorduk çünkü zaten ameliyat ve o süreç bizi maddi olarak yıpratmıştı ve sadece bir tüp denemesine yetecek kadar para biriktirebilmiştik.. uzun araştırmalarımdan sonra Bahçeci Fulya Mustafa Bey'de karar kıldık.. ilk görüşmemizde aşılama vakit kaybı direk olaak tüp bebek yapalım zaten senin filmlerine ve değerlerine veyaşına bakarak çok büyük şansın var dedi. yaşım 27 idi ozaman, ilk denemede uzun protokol uyguladı ve bu uzuuun tedavi sonucu negatif oldu, tutmadı.. Neden tutmamış olabilir, birşeyi yanlışmı yaptım neye dikkat edeyim diye sorduğumda; 6 embiryo donduruldu, onları deneriz, neden tutmadı bilemeyiz diye kısa net bir cevap aldım. zaten merkezde bir cümle fazla konuşursam diye korkuyor herkes ve herkes çok belirsiz ifadeler kullanıyor, kesin şeyler asla söyleyemeyiz diyolar... neyse çok dağıttım, birşekilde borçla falan bir yıl sonra dondurulmuş tedavisine başladık, haziranda transferim oldu ve tuttu, kanda gebelik çıktı, temmuzda ilk ultrason kontrolünde bunun korn gebelik olduğunu söylediler... ÇÇÇÇOOOKKK acı bir gündü benim için, ömrüm boyunca unutmayacağım, doktor elinde bir kraker yiyerek geldi ve bunu hemen oldürelim yoksa o seni oldürür bugün gibi bir cümle kurdu, dünyam başıma yıkıldı....
temmuzdan beri uğraşıyoruz ve tedaviyle düşürmeyi başaramadık şimdi 26 ağustosta histereskopik bir ameliyatla alıcaklar, 2 aydır kanamam hiç durmadı, tansiyonum sürekli düşük, psikolojim alt üst... ve şimdi birde ameliyat için bir sürü para gerekli falan...
neyse kısaca tüp bebek denemesi için başlamadan asla kesin konuşmamak gerekiyor, istediğin doktora git, istediğin merkeze git, en iyisi en kötüsü hepsi hata yapabiliyolar hepsi benim için aynı şu an.... şu anki aklımla ve yaşadıklarımla Allah doğal yoldan versin hepimize diyorum ve bu merkezlere muhtaç etmesin hiç birimizi.... Amin!!!

3 farklı merkezde 5 aşılama ve 1 tüp bebek denemesi başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra Şişli Memorial'de tüp bebek denedik. Şu anda 30 haftalık hamileyim. Benim için İstanbul'un değil dünyanın en iyi merkezi.. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada eğer bu deneme de başarısız olsaydı yine Memorial'de deneyecektimsonuç belli olmadan da çok memnundum...

Hayirli Günler Arkadaslar .

Ben burda isvicrede ne yasiki iki kez IVF Tedavimi yarida birakmak zorunda kaldim . Tedavinin basinda herzaman rahimimde benm Kist belirtiyor ve bundan bir türlü kurtulamiyorum ....
Bu Eylül ayinda Isvicrede Zürih UNI Hastanesinde yeniden tedaviye baslicagiz eger buda sonuc vermezse Istanbula esimle gidicegiz .
Sorunlarimizdan biri ise islerimizden izin almak . Biliyormusunuz ne kadar bir süre icersinde bu Tüb bebek tedavisini sürdügünü bazileri 2 hafta diyorlar baziler ise 3 hafta ?????? Acikcasi Brüksel Tüb bebek merkezinide cok duydum TV olsun sizce orasi nasil bir bilginiz var mi sanirim kendiside sisli tarafinda ???????

Arkadaslar bir bilginiz var mi bu Merkez Hakkinda ???????

Simdiden Tesekürler Rabbim her kesin kucagini bos birakmasinnnn.......

Hayirli Günler Arkadaslar .

