Saç Kesim Şekilleri Koreli kızların saç modelleri ve yapılışı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
şöyle egzantirik bi durum var.kore çin capon artık herneyse :) bu insanların yüz yapısı bana göre masum,saf, kandırılması kolay insanlar gibi gözükmüştür hep. bu yüzderdir ki. seksi görünme çabaları bana göre boşş :)))) onlardan seksi meksi olmaz.....

Bence onları seksi yapan şey masum görünüşleri. Hem masumiyet hem de inanılmaz çekicilik, seksilik var. Tabi hepsinde değil. Bazıları var ki inanılmaz güzel oluyor. Bunu da daha çok dizi, film izleyip görebiliyoruz.
Birkaç fotoğrafa bakıp anlaşılmıyor. Üstüne tavırlarını, bakışlarını da eklemek lazım ki tam olsun. :KK31:

Bence onları seksi yapan şey masum görünüşleri. Hem masumiyet hem de inanılmaz çekicilik, seksilik var. Tabi hepsinde değil. Bazıları var ki inanılmaz güzel oluyor. Bunu da daha çok dizi, film izleyip görebiliyoruz.
Birkaç fotoğrafa bakıp anlaşılmıyor. Üstüne tavırlarını, bakışlarını da eklemek lazım ki tam olsun. :KK31:

Evet sana katiliyorum.
Onlar zaten seksi olmak degil sevimli olmayi tercih ediyorlar ^^

Ama erkeklerine laf söylettirmem onlar gercektende cok seksi *-*:KK23:

Son düzenleme:
Evet sana katiliyorum.
Onlar zaten seksi olmak degil sevimli olmayi tercih ediyorlar ^^

Ama erkeklerine laf söylettirmem onlar gercektende cok seksi *-*:KK23:

Erkekleri seksilikten de öte. İlahlar sanki! Dünyanın en yakışıklı erkekleri kore milletinden çıkar bana göre.
Bayılıyorum tiplerine. $heart.gif $heart.gif

ben sadce burunlarını ve tenlerını begenıyorum
boyları cok kısa
gozlerıde guzel deıl aynı hepsı vs vs..

Eki Görüntüle 317122

Sevgili KK hatunları bu modeli nası yaparız sizce :26:

Saçlarını maşala ya da bigudilerle sar, ellerinle hacim ver sonra. Çok da kıvır kıvır olmasın tabi tutamlar, çünkü bu model gayet doğal görünüyor. Ardından da tel toka ile saçının ön kısmından bir tutam alıp hafifçe arkaya doğru sabitle. Tamamdır.

Saçlarını maşala ya da bigudilerle sar, ellerinle hacim ver sonra. Çok da kıvır kıvır olmasın tabi tutamlar, çünkü bu model gayet doğal görünüyor. Ardından da tel toka ile saçının ön kısmından bir tutam alıp hafifçe arkaya doğru sabitle. Tamamdır.

Çok teşekkür ederim yorumun için :KK71: Ama maşayla bu kadar doğal olur mu ? Maşaya ince mi sarmalıyım bir de köpük mü kullanmalıyım yoksa jöle mi? Hangisi doğal durur? Ben çok soru sordum kusura bakmayın kızlar ama saça bittim resmen :KK71:

Çok teşekkür ederim yorumun için :KK71: Ama maşayla bu kadar doğal olur mu ? Maşaya ince mi sarmalıyım bir de köpük mü kullanmalıyım yoksa jöle mi? Hangisi doğal durur? Ben çok soru sordum kusura bakmayın kızlar ama saça bittim resmen :KK71:

Bence orta kalınlıkta almalısın tutamları. Doğal görünüm için öyle yapmak gerekir. Köpük hiç kullanmadım daha önce. Jöle ile arasındaki farkı bilmiyorum. Bu yüzden ona sen karar verirsin artık. :)

X