Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kraft Dondy Beşik Kullananlar

Ben de satmayı düşünüyorum.İstanbul da yaşıyorum. 2 ay önce aldık ama oğluşum ısınamadı beşiğe,evim de küçük olduğu için elimde tutamak istemiyorum mama sandalyesi olarak. İlgilenen varsa mesaj atabilir. Fiyat 420 TL.

DSC_8917.jpg DSC_8907.jpg DSC_8909.jpg DSC_8912.jpg DSC_8919.jpg DSC_8920.jpg DSC_8922.jpg DSC_8926.jpg DSC_8928.jpg

Resimler yukardadır. Mart ayında aldık. 8-10 kere kullanıldı.Bebeğim sevmedi sanırım,aslında çok tavsiye edilen bir üründü ama her çocuk farklı oluyor. Hiçbir arızası yoktur. Fiyat 400 TL. İstanbul dan almak isteyen varsa elden teslim edilir.

Ben de satmayı düşünüyorum.İstanbul da yaşıyorum. 2 ay önce aldık ama oğluşum ısınamadı beşiğe,evim de küçük olduğu için elimde tutamak istemiyorum mama sandalyesi olarak. İlgilenen varsa mesaj atabilir. Fiyat 420 TL.

Merhaba ürünü sattınız mı acaba? Eğer hala satılmadıysa talibim ürüne..

Merhaba İstanbul'da oturuyorum Avrupa yakası Eyüp'te beşiği görebilme şansım varmı neden satıyorsunuz
Cocuk buyuudu o y
Merhaba İstanbul'da oturuyorum Avrupa yakası Eyüp'te beşiği görebilme şansım varmı neden satıyorsunuz
Tabi gorebilme sansiniz var yanliz elektronik aksaminda bi sorun oldu tamir ettiricem isteyene 100 tl duser oyle veririm isteyene tamir ettirir oyle satarim

mrb ilglenen olursa bende satıyorum 350 tl krem rengi.ankaradayım.kızım büyüğü için artık ihtiyaçım kalmadı.herhangi bi sorunu yok.

X