Ben burda isvicrede ne yasiki iki kez IVF Tedavimi yarida birakmak zorunda kaldim . Tedavinin basinda herzaman rahimimde benm Kist belirtiyor ve bundan bir türlü kurtulamiyorum ....
Bu Eylül ayinda Isvicrede Zürih UNI Hastanesinde yeniden tedaviye baslicagiz eger buda sonuc vermezse Istanbula esimle gidicegiz .
Sorunlarimizdan biri ise islerimizden izin almak . Biliyormusunuz ne kadar bir süre icersinde bu Tüb bebek tedavisini sürdügünü bazileri 2 hafta diyorlar baziler ise 3 hafta ?????? Acikcasi Brüksel Tüb bebek merkezinide cok duydum TV olsun sizce orasi nasil bir bilginiz var mi sanirim kendiside sisli tarafinda ???????

Arkadaslar bir bilginiz var mi bu Merkez Hakkinda ???????

Simdiden Tesekürler Rabbim her kesin kucagini bos birakmasinnnn.......

evet canım ben ilk denememi brükselde yaptım sonuç negatif ama ben allah nasip ederse ikinciyide orda denemeyi düşünüyorum.merkez çok ilgili bu işi para için yapmıyor yücel hoca gerçekten çok başaralı hemşirelerde öyle. inşallah kendin için en hayırlısı neresi olacaksa orayı seçersin.

en iyi tüp bebek merkezi kucağımıza çocuk veren tüp bebek merkezider.benim 2.denemem bahçecide oldu.30 bin lira para harcadım 8 hafta olduğunda bebeğimin kalp atışları durdu.abuk subuk açıklamalar yapıldı.kürtaja bile 950 tl 250 pataloji ve 650 bebeği incelemeye para istediler.sen düşün karar ver.ben de özel para önemli değil iyi ilgilensinler diye gittim ama şunu anladım gideceğin kurumun devletle anlaşması olmalıymış.

arkadaşlar bende de genetik sorun var kromozomlarla ilgili bende araştırıyorum aqma karar veremedim sizce istanbulda yada ankarada hiç farketmez genetik alanda iyi olan merkez hangisi bana önerebilirmisiniz

Acıbadem ile ilgili hiç birşey duymadım ama genelde hastane olarak çok pahalı ama bir o kadar da başarısız bir hastane olarak bilirim. Pek çok şubesi var, en iyi doktor nerede hangisinde iyice araştırmak lazım

umut tüp bebek merkezi , benim bahsettiğim bahçecinin anadolu yakasındaki şubesi. eğer asya avrupa yakası sana farketmiyorsa mutlaka bahçeciye gitmeni tavsiye ederim.

ben size acıbadem hakkında bilgilerimi aktarayım arkadaşalar.. 1 ay önce acıbademde tüp bebek denememiz oldu sonuç negatif...fakat hastanenin veya doktorumun eksikliğinden değil diye düşünüyorum onlar ellerinden geleni yaptılar herşeyden memnun kaldım fakat vakti değilmiş sonuç negatifte olsa doktorum benimle ilgileniyo bundan sonra ki tedavimide orada devam ettirmeyi düşünüyorum ayrıca sanıldığı kadar pahalı bir hastane değil ekstra şeyler çıkarmıyolar baştan ne anlaşıldıysa herşey dahil fiyata acıbadem maslaktan bahsediyorum dk.rum prof. dr. bülent tıraş

3 farklı merkezde 5 aşılama ve 1 tüp bebek denemesi başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra Şişli Memorial'de tüp bebek denedik. Şu anda 30 haftalık hamileyim. Benim için İstanbul'un değil dünyanın en iyi merkezi.. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada eğer bu deneme de başarısız olsaydı yine Memorial'de deneyecektimsonuç belli olmadan da çok memnundum...

merhaba Ozkul,

tebrık ederım ve hayırlısıyla kucagına almanı dılerım .

ben de yarın memorıaldan randevu aldım . Sadece Funda Hanim ve Betul Hanım ın zamanları vardı ben de Funda Hanımdan aldım .
Bana bıraz bılgı verebılır mısın ? ne olursa farketmez:):)
Nur ve Aynur Hanımın ısımlerını cok duydum forumlarda ama ne yazık kı yarın onların vaktı yoktu.
ben yarın Izmırden gelecegım .

benim şahsi fikrim katılan olur katılmayan olur herkes kendince haklıdır. ben selman laçin bey sayesinde hamile kaldığım için onun görev yaptıgı medikanayı çok iyi ve güvenilir görüyorum bu konuda

Bende Bahcecı'nın hamılesıyım :KK70: Bende doktorumdan ve klınıkten cok memnunum..hamıle kalamasaydım da bu klınıge gıderdım cunku doktorum gercekten benımle ılgılenıyor,yuzume bakıp konusuyor benı dınlıyor ve tecrubelı bır doktor ne yaptıgını bılıyor.Inanın bunları hamıle kaldım dıye soylemıyorum zaten takıplerım ıcın hala oraya gıdıyorum ve gıtmeye devam edcegım..:KK49::KK49:

Arkadaşlar selam
Bu ay İstanbul Eurofetil tüp bebek Merkezinde tedaviye başlayacağız.
Lütfen İstanbul Eurofertili bilen arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşabilir mi?
Eurofetil Tüp Bebek Merkezi başığıyla açılan konulara kendimi tanıttım merkezi bilenlerin önerilerini sordum.
41 yaşındayım ve uzun zamandır çocuk sahibi olmayı istiyorum
Yumurtalık kapasitem kalitem nasıl bilmiyorum yeterice yumurta üretebilecekmiyim fikrim yok bu yüzden çok korkuyorum lütfen merkezi bilen arkadaşlar ffikir versinler? teşekkürler

Benim eşimde azoospermi olduğu için biz ürolog olarak Bahçeci'den Emre Bakırcıoğlu'nu seçtik.Ama hala doktor olarak kime gideceğimizi düşünüyoruz ikiye indirebildik. Halit bey yada Mustafa Bahçeci ?? Sizler belki yardımcı olabilirsiniz?

ben de selman laçinin iyi oldugunu duydum foruma da yeni kayıt oldum araştırma aşamasındayım bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Benim eşimde azoospermi olduğu için biz ürolog olarak Bahçeci'den Emre Bakırcıoğlu'nu seçtik.Ama hala doktor olarak kime gideceğimizi düşünüyoruz ikiye indirebildik. Halit bey yada Mustafa Bahçeci ?? Sizler belki yardımcı olabilirsiniz?

canım ben halit beyin hastasıyım tedavim 27 ekimde malesef olumsuz oldu ama çok iyi bir dr bende senin gibi çok kararsız kalmıştım mustafa beyle ikisi arsında ben halit beyi tercih ettim mustafa bey prof olduğu için onlar genelde pek merkezde olamıyorlar ama sonuçta bu bir ekip işi benimde yarın histeroskopim var inş aralık ayında dondurulmuşla tedavime başlayacağım

Bende bahçeci'nin ismini çok duydum ama merkez hakkında net bir bilgiye sahip değilim bu nedenle bir şey söyleyemiyorum.

canım ben halit beyin hastasıyım tedavim 27 ekimde malesef olumsuz oldu ama çok iyi bir dr bende senin gibi çok kararsız kalmıştım mustafa beyle ikisi arsında ben halit beyi tercih ettim mustafa bey prof olduğu için onlar genelde pek merkezde olamıyorlar ama sonuçta bu bir ekip işi benimde yarın histeroskopim var inş aralık ayında dondurulmuşla tedavime başlayacağım

Umarım iyi geçer ve bize iyi haberllerini yazarsın buradan wish.
Arkadaşlar merkezler ve doktorlar hakkında bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim bibirimize faydamız olabilir.

